Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

A wczesniejszych postow w tym temacie nie widac ???

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką propozycję, jutro od 16 do 18 odbędzie się prezentacja bolidu wybudowanego przez SKN Miłośników Motoryzacji na PŁ, który poprowadzę (na zmianę z koleżanką) w Rotterdamie na Shell Eco-Marathon. Sala Kinowa PŁ (al.Politechniki 3a) znajduje się dokładnie na przeciwko naszych spotkań pod samolotem wystarczy przejść przez kładkę :smile: było by fajnie jakby ktoś z Was wpadł choć na trochę, bo będzie lipa przy sponsorach jak nikt nie przyjdzie ;] 

link do wydarzenia ; https://www.facebook.com/events/654718661264941/

i do fanpage naszego zespołu budującego bolid : https://www.facebook.com/IronWarriorsTeam?fref=ts

Myślę, że możę się uzbierać spora grupa. Jaka pojemność sali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sala Kinowa PŁ (al.Politechniki 3a) znajduje się dokładnie na przeciwko naszych spotkań pod samolotem wystarczy przejść przez kładkę było by fajnie jakby ktoś z Was wpadł choć na trochę, bo będzie lipa przy sponsorach jak nikt nie przyjdzie ;]

Mała, podejdź do mnie albo do Jaroda pod samolotem i zbieramy grupę. Myślę, że chętnych do zobaczenia bolidu będzie dużo a nawet jak nie to damy radę przekonać grupę żeby pomogła koleżance motocyklistce :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jak się ogarnę z robota to zawitam  ;)

Raz na jakiś czas by wypadało się przyjść i przywitac a bliżej to już chyba mieć nie będe

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Pogoda mi się coraz bardziej podoba więc i ja wpadnę, mam nadzieje że uda mi się namówić kumpla. Bardzo ciekawi mnie prezentacja bolidu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie dziś pod samolotem o godz 18:00
 
Planowana trasa: https://goo.gl/maps/7vuT7
 
Start w trasę około 18:45
 
Długość trasy to 87 km
 
PRZYPOMINAM O ZATANKOWANIU PRZED PRZYJAZDEM POD SAMOLOT
 
Dla zainteresowanych: 17:30 nasza forumowa koleżanka @Mała zaprasza na prezentację bolidu!

Miejsce: Polibuda, wejście znajduje się na wprost samolotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad - Michał

W Łasku oporowa pizzeria :biggrin: :D :biggrin: Do zobaczyska! :smile:

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda zdradliwie wygląda :/ ale nie będzie chyba tragicznie :smile: najwyżej się trochę zmoknie :P

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dla zainteresowanych: 18:10 nasza forumowa koleżanka Mała zaprasza na prezentację bolidu!

poprawka : prezentacja bolidu jest od 16 do 18 więc jak przyjdziecie po 18 to nic nie będzie już (czytanie ze zrozumieniem  :P ) kto może niech zawita, ja muszę być o 15;30 więc nie dam rady podejść do Was, ale po prezentacji Was odwiedzę pod samolotem :smile:

Edytowane przez Mała (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

prezentacja bolidu jest od 16 do 18 więc jak przyjdziecie po 18 to nic nie będzie

Fakt, mój błąd. Zmieniłem na 17:30. Kto już będzie stało to spróbuję zwerbować :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zobaczył to cacko ale te godziny to są dla studentów a nie pracujących ( nie mylić z tymi co się obijają :P ) mam nadzieje że chociaż się wyrobię na wyjazd chociaż pogoda nie rozpieszcza -_-

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie mylić z tymi co się obijają

Ja dziś pracuję, a że nie jestem robotnikiem to i nie mam płacone od godziny a od wykonanej roboty :biggrin:

 

Dziś kończę o 15:00 :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...