Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba wycieczkę odpuszczam, jakbym chciał palować po autostradzie to bym kupił Hayabuse...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest PROPOZYCJA TRASY .... powrócić nie trzeba autostradą. Można się podzielić na dwie ekipy :

 

1. Kto chce odkręcić wraca autostradą.
2. Reszta klasycznie i jeszcze np żarełko w AGAT

 

@Lusia A co do prędkości NIE ZOSTAWIAMY NIKOGO Z TYŁU .. jak MARINES ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojej wiedzy, jak niektórzy się dorwą do prostej ekspresówki, albo autobahna, nie ma litości, prędkość min. 170km/h i idzie w górę ;) tak tylko piszę..  :riding:

 

ps. nie wiem czy będę, więc polecam Wam odbić z trasy wcześniej, i skręcić na lisiewice duże i potem w prawo - i tamtędy dojechać do rydwanu - cały czas jest asfalt tą trasą, nie trzeba jechać piachem koło zwirowni jak to zaznaczone na mapie ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam

Ja bym się podłączył pod opcję z jedzonkiem :eat:

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk możesz się przejechać gdzieś ze mną i z KyngaBandit

Ja nie widze problemu, dołożymy jeszcze kolegę Jaquziego jako przyzwoitkę i można jechać w ciemny las...

 

Witam witam

Ja bym się podłączył pod opcję z jedzonkiem :eat:

Może pizza w Łowiczu? :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojej wiedzy, jak niektórzy się dorwą do prostej ekspresówki, albo autobahna, nie ma litości, prędkość min. 170km/h i idzie w górę ;) tak tylko piszę..  :riding:

 

ps. nie wiem czy będę, więc polecam Wam odbić z trasy wcześniej, i skręcić na lisiewice duże i potem w prawo - i tamtędy dojechać do rydwanu - cały czas jest asfalt tą trasą, nie trzeba jechać piachem koło zwirowni jak to zaznaczone na mapie ;)

 

Trasa na szybko przez Google wytyczone, będziemy jechali wcześniej przy samym Rydwanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może pizza w Łowiczu? :biggrin:

Dla mnie ok :smile:

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...