Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

@Aidekk, dziś niestety mnie nie będzie :sad2: Praca. I dzięki za wczorajsze spotkanie!

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbijaj śmiało

Dzisiaj wyjątkowo przed wyjazdem nie poleruję skórki! Świeci się od zeszłego tygodnia

 

all right partner, keep on rollin' baby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie zawstydzę to też zajrzę

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Jeżeli nie chcesz się zawstydzić to przyjedź o 17:30.bedziesz jedną z pierwszych.jak coś to mogę z Tobą podjechać.Bede na BP Rzgowskiej ok 17:15_17:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma sakwy przykurzone? Albo taki z Niej wstydzioszek :smile:

 

all right partner, keep on rollin' baby!

 

Nie mam sakw...  :decayed:

więc raczej to drugie  :blush:  :biggrin:  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się uda z czasem, to dziś może Wam przedstawię moją plecaczkową, a za chwilę żonę (taka dobra istota, co mimo obawy przed moim powrotem na moto, nie robi problemów)

 

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak się uda z czasem, to dziś może Wam przedstawię moją plecaczkową, a za chwilę żonę

Jak nie zapomnę to złożę jej kondolencje! Oczywiście będę! :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spotkanie i ciepłe przyjęcie :-)

 

P. S. Już się nie wstydzę :-D

Prawidłowo

 

Mila babka z Ciebie i fajna maszyna

 

all right partner, keep on rollin' baby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) Kamila natomiast jeszcze raz dziękuje za kondolencje- szczególnie Aidkowi (za rady wysokiego ubezpieczenia mnie- bo się przyda) :biggrin:

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe spóźnienie lecz zdążyliśmy na chwile zajrzeć i podlecieć do kruszowa z małą ekipą - dziękuję Wszystkim :smile:
Do zobaczenia za tydzień (lub szybciej) - oby jak najczęściej

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było miło, a później rekreacyjna przejażdżka na 3 maszynki a powrót na 4 .... milusio. Zakończenie na delku i znowu znajome mordki :smile:

 

P.S. wieczorna jazda rolkarzy i blokada skrzyżowania Jana Pawła i Obywatelskiej   - totalne zaskoczenie i bezcenny widok :smile:

Edytowane przez Jonek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ślicznie dziękuję ekipie za miłą, grzeczna i turystyczną jazdę wioskami na Kruszów a w szczególności tym, którzy dali radę :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałem podziękować i mam nadzieję że za tydzień nie będę musiał już nic załatwiać i polatam z Wami trochę dłużej

 

Wysłane z mojego D2203 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...