Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższy czwartek, akcję prowadzi [mention=851]AgaJaga[/mention] zachęcamy zabrać co nieco  
czekoladki ? :-)

Wysłane z mojego CLT-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś konkretne życzenia co do przyborów aktualnie (co już macie w nadmiarze, a czego jeszcze nie) ? 
Za cytuję Marcina.

"Mile widziane są: ołówki, długopisy, kredki, markery, nożyczki, plecaki, piórniki i pochodne artykuły. Nieistotne czy przekażesz ołówek czy temperówkę, najważniejsze aby rzecz była nowa., nieużywana."

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

172824.png

Zawsze bezpiecznie. Zawsze z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan na najbliższy czwartek wygląda tak:
1. przyjeżdżasz na spot FŁM na 19:00
2. idziesz do Auchana i kupujesz artykuły szkolne albo przywozisz ze sobą 1f601.png😁
3. szukasz Skody z poniższego zdjęcia
4. przekazujesz zakupy dla Ani @Mała, która zbiera fanty!

sko34.jpg.ce6cc0efb9dfd64f56fccb4abb5270

Czekamy na Was między 19:00, a 20:00. 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój nic wszyscy nowi są mile widziani. Kiedyś był obowiązek przywiezienia kwiatów dla Prezesa na pierwsze spotkanie ale tradycja w narodzie zanika .
Ja te parę lat temu jeszcze się na kwiaty załapałem. Teraz coś o lodzie mówili? Ale nie jestem pewien. Nie chciałbym podkręcić: czy przynieść, czy... Zresztą pytaj się tegorocznej "młodzieży".

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka i ręki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie o dzisiejszej zbiórce artykułów szkolnych dla dzieciaków .
Zamiast o kwiatach czy lodach.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

172824.png

Zawsze bezpiecznie. Zawsze z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliżamy się do kolejnego czwartku, już przedostatniego w tym miesiącu, w którym przeprowadzimy zbiórkę artykułów szkolnych :) Zapraszamy na spot 23.08 z przyborami szkolnymi dla dzieci, które można przekazać do Sebastiana @sebol, który przyjedzie bez względu na pogodę jak zawsze :D

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan na najbliższy czwartek wygląda tak:
1. przyjeżdżasz na spot FŁM na 19:00
2. idziesz do Auchana i kupujesz artykuły szkolne albo przywozisz ze sobą 1f601.png😁
3. szukasz @sebol
4. przekazujesz mu zakupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech służy dzieciakom 🙂 na następny raz polecam zrobić zrzutkę, zebrać listę potrzebnych rzeczy i pojechać np. do gustpolu, kupić co trzeba, myślę że wtedy można każdemu dzieciakowi odpowiednią wyprawkę zrobić, szczególnie jeśli będzie lista ile dziewczyn, ile chłopaków i w jakim wieku jakie potrzeby, tak żeby w szkole im niczego nie brakowało

862e95231b1298dcd0b99d62d6b8a71a.jpgfc92657fce0b02e3ce069e6a5d554fec.jpg

Wysłane z mojego CLT-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez żiru (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za tym by zobaczyć czego brakuje, albo czego jest mało/najmniej.
Wiadomo każda rzecz się przyda, ale co dzieciakom po setkach długopisów jak np. zeszytów brakuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2018 o 15:31, Shido napisał:

Też jestem za tym by zobaczyć czego brakuje, albo czego jest mało/najmniej.
Wiadomo każda rzecz się przyda, ale co dzieciakom po setkach długopisów jak np. zeszytów brakuje!

Bo dzieciaki gubią 2 długopisy dziennie :) 

" Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, dzięki za info, właśnie jestem w Tesco Widzewska i rzucili sporo przecenionych artykułów szkolnych to od razu wezmę coś

Wysłane z mojego CLT-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...