Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no nie wytrzymam :biggrin: Jadę dziś do pracy na 7:30 i będę błagał szefa, żeby mnie o 16:00 wypuścił :biggrin: Może ktoś mnie wspomoże w razie czego telefonem do szefa? :P

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad - Michał

Widzę, że na dziś zbiera się dobra ekipa :biggrin::riding: Doskonale :biggrin:

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dajcie spokój z kwiatami bo się prezes wk***i

 

Puszczę focha, wyłączę forum i się skończy  :hihi: Ja przyjmuje tylko flaszki - kwiaty możecie dać Swoim kobietom  ;)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwi Ci, którzy w porze wycieczki nie mają żadnych obowiązków i mogą sobie pojeździć o tej porze.

 

Mam nadzieje, że wraz z upływem czasu/miesięcy wypady będą organizowane w porach późniejszych, tak jak w roku ubiegłym :riding: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązki są, ale to kwestia priorytetów.

Zawsze to powtarzam ;) Choć u mnie nie zawsze motocykl wygrywa z przyczyn ode mnie niezależnych, ale dziś nie odpuszczę. Wypada przynajmniej na początku i chociaż z raz na końcu sezonu się pojawić :biggrin:

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło było Was spotkać :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1901778_675904739142416_917659941_n.jpg

 

1979709_675904362475787_1645663094_n.jpg

 

1901778_675904739142416_917659941_n.jpg

 

1907580_675903615809195_1696169201_n.jpg

 

1146541_675903485809208_1290512728_n.jpg

 

filmik z Waszego startu u mnie na fb :smile:

 

nie wiem jak go tu wrzucić :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie. Przejeżdzałem zaraz obok po godzinie 17 jak robiliście zdjęcia :smile:

Może nastepnym razem wyjdę wcześniej z pracy żeby chwilę odsapnąć i pojechać w trasę razem z wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne spoty i oczywiście extra ludziska. Mam nadzieję że uda się częściej wyrwać z natłoku obowiąków.Nie wiem dlaczego ale najbardziej w pamięć Aidek mi zapadł :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...