Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jest zaparkowany na ziemi

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niektórzy to mają życie jak w Madrycie. Tylko własny biznes to gwarantuje i rekompensuje ból związany ze skarbówką itp.

Mylisz się Panie i to bardzo ja jestem na swoim i niestety jak się chce coś zarabiać to trzeba robić więcej niż na etacie a i tak skarbówka chce Cię okraść z tego co zarobisz

 

A Ty Aidekk cicho tam bo się zawsze obijasz :P szczególnie w czwartki :biggrin:

 

JaRoD widocznie jakaś dziewica ukończyła PŁ ale co się dziwić skoro teraz taka młodzież pedałowata

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pogoda doprowadza do szał!!!. Na zmianę czyste niebo i deszcz. I co teraz zrobić? Po ruchu na forum też widać że raczej się wszyscy wahają...:sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad - Michał

Będzie dobrze ;)

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ta pogoda doprowadza do szał!!!. Na zmianę czyste niebo i deszcz. I co teraz zrobić?

 

Pewnie ktoś wpadł na genialny pomysł umycia moto przed spotem, stąd mściwa natura musiała rozładować swoje emocje i uderzyła znienacka  :smile: . (oby to było z jej strony tylko ostrzeżenie).

 

Także apeluje, nie pucujmy motocykli przed spotem, bo z matką naturą nie wygramy ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrnia sorry to moja wina chociaż jakoś specjalnie nic nie pucowałem tylko odkurzyłem z kurzu i robali

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My będziemy z Rescuerem i Jaskółką na tej prezentacji u Małej ok.17.00

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też powinienem być przed 17. Jestem nowy jeśli chodzi o spotkania czwartkowe więc będę wypatrywał ludzi z garnkami w ręku. Parkujecie przy tej sali gdzie prezentacja czy po drugie gdzie samolot (był)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie mogłem z wami pofruwać ale następnym razem się inaczej zorganizuję :biggrin: Bolid był super ,Mała elegancka i uśmiechnięta dobrze że siary nie narobiłem wskokiem na skróty omijając schodki hi hi do następnego :riding: :riding: :riding: :riding: :riding: :riding: :riding: i na pewno wezmę chociaż kurtkę bo wyglądałem przy was jak ten śliniak co sobie zdjęcia robił pod centralem :hihi::biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki deszczyk to nic, było super jak zawsze bo ekipa dopisała  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontujemy flagę z logiem FŁM :riding:

Mogę wykonać :biggrin:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myknąłem s8-ką i na szczęście nic nie padało więc można znowu było podzidować. Zero deszczu do samego garażu na kanzasie ;)

 

Fajne latanko w doborowym towarzystwie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odwiedziny na prezentacji :smile: faktycznie godzina była kiepska ale też i prezentacja skończyła się przed planowanym czasem. jakby ktoś chciał zobaczyć bolid to tu artykuł i koleżanka (drugi kierowca) w bolidzie http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3428877,studenci-politechniki-lodzkiej-pokazali-swoj-bolid-zdjecia,id,t.html

 

miło, że poczekaliście na mnie w Kanzasie, dobrze się z Wami dziś leciało i dziękuję raz jeszcze Suchemu i Konradowi za pomoc w znoszeniu fochów GSa :smile:

do następnego!

Edytowane przez Mała (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy "obiadek" czwartkowy z FŁM i jestem uradowany;) Nawet deszcz nie popsuł zabawy;) Tak jak mówiłem na Widzewie faktycznie nie padało wiec jak tylko dojechałem do Rokicińskiej to było tylko pokropione, szybkie suszenie moto odkręceniem manety i na parking.
P.S. Może ma ktoś do wynajęcia miejsce w garażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś chciał zobaczyć bolid to tu artykuł i koleżanka (drugi kierowca) w bolidzie http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3428877,studenci-politechniki-lodzkiej-pokazali-swoj-bolid-zdjecia,id,t.html 

Poszukiwana strona zmieniła nazwę,

została usunięta lub wpisano błędny adres.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad - Michał

co to za ELA ? myślałem że ja mam tylko imienną rejestrację :smile:

 

 

Moja moja :biggrin: Nie ma czasu na przerejestrowanie ;)

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem z rana w garażu na moto po wczorajszej  jeździe w deszczu hm tylko karcher ratuje sprawę syf trypla goni.Dzięki wszystkim za latanie na sucho i w deszczu a w szczególności najbardziej wytrwałym fanom przystanków MPK 

Szkoda że ten Toi toi się nie wywalił co Konrad.

 

flm_1399621945__indeks.jpg

Edytowane przez tomahouk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...