Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie słoneczko świeci ciekawe jak długo...może do 19. się utrzyma;_)) miejmy nadzieję :_)

motocykle słychać za oknem więc ktoś śmiga;_)

pozazdrościć do 19. w robocie:-p

speed means freedom of your soul :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiła zmiana miejsca spotkań?

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o 18, nie o 19 ? zmiana godziny na wcześniejszą? :smile:

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście samolot-widmo a nie central, chyba mi się coś w głowie pomieszało od tej wódki :biggrin:

Proponuję 18:00, bo dni co raz krótsze i już nie jest widno i ciepło do 21;00...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już zaczynam czwartkowe latanie i to w pracy zasadniczo bo gonię FV porozwozić Łódź, Aleksandrów, Zgierz.

Zobaczymy jak się ten sposób na korki sprawdź bo dziś ciasno z czasem.\

Do zobaczenia o 18tej 

LwG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie, mi osobiście nie przeszkadza nocne latanie jak jest chłodniej (o czym pewnie się niedawno przekonałeś) ale sporo frekwencji ubywa jak jest chłodniej, więc 18:00 samolot, 19:00 wycieczka a później możemy się oczywiście łapać, czy to dell czy gdzie :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bardzo chętnie pojechałbym z Wami, ale to dopiero moje pierwsze kroki z moto i obawiam się, że nie nadąże za Wami

Pod samolotem nie urządzamy wyścigów, można postać, poznać nowych ludzi, ogarnąć temat... a jazdę ćwicz to wkrótce pojeździmy ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie pojechałbym z Wami, ale to dopiero moje pierwsze kroki z moto i obawiam się, że nie nadąże za Wami ;)

 

Pod samolotem nie urządzamy wyścigów, można postać, poznać nowych ludzi, ogarnąć temat... a jazdę ćwicz to wkrótce pojeździmy ;)

Bez przesady ze jezdzimy na tych objazdach jakos super szybko, zwykle tempo przelotowe cos ok 80-100(a traski sa przeciez poza miastem), przynajmniej mam takie odczucia. 

HONDA CBR 929RR icon3.png

KAWASAKI ZX10R   icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bez przesady ze jezdzimy na tych objazdach jakos super szybko, zwykle tempo przelotowe cos ok 80-100(a traski sa przeciez poza miastem), przynajmniej mam takie odczucia. 

 

Chyba TY   :hihi:  :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wale do odciny;p

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie pojechałbym z Wami, ale to dopiero moje pierwsze kroki z moto i obawiam się, że nie nadąże za Wami ;)

 

Nie tylko Ty masz takie odczucia :smile:

 

Dzisiaj robiłem pierwszą trasę po mieście moto ( Bandit 97' od Kocha tutaj z forum)!

Kurcze ale chciałbym z Wami polatać, ale chyba dam na wstrzymanie do następnego sezonu.

 

Teraz chyba spędzę czas na dogadaniu się z motocyklem samemu,

jakieś niedalekie trasy spokojnym tempem i ósemki gdzieś przed marketem na retkini ... Póki jest jeszcze pogoda :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...