Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, hubert napisał:

Misiek, a może jakiś nr konta ???? Czwartek po poł. mam na ogół zajęte :mellow:

na razie nie planujemy wpłat na konto, będę w kilka czwartków - więc spokojnie ;) 
puszka też będzie stała u mnie w sklepie METRO  na wrocławskiej - możesz też przyjechać w godzinach pracy sklepu :)

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hubert napisał:

Misiek, a może jakiś nr konta ???? Czwartek po poł. mam na ogół zajęte :mellow:

Na moim koncie pewnie by przepadło, także zostaje Ci zasilić puszkę. Ale widząc kto prowadzi zbiórkę to będzie przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że będę dzisiaj zbierać datki dla naszego kolegi Pawła
na jego rehabilitację

P.S. spoty do końca maja są od 18:00

(takie info dla zapominalskich)

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przypominam, że będę również dzisiaj zbierać datki dla naszego kolegi Pawła
na jego rehabilitację

_20180607_113604.JPG
P.S. @AgaJaga przypomina w poście wyżej: mamy czerwiec, spoty są od godziny 19:00

Edytowane przez Kejcior (wyświetl historię edycji)

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Planujesz oblać 7 urodziny FŁM w klubie Scenografia? Koniecznie przyjedź na dzisiejszy, czwartkowy spot pod Auchanem!
Będziemy rozdawali wejściówki na tę wyjątkową imprezę!
Również w sobotę w Sukcesji będziemy je mieli dla Was.
A na tych, którzy dotrą na afterparty z wejściówką, będą czekały odblaskowe opaski Forum Łódzkich Motocyklistów

 

zaproszenie.jpg

Edytowane przez tomahouk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Dzisiaj chyba nie wyrobię się na 19:00, ale jakby jakaś dobra dusza napisała dokąd jest dzisiaj wycieczka, to może uda mi się podjechać na miejsce, albo złapać się po drodze.

zakbar2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wpada ktoś dziś? Ma już nie padać, poza jakimś przelotnym konwekcyjnym :)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nasi Drodzy,

W sierpniu w każdy czwartek na spotach będziemy prowadzić zbiórkę przyborów szkolnych dla naszych podopiecznych z Domu Dziecka nr 2 i nr 8, a ewentualny nadmiar przekażemy do kolejnych nie wspieranych dotychczas placówek, aby każde dziecko idące we wrześniu do szkoły otrzymało pełen pakiet startowy. Mile widziane są: ołówki, długopisy, kredki, markery, nożyczki, plecaki, piórniki i pochodne artykuły. Nieistotne czy przekażesz ołówek czy temperówkę, najważniejsze aby rzecz była nowa., nieużywana.

Akcję koordynuje Krzychu @salat i do niego możecie kierować zapytania dotyczące przekazania np. większej ilości rzeczy od firmy czy producenta lub zapytać o jakieś inne sprawy, aby wspomóc akcję.

Najbliższa możliwość przekazania darów, to czwartek 2 sierpnia w godzinach 19:00 - 20:00 na spocie pod Auchan. W tym dniu będzie zbierać Tomek @tomahouk. Uczulamy, że nie ma możliwości aby przekazać cokolwiek w czwartki o innych godzinach, ponieważ podstawiamy specjalnie samochód na godzinkę i każdy spędza prywatny czas, więc jeśli chcesz coś przekazać w weekend lub innym dniu niż czwartek, to skontaktuj się na PW ze mną.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może udało by się złożyć jakieś większe zamówienie na takie wyprawki w jakiejś hurtowni ? żeby każdy miał to samo i nie było wojny że ktoś coś lepszego dostaje, a ktoś coś gorszego ? zrobić jakąś akcje przez zrzutkę albo inny serwis jak będzie wiadomo ile potrzeba na takie coś ?

