Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba być twardym :P deszczu było tyle co by kombi odświeżyć z much :P

 

Traska za***ista do zapier... ;) i prowadzący Tomek dał radę wzorowo :smile:

Dzięki wielkie :smile:

 

P.S.

Co się odwlecze to nie uciecze :P:biggrin:

flm_1399621945__indeks.jpg

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wycieczke wczorajszą było miłoi sympatycznie.....oponę wykończyłem na cacy....:biggrin:

Każda motocyklistka jest piękna póki nie zdejmie kasku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że dojechałeś na niej ;) spaliłeś ją na dobranoc :P ???

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś za zamykającego robiłem....puszką Nawet skrzyżowania blokowałwm.

 

No pięknie, ciekawe czy panowie policjanci nie zinterpretowaliby tego jako wielokrotne spowodowanie zagrożenia na drodze :P

 

Art. 86. § 1. Kto, nie zachowując należytej ostrożności, powoduje zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym,podlega karze grzywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie dziś pod samolotem o godz 18:00

 

Planowana trasa: https://goo.gl/maps/62Ctc  - Postój w Karczmie w Strzelnej

 

Start w trasę około 18,30

 

Długość trasy to 76 km 
 

PRZYPOMINAM O ZATANKOWANIU PRZED PRZYJAZDEM POD SAMOLOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ta trasa to mi się podoba :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko co znów tak wcześnie ten wyjazd ?? Z tego co pamiętam w maju miały już wrócić starty o 19. Marna szansa żebym się wyrobił na 18:30 jak jeszcze mam moto zatankować więc jeśli mi się nie uda to do zobaczenia na delu

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze będzie ,jak lekko przwieje to ciepła herbatka w strzelnej + dobry humor i się człowiek rozgrzeje :riding::biggrin::riding::laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra czas się szykować

bo pogoda mocno niepewna.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej, zamiast odbijac w dziurawa jak skur....syn widzewska, a dalej pomorska z koleinami, pojechac piłsudskiego za selgros i skrecic w lewo w malownicza, a nastepnie w wiaczynska?

HONDA CBR 929RR icon3.png

KAWASAKI ZX10R   icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej pogodzie to czuje, że traska nie wypali bo zaraz się ludzie rozjadą, zobaczymy na miejscu  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda niby nadal się utrzymuje, ale brak czasu i kończąca się benzyna nie powodowały uśmiechu na mojej twarzy dziś :biggrin: Za to z Krzyśkiem @Zdunek22 zagościliśmy u Jacka na herbatce, serdeczne dzięki  :cheers:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecamy się na przyszłość i to nie tylko na herbatkę   :cheers:

Ewie tak się spodobały Wasze motocykle, że chyba będę musiał zmienić teraz na czerwony...  :blink:  :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I polatane traska zrobiona troszkę inna ale chyba 100tka pękła,na trasie wietrznie ale daliśmy radę :biggrin: .Lekkie przelotne mrzawki wyczyściły robale z szybek i owiewek więc na +,małe zawirowanie podczas jazdy na Czarnocin i powrót do Młyna na pyszne żarełko :eat: potem Dell szybki servis "Kawy" Gleby ,szkoda że nie nakręciłem filmiku ,ku**a ale jazda była,następnie  szybki wypad na Parapecik i zjazd do zajezdni :hihi:,teraz pite bro i czekanie na następne świrowanko,dzięki za mile spędzone popołudnie :riding: :riding: :riding: :riding: :riding: .

Edytowane przez sebol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...