Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Szybki przelot z czwartku :-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dasz rade wyrysowac na mapach googlowych co to byla za traska ?

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fajny przelocik :smile:

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro pogoda zapowiada się idealna. Ktoś, jakieś pomysły na traske ? Żeby jak zwykle na biegu nie wymyślać ;)

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot jest o 19tej chociaż z tego co widziałem to i tak sporo osób przyjeżdża o 18tej i spędza więcej czasu na parkingu lub rusza wcześniej.

 

Problem z trasami polega na tym, że o 20tej to już jest ciemno więc żeby gdzieś dojechać przed zmrokiem to trzeba by o 19:15 ruszać i w zeszłym roku często tak było.

Oczywiście w nocy też można śmigać tylko przyjemnych miejscówek jest mniej.

 

Ponadto pod koniec lata już w większości miejsc byliśmy i mam wrażenie, że stąd brak inicjatywy w materii dalszych czwartkowych wycieczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot jest o 19tej chociaż z tego co widziałem to i tak sporo osób przyjeżdża o 18tej i spędza więcej czasu na parkingu lub rusza wcześniej.

 

Problem z trasami polega na tym, że o 20tej to już jest ciemno więc żeby gdzieś dojechać przed zmrokiem to trzeba by o 19:15 ruszać i w zeszłym roku często tak było.

Oczywiście w nocy też można śmigać tylko przyjemnych miejscówek jest mniej.

 

Ponadto pod koniec lata już w większości miejsc byliśmy i mam wrażenie, że stąd brak inicjatywy w materii dalszych czwartkowych wycieczek.

 

Wiem, że o 19, ogólnie miałem swojego posta napisać w innym wątku (spotkania nieoficjalne) ale coś pomyliłem i napisałem tu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o 21 bym chciał wrócić na kwadrat ;)

Pod oszonem będę ok 18:30 i jak cos bedzie fajnego w planie, żeby zmęczyć opony to ja chętny.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego iż i tak większość przyjeżdża wcześniej i wcześniej robi się ciemno oficjalnie mogę ogłosić że spoty przenosimy na godzinę 18-tą :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...