Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chętnie ale mnie nie ma więc tym razem terroryzujcie be zemnie co prawda miałem śmignąć na moto ale przez tą cudowną aurę wole sobie darować bo nie będzie jak wrócić :/

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie ale mnie nie ma więc tym razem terroryzujcie be zemnie co prawda miałem śmignąć na moto ale przez tą cudowną aurę wole sobie darować bo nie będzie jak wrócić :/

A książka coraz to grubsza  :news:  :burp:

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest propozycja aby wyjątkowo (ze względu na czas wolny) jutro zrobić spotkanie np: 16:30 a w trasę ruszyć o 17:00.

 

Co wy na to ? Kto jest za niech po prostu POLUBI post. Będę wiedział ile osób popiera pomsył

Może nieco dłuższą trasę obrać, tak że 150 km Edytowane przez pistolero85 (wyświetl historię edycji)

CGLasNM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak będę bo impreza jest o 20:00 :biggrin: Jeśli trasa będzie prowadziła gdzieś w okolice Strykowa, Brzezin, Głowna to nawet się przyłączę z największą chęcią i potem odbiję na :cheers:  :whistling:  :biggrin: 

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecem myć Hannę bo nieco obklejona ogromną ilością stawonogów po ostatniej przelotowej, później kosmetyka kombi, bo i tu najlepiej to nie wygląda. Kolejno, drzemka po nocce i po 16 pod "amolotem" :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że rada starszych zdecydowała, że zlatujemy się o 16:30 ???

Bo nie wiem czy mam jeszcze jakąś robotę zacząć to do 18tej zdążę czy jednak na 16:30 i wtedy dam se siana  :biggrin:

Jakieś ustalenia trasowe czy sponton ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem dziś spotaknie o  16:30 a w trasę ruszyć o 17:00 - 17:15.

 

Ze względu na piękną pogodę i dzień wolny proponujemy troszeczkę dłuższą trasę.

 

https://goo.gl/maps/rPlbF

post-2097-0-54463300-1398936983_thumb.png

 

 

Czas przejazdu : 3h + czas postoju np. na tamie itp.

Długośc : 180 km      <--- przypominam o tankowaniu !!!

 

 

 

Trasa jest tylko propozycją, jak będą chętni to śmigajcie jak nie można zawsze z flagami po mieście polatać ;-)

 

 

P.S. Ja niestety stwierdzam ze smutkiem, że dzisiaj nie będę mógł uczestniczyć w wycieczcie. Ew. pojawię się na chwilę puszką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge jechać przez Aleksandrów !!!pisz o której i gdzie :riding:

Proponuje wylecieć o 16 ze stacji Orlen (kiedyś Bliska), przy okazji zatankuje potwora :biggrin:

HONDA CBR 1000RR <<<< sprawdź to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...