Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Ach to życie w dobie internetu, siedzę pół metra od okna a o tym że pada dowiaduje się z forum. Miałem dzisiaj przyjechać się przywitać i pokazać, ale nie wiem czy się dzisiaj zjawie, może jak zrobi się ciut bardziej sucho niż teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę wszystkich przeprosić... to że dziś zaczęło padac to moja wina. Ja wczoraj kompletnie umyłem moto, wyczyściłem i przesmarowałem łańcuch. Fu** Wszystko upierniczone aż miło :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na zdrowie i szerokości. Pozdrowienia dla pasibrzuchów  :biggrin:

Jak Misiek z Motorwings reanimuję Yamahę kumpla i on już się nacieszy to wtedy ją podsiądę i wreszcie podjadę się przywitać i może akurat jakieś żarełko też będzie w planie. 

Edytowane przez PIT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przejeżdżałem jakieś 15 20 min temu i nikogo nie bylo, deszcz kropi więc odstawiłem moto. Ja dziś pasuję.

 

niemożliwe we 3 stalismy chyba do 18 jak nie dluzej :P

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad - Michał

żarełko zawsze jest w planie :biggrin:

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pojechał ktoś? Bo ja od 16:00 do 17:50 jeździłem na rowerku. Deszcz taki, jakby kot siknął... w samej bluzie byłem i nie zmokłem, więc z Ci co nie pojechali to d*py nie motocykliści :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemożliwe we 3 stalismy chyba do 18 jak nie dluzej :P

Przejeżdżałem przeciwległym pasem i mogłem trzech maszyn nie zauważyć, nie wjechałem na parking. Trochę żałuję. Dojechałem do garażu i przestało padać. Do następnego ;)

I pojechał ktoś? Bo ja od 16:00 do 17:50 jeździłem na rowerku. Deszcz taki, jakby kot siknął... w samej bluzie byłem i nie zmokłem, więc z Ci co nie pojechali to d*py nie motocykliści :biggrin:

A kiedy Aidkku jest najbardziej ślisko? Jak troszkę pokropi i tylko zwilży asfalt? Czy jak porządnie zleje? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A kiedy Aidkku jest najbardziej ślisko? Jak troszkę pokropi i tylko zwilży asfalt? Czy jak porządnie zleje?

Nie raz jechałem i wracałem w ulewie i nie tylko na Zippie... w sumie masz trochę racji, gorzej jak pokropi i namoczy ten piach i syf niż jak drogi płyną. Słuszna uwaga :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twardym trza być co tam deszcz ,czy mała śnieżyca ha ha

te twardy miałeś być ja wolne wziąłem żeby się z Tobą spotkać a tu d*pa Grzesia nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy Aidkku jest najbardziej ślisko? Jak troszkę pokropi i tylko zwilży asfalt? Czy jak porządnie zleje? ;)

 

Tak to działa ale jest jedena zasada . Przez dłuższy czas musi być sucho, żeby się zebrał kurz który z odrobiną wody tworzy takie śliskie gówno.

A że ostatnio padało i to dużo zatem dziś spokojnie mozna było jeździć. Zarówno przed 17 jak i o 19 sprawdzałem  :P

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem chwile zwątpienia ale marto było ! świetna atmosfera i gdyby nie kolega (chyba miał sraczkę) to bym na tą herbatkę wpadł Sławku. do następnego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te twardy miałeś być ja wolne wziąłem żeby się z Tobą spotkać a tu d*pa Grzesia nie było

te twardy miałeś być ja wolne wziąłem żeby się z Tobą spotkać a tu d*pa Grzesia nie było

 

Zamieniłem białą bestie na czerwone BMW , jednak BMW nie chciało odpalić za długo stało i nie dało rady podjechać. Sorki Chylon do następnego razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspólne latanie.Dobrze że na powrocie nie było bum jacyś idioci przebiegali  Al.Włókniarzy  w najciemniejszym z możliwych miejsc.No i jeszcze pan w firmowym autku PZU chciał Sobka zepchnąć na torowisko.

Edytowane przez tomahouk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przejażdżkę i do następnego

Motocykle , samochody to dla większości ludzi maszyny do

przemieszczania się z punktu A do punktu B. Ale dla takich jak ja to coś

więcej, silnik jest jak drugie serce a, akumulator, rozrusznik,

przerywnik, cewka, świece są jak respirator, który ciągle to serce

przywraca do życia i nie da się tego wszystkiego opisać słowami

bo to jest miłość i pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...