Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Według Straży Miejskiej parapet jest już spalony przez Panią Haneczke .Z. Ona wystąpiła o zakaz parkowania na chodnikach z czym wiążę sie brak miejscówki pod parapetem.tak że czy będziesz cicho to też nic nie da.Nie bardzo znów zrozumiałem managerkę klubu/pubu,twierdziła że skarżą się mieszkańcy kamienicy na hałas ,to w klubie drą papy tzn niby śpiewają :gitara::rock::hammer::drunk::burp::hihi:  :gitara:  hałas taki że pogadać normalnie nie można przed klubem i to jest ok .jakaś ściema 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Straży Miejskiej parapet jest już spalony przez Panią Haneczke .Z. Ona wystąpiła o zakaz parkowania na chodnikach z czym wiążę sie brak miejscówki pod parapetem.tak że czy będziesz cicho to też nic nie da.Nie bardzo znów zrozumiałem managerkę klubu/pubu,twierdziła że skarżą się mieszkańcy kamienicy na hałas ,to w klubie drą papy tzn niby śpiewają :gitara::rock::hammer::drunk::burp::hihi:  :gitara:  hałas taki że pogadać normalnie nie można przed klubem i to jest ok .jakaś ściema 

Tu chodzi o kase! Jak podjezdzamy to 50% gosci opuszcza lokal, by sobie fotki z nami zrobic, no i wtedy gorzała im nie schodzi :P

HONDA CBR 929RR icon3.png

KAWASAKI ZX10R   icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie tylko jedno, po co palić mosty i napie#$%^&ć na pietrynie, do póki nikt nic złego nie robił nikt sie nie sapał, qr** w końcu nigdzie nie będziemy mogli wjechać, 

 

 

lans i bauns .... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zakazu parkowania to zawsze jest był i bedzie na pietrynie ale jak była kultura to sie nikt nie czepiał, no ale nie dziwie sie jak ktos pali lacka czy napierdala z komina że komuś to zaczyna lekko przeszkadzać,

Edytowane przez kosmaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

lans i bauns .... :/

No przecież po to się tam jeździ  :P

 

 

 

no ale nie dziwie sie jak ktos pali lacka czy napierdala z komina że komuś to zaczyna lekko przeszkadzać,

Widocznie widok maszyny i kolesi w kombi z kaskami to już za mało :P

 

Dobrze że mam za blisko by mi się chciało ubierać by tam podjechać

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam muszę w pracy zapier.. żeby móc w niedzielę wolne zrobić na grilla. Ale ostatnio było COOL (byłem pierwszy raz) dzięki.

Także żałuję ale jak tylko będę mógł to będę do was dobijał. Szerokości i suchości. Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocy się nie boję, ale więcej czasu, więcej frajdy

 

Godzina 18.00 zostaje bez zmian i tak samo w maju/czerwcu zostanie przywrócona 19.00 jak w ubiegłych latach i nie ma, że boli  :biggrin:  Jak nadejdą upały docenisz wieczorne godziny spotkań  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza być :P;) w ubiegłym tygodniu frekwencja dopisała :P tylko, że o 19 nikogo już nie było prawie więc najlepiej być po 17 :P

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc ustalamy :

 

Spotkanie dziś pod samolotem o godz 18:00

 

post-2097-0-95241000-1398329681_thumb.png

 

Potem planowana trasa                                        <---------- AKTUALIZAJA

http://goo.gl/maps/9VbJh

post-2097-0-37494300-1398342927_thumb.png

 

Start w trasę około 18:30

 

 

Długość trasy to 85 km <--- PRZYPOMINAM O ZATANKOWANIU PRZED PRZYJAZDEM POD SAMOLOT

 

Jest odcinek kończący "Ską". Jeżeli uzbierana grupa zadecyduje aby nim pojechać będzie gdzie odkręcić.

Jeżeli nie będzie chętnych pomijamy ten odcinek i zjeżdzamy z Górki Pabianickiej prosto na  Port Lodz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...