Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś dłubałem przy tłumikach i okazało się, że muszę jutro szybko dbkillery dorabiać, bo jest nieco za głośno :biggrin:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ pogoda dopisuje to proponuje trasę nie za krótką, nie za długą ..

 

140 km Tomaszów - Piotrków.

 

http://tinyurl.com/trasa-17-04

 

post-2097-0-26066400-1397734337_thumb.png

 

 

oczywiście z tradycyjnym postojem na końcówce trasy w Kruszowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na Tomaszów, to proponuje, żebyście lecieli przez Andrespol - przez wolę rakową są okropne koleiny. Możecie pojechać al. Ofiar terroryzmu i wylecicie na rokicinskiej.

W okolicach Tomaszowa chętnie się do was podepne na kawałek drogi :smile:

Edytowane przez Zontey (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poskładałem moto (w miarę) do kupy, więc zaraz startuje do Was.

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry mili Państwo że tak się zmyłem z S14 ale niestety sprawy prywatne nie pozwalają na latanko dłuższe ! Kiedyś z byłą może się dogadam to zrobię z Wami całą traskę

 Pozdrowienia dla Sebola! Wyjechał na dwóch a wróci na czterech ?! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę uprzejmie "kolegę" który "pożyczył" mój zegarek - mocowany na rzep do półki cebry - o zwrot przy najbliższej okazji, ewentualni o kontakt w celu spotkania. Zapożyczenie odbyło się w czasie awarii moto Sebol’a na trasie S14.

Zegarek wyglądał tak:

2e5aef349aec81e0med.jpg

Jest to prezent od żony, która lubi jeśli spędzam więcej czasu z nią niż na moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no takich rzeczy to bym się nie spodziewał! a może poprostu gdzieś zgubiłeś jak ja swój pilot od alarmu ?

Proszę uprzejmie "kolegę" który "pożyczył" mój zegarek - mocowany na rzep do półki cebry - o zwrot przy najbliższej okazji, ewentualni o kontakt w celu spotkania. Zapożyczenie odbyło się w czasie awarii moto Sebol’a na trasie S14.

Zegarek wyglądał tak:

2e5aef349aec81e0med.jpg

Jest to prezent od żony, która lubi jeśli spędzam więcej czasu z nią niż na moto.

Edytowane przez kulka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestescie jeszcze gdzies na miescie? wlasnie jade na przeglad swoim rumakiem. Wiec niebawem gdzis sie pojawie:-)

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ten parapet? :biggrin: Zgubiłem się :sad2:

 

Jade na bazę, bo jutro na 5 do pracy. Dzięki wszystkim za świetną jazdę i oponie za trochę "przygody", choć oby takich przygód jak najmniej ;)

Edytowane przez s2nter (wyświetl historię edycji)

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;O dobrze, ze nic sie nie stało..

 

eeee a za kim to dzisiaj Miśki pognały? :P

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nas było w tym Kruszowie... ;) To był bardzo kameralny obiad, prawda Grzesiu? ;)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspólne latanko, faktycznie frekwencja wzorowa.

 

Trochę odmuliłem Yamahę kumpla bo poganiacie tymi rumakami, a tu tylko 60KM pcha, więc się musiała spinać :smile:  

 

Dzisiaj się anioł stróż Sebola napracował  :biggrin: , no ale powstała nowa wersja palenia gumy :biggrin:  (Sebol musisz zdjęcie wrzucić do galerii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...