Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Oj zimno było, zimno.... 

Oj tak :sad2:

Wczoraj jechałem właśnie odstawić swoją kawę do garażu na zimowanie. Pomachałem Wam jak przelatywałem obok pasażu :pa:

Dla mnie wczoraj sezon się zakończył :sad2:

Do zobaczenia już w nowym, na trasie i na spotach :moto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wczorajsze latanie,nawet nie świadomie polatałem koło moto,kurtka i spodnie do wymiany.Najważniejsze że nie ma strat w ludziach.Moto bez wielkich strat. Do następnego ciepłego czwartku. :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to polozyles sie??

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Tak,nie wiem nawet jak to się stało,na prostej drodze,przy około 80-100 km/h lekko złapałem za hantle i się stało :sad2: .Może przyczyna 3 stopnie zimne gumy, a może stało się to na pasach ,

sam nie wiem.Dobrze że nic za mną nie jechało bo moto przeleciał ponad 30 metrów a ja trochę mniej. Podziękowania dla Dyzia który jechał przede mną , zauważył co się dzieje i się zatrzymał z pomocą  :smile: .Ciuchy do wymiany a ja cały, tylko potłuczenia lekkie  :biggrin: .Uważajcie na siebie przy tych temperaturach  :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrka wodna, szykowałem się dzisiaj pod Auchan ale niestety, życie napisało swój scenariusz :sad2: Arek sam dzisiaj byłeś? Bo miał by c Arek na Magmie (umawialiśmy się). Szkoda, bo nie wiem czy za tydzień będę w Łodzi. :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano byłem , poczekałem prawie do pół do siódmej zrobiłem rundę po parkingu i tam pojawił się ktoś na moto ale wsiąkł między puszkami więc poleciałem dalej. ❄❄❄❄❄⛄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się szykowałem żeby wpaść, ale klient poprosił bym został dłużej i żal było iść :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś temp ma nie spaść poniżej 6°C nawet po 22:00 i bezdeszczowo, więc o ile nie jakaś siła wyższa to zawitam pod Auchana i przelecę się chętnie kawałek po mieście.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telewizorze mowio

ze w weekend bedzie mozna smignac :smile:

A jutro to poprostu cud, miod i orzeszki :biggrin:

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to moze i ja jutro cos smigne w koncu :biggrin:

 

Wysłane przez gołębia pocztowego

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...