Wysłane z mojego CLT-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może udało by się złożyć jakieś większe zamówienie na takie wyprawki w jakiejś hurtowni ? żeby każdy miał to samo i nie było wojny że ktoś coś lepszego dostaje, a ktoś coś gorszego ? zrobić jakąś akcje przez zrzutkę albo inny serwis jak będzie wiadomo ile potrzeba na takie coś ?

Wysłane z mojego CLT-L09 przy użyciu Tapatalka


Mam kolegę, który zajmuje się handlem takimi produktami. Mogę z nim pogadać.

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka i ręki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje zakupy wiozę do domu po zlamiłem i się spóźniłem 😋 Przyjadą następnym razem! Bo będę na pewno! 😎 A teraz do domu spać, jutro rano trzeba wstać 😅

IMG_20180802_205331.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasi Drodzy,
W sierpniu w każdy czwartek na spotach będziemy prowadzić zbiórkę przyborów szkolnych dla naszych podopiecznych z Domu Dziecka nr 2 i nr 8, a ewentualny nadmiar przekażemy do kolejnych nie wspieranych dotychczas placówek, aby każde dziecko idące we wrześniu do szkoły otrzymało pełen pakiet startowy. Mile widziane są: ołówki, długopisy, kredki, markery, nożyczki, plecaki, piórniki i pochodne artykuły. Nieistotne czy przekażesz ołówek czy temperówkę, najważniejsze aby rzecz była nowa., nieużywana.
Akcję koordynuje Krzychu [mention=1670]salat[/mention] i do niego możecie kierować zapytania dotyczące przekazania np. większej ilości rzeczy od firmy czy producenta lub zapytać o jakieś inne sprawy, aby wspomóc akcję.
Najbliższa możliwość przekazania darów, to czwartek 2 sierpnia w godzinach 19:00 - 20:00 na spocie pod Auchan. W tym dniu będzie zbierać Tomek [mention=2496]tomahouk[/mention]. Uczulamy, że nie ma możliwości aby przekazać cokolwiek w czwartki o innych godzinach, ponieważ podstawiamy specjalnie samochód na godzinkę i każdy spędza prywatny czas, więc jeśli chcesz coś przekazać w weekend lub innym dniu niż czwartek, to skontaktuj się na PW ze mną.
Marcinie na FB temat trzeba wrzucić bo niewiele osób wiedziało o zbiórce.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

172824.png

Zawsze bezpiecznie. Zawsze z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.08.2018 o 16:04, Suchy-wolk napisał:

Nasi Drodzy,

W sierpniu w każdy czwartek na spotach będziemy prowadzić zbiórkę przyborów szkolnych dla naszych podopiecznych z Domu Dziecka nr 2 i nr 8, a ewentualny nadmiar przekażemy do kolejnych nie wspieranych dotychczas placówek, aby każde dziecko idące we wrześniu do szkoły otrzymało pełen pakiet startowy. Mile widziane są: ołówki, długopisy, kredki, markery, nożyczki, plecaki, piórniki i pochodne artykuły. Nieistotne czy przekażesz ołówek czy temperówkę, najważniejsze aby rzecz była nowa., nieużywana.

Akcję koordynuje Krzychu @salat i do niego możecie kierować zapytania dotyczące przekazania np. większej ilości rzeczy od firmy czy producenta lub zapytać o jakieś inne sprawy, aby wspomóc akcję.

Najbliższa możliwość przekazania darów, to czwartek 2 sierpnia w godzinach 19:00 - 20:00 na spocie pod Auchan. W tym dniu będzie zbierać Tomek @tomahouk. Uczulamy, że nie ma możliwości aby przekazać cokolwiek w czwartki o innych godzinach, ponieważ podstawiamy specjalnie samochód na godzinkę i każdy spędza prywatny czas, więc jeśli chcesz coś przekazać w weekend lub innym dniu niż czwartek, to skontaktuj się na PW ze mną.

W najbliższy czwartek, akcję prowadzi @AgaJaga zachęcamy zabrać co nieco ;) 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...