Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dla odmiany dziękuję za wycieczkę do Głowna i liczne atrakcje po drodze. Co prawda nie wszystkie były zamierzone, ale generalnie było sympatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wczorajszy spocik! Do zobaczenia za 2 tygodnie :smile: Mała relacja ze spotkania...

 

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Na 19 sie nie wyrobie

ale Dellik wieczorowa pora napewno :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiem ze pogoda nie za bardzo sprzyja, ale przyjeżdża ktos jeszcze na zloty ? czasami jak lece tamtedy w czwartek to po za Autami 300+ i ŁDZ allcars żadnych motocyklistów nie widze ;). Tylko zazwyczaj po 22 jestem..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarekPolski napisał:

Tylko zazwyczaj po 22 jestem.

o tej porze to nic dziwnego.
O 19 podjedź to nie znajdziesz miejsca żeby zaparkować.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam wszystkim podziękować za podpisy pod petycją! :smile:

Przepraszam że tak męczyłam ale walczymy o miejsce do legalnego trenowania sportów offroadowych.  

Ilość podpisów zebranych dziś to 160  (podpisane na spocie +Dell + te które otrzymałam już wypełnione od niektórych z Was) 

Dziękuję za zaangażowanie w imieniu Łódzkiego Centrum sportów Offroadowych i zapraszam na nasz piknik.received_1497184183672137.thumb.jpeg.fed29096d217a38a61873e0b2199ac09.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek po spocie  nawinęliśmy sporo kilometrów. Dzięki @Aidekk za pomysł z wyjazdem pod Opoczno. Polecam film u mnie na kanale na YouTube z ostatniego spotkania. Do zobaczenia na kolejnym 1f642.png:smile:

 

 

Edytowane przez Spons78
aktualizacja (wyświetl historię edycji)

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory jakoś "nie było mi po drodze" by zawitać na czwartkowe spotkanko, ale mam pytanka:

- Zawsze jest w programie jakaś wspólna wycieczka?
- Z jaką prędkością ta ewentualna wycieczka się przemieszcza?

LwG :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Shido napisał:

- Zawsze jest w programie jakaś wspólna wycieczka?
- Z jaką prędkością ta ewentualna wycieczka się przemieszcza?

 

wspólne wycieczki są zawsze, nawet kilka, bo jest kilka rożnych grup. No może z wyjątkiem listopada...  Prędkość i odległość do ustalenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przypominam, że już szybciej robi się ciemno i wakacje się skończyły. Spotkania wracają na godz 18:00!!!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2017 o 01:39, Shido napisał:

- Zawsze jest w programie jakaś wspólna wycieczka?
- Z jaką prędkością ta ewentualna wycieczka się przemieszcza?

Z reguły wycieczek jest kilka i sam planuję wycieczki na spotkanie dla naszej grupy. Nasze są na ogół dalsze, robimy po 200km i często po ciemku i po wioskach. Lubię jazdę w nocy a inni też nie protestują i chyba (patrząc po zainteresowaniu) wycieczki się podobają. Schemat podobny: trasa "tempem turystycznym", punkt docelowy z jakimś jadłem i powrót na spokojnie. A jakie jest tempo opisuje film poniżej :biggrin::biggrin::biggrin:
 

 

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie mam pytanko, czy będzie ktoś na czwartkowym spocie jeżdżący Kawasaki 600 lub 1000 z 2007/8r chodzi mi dokładnie o model zx 6 lub 10r ? albo inaczej czy na tym forum  jest taka osoba jeżdżąca tym sprzętem?  W razie czego gdyby ktoś coś wiedział proszę o priva i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
2 godziny temu, Ewelina napisał:

To jutro pierwszy Spocik? :biggrin::riding:

Wszystko na to wskazuje :biggrin: o ile tylko pogoda dopisze, bo podobno ma padać.

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam deszczu na prognozie nie widzę, tak więc stawiam się obowiązkowo! :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy z niecierpliwością czekają na sobotnie after-party po rozpoczęciu sezonu mamy niespodziankę!  Dziś na czwartkowym spocie będę rozdawał zaproszenia uprawniające do dwóch haustów wody ognistej. Liczba zaproszeń ograniczona! :-) 

20180412_105816.jpg

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...