Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Też przemknąłem obok trąbiąc moją "żółtą łodzią podwodną" na 4 kołach - jak ostatnio w czwartki na dyżur...

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złośliwość rzeczy martwych. Odpadam przez awarię kierunkowskazu :sad2: a nawet żonę na plecakowanie przekonałem, to zdechło...

 

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadam na chwilę, bo o 20 pakuje na kipę moto do Bogdana na Bydgoszcz piątkowy.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czwartek a tu cisza. Czy ktoś dzisiaj ma zamiar w ogóle przyjechać na czwartkowy spot?

 

Oooo, jak fuksik wpada to ja może też :smile:

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złośliwość rzeczy martwych. Odpadam przez awarię kierunkowskazu

Odpaść przez nie działający kierunkowskaz to jak nie zjeść w niedzielę rosołku bo za duże oka pływają. Powiedziałbym Ci co u mnie nie działa... ale nie będę ogłaszał publicznie bo Wielki Brat nie śpi. W każdym razie jeżdżę z brakiem pewnej opcji od 3 miesięcy - nie ma czasu zrobić :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaść przez nie działający kierunkowskaz to jak nie zjeść w niedzielę rosołku bo za duże oka pływają. Powiedziałbym Ci co u mnie nie działa... ale nie będę ogłaszał publicznie bo Wielki Brat nie śpi. W każdym razie jeżdżę z brakiem pewnej opcji od 3 miesięcy - nie ma czasu zrobić :biggrin:

Wolę nie kusić losu. Części zamówione, w poniedziałek będziemy wymieniać część instalacji.

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem prawego przodu i gdy skrecalem to widziałem miny jak chcieli mnie zdjac z moto i nasypać kilka garści.Rozumiałem ich bo mnie tez to strasznie jeży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem się cieszyć, że moja yamaha się zatarła. Może dzięki temu nikt mnie nie "pojedzie" że nie przyjeżdżam. ;-)

 

Wysłane z telefonu przy pomocy ręki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem swoim bobberkiem pierwszy raz. Fajnie, dużo pięknych maszyn. Poznałem kilka osób Mam nadzieję, że z czasem uda się pogadać/poznać jeszcze więcej. Przytłaczająca większość to sporty i turystyki. Nas było 2-3

Mam nadzieję, że więcej wolnobieżnych będzie zaglądać na spoty. Zróbcie sobie przerwę w polerowaniu chromów

 

f604ee0209a5c81837c0938f6c313a66.jpg

80692d199d1bc4f8deea3e4862272d59.jpg

048e32b893853cc8a105c9f4991347c6.jpg

 

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja odpuściłem w obawie przed zwarciem w instalacji, bo problem był nie tylko w kierunkowskazie jako takim, ale także w przewodach- w poniedziałek dłubanie, ale FŁM night omija mnie znów :sad2: Na pocieszenie jutro testuję Tor Łódź, co prawda nie na moto, ale zawsze ;)

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że dopadły was kłopoty, ale rozumiem. Sam jeszcze nie tak dawno kilka ładnych weekendów spędziłem w garażu ożywiając swojego. Oby udało się ogarnąć przyczyny

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...