Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

po dzisiejszym "spocie" Gleba, twoja zdolność trzymania równowagi mnie onieśmiela :P

Edytowane przez kosmaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie był na spocie niech żałuję akcja Gleby nie do podrobienia poza tym 7 motocykli kilka puszek miła pogawędka o wszystkim i o niczym. Udało się zebrać kilka szczoteczek i past. Na przyszłość nie bać się deszczu tylko wpadać

Edytowane przez tomahouk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na najbliższy czwartek pewne służby zapowiadają śnieg

...a to peszek  :hihi: 

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 .. ha ha PD..u nas pełna para idą prace drogowe jeszcze od destruktu po masy bitum... ale tez szykowane sa pługo piaskarki ,i w tym roku subaru :decayed: wszystko sie okaże..ale gotowość jest chyba jakoś od listopada..wiec nawet ze popada śnieg to nic nie wyjedzie   :P

Edytowane przez Dann (wyświetl historię edycji)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętaj na dąbrowie dobrze ogarnąć, bo ostatnio się zakopywałam z bramy wyjeżdżając :-p hehe 


na najbliższy czwartek pewne służby zapowiadają śnieg

hehe na skuterach śnieżnych podjedziemy:_)

speed means freedom of your soul :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominamy o akcji "Kup pan szczotkę". To akcja, która polega na zbiórce szczoteczek i past do zębów, które wolontariusz fundacji, stomatolog Krzysztof Gniazdowski, zawiezie jesienią do Kamerunu. Udaje się on tam już po raz drugi, by przez 2 miesiące leczyć zęby najuboższym mieszkańcom tego kraju.

W każdy czwartek października 2014, będziemy prowadzić zbiórkę pod Halą Sportową w Łodzi o godzinie 18.00 (w miejscu czwartkowych, motocyklowych spotkań). Zachęcamy do udziału nie tylko motocyklistów!

Wydarzenie na Facebooku tutaj

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziś po 19. podjadę pod halę z czymś dla dzieciaków, komu mam to przekazać ? i czy dziś to jakieś spotkanie puszek będziemy robić?, bo na moto to pogody brak:-p 

pozdr.:_)

speed means freedom of your soul :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś odpuszczam, może puchą podskoczę:smile:

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co...podjechałam o 19. :-p 

 

Ludzie byli o godz 18 i sorry bardzo ale stojąc na dworze przy +4 nie jest rewelacyjnie .Wszyscy rozjechali się dokładnie o godz 19 .Mamy jeszcze kolejny czwartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...