Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

A nie ma planu powrotu na Pietrynę pod Central 2 ?

 

Miejsca dużo i pusto, a miejscówka była chyba lepsza niż przy marketach... 

Plan to może i by był, ale Spons78 mówił coś o remoncie placu.

 

Pozwolę sobie przytoczyć słowa Tomka z facebooka "Remont parkingu przed Urzędem Marszałkowskim/Centralem II. To element zamówienia uzupełniającego w ramach remontu trasy W-Z (dzięki zeszłorocznym oszczędnościom). Miał być robiony jesienią, ale z różnych technicznych powodów zacznie się wiosną. Będzie ładnie"

 

Więc wydaje mi się, że lepiej zostać już w tym miejscu, poczekać aż zrobią i wtedy zmienić.

 

Chyba, że to co pisał Tomek w lutym się zmieniło i plany remontu poszły na dalszy plan? Ale to już on musi nam potwierdzić ;)

 

 

 

 

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dawaj :smile: 

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej jeżdżę z kamerą, a jak teraz pomyślałem, że sobie odpuszczę to fota poszukiwana   :hammer: .

Od tej pory jak tylko będę na spocie to fota obowiązkowa i w zasadzie fajnie byłoby robić taką zbiorową fotę.

Co wy na to żeby na czwartkowych spotach robić foto zbiorówkę jak w podstawówce :biggrin:  ?

Potem będzie można to czy do klipu forumowego podpiąć czy jakiś kalendarz zrobić czy coś. 

Git idea właśnie zostałeś  mianowany nadwornym fotografem forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Auchan to jest dobre miejsce. Większość ma po drodze. Nie ma się co pchać w centrum pod kamery :smile:. Ja w ten czwartek odpuszczam. jestem w pracy. Ale chętnych na fajeczke zapraszam na Ustronna :smile: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Git idea właśnie zostałeś  mianowany nadwornym fotografem forum

Spoko jak tylko będę to kamera kręci  :biggrin:, a teraz jak znajdę chwilę to jedna kamerka wyląduje na ogonie więc podczas czwartkowych i przelotów machać ładnie proszę to Kosmaty potem jakieś mordki do klipu wklei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której sie zbieracie w czwartki bo ten wątek ma tyle stron ze cieżko to ogarnąć :smile:

 

 

Wysłane z iPhone

==============================
Mercedes CLA 45 AMG Klub Polska

- MV AGUSTA DRAGSTER RR 2016

- Aprilia RSV4 2014 SC-Project

- Suzuki GSXR 1000 K6 RaceFIT
- Honda CB1000R 2009r PCIII, GP RACEFIT
- Buell 1125 CR 4000KM
- Yamaha FZ1 15000KM - crash
- Buell XB12S
- Suzuki GSX-r 1000 K2 15000KM
- Suzuki GSX-F 600 12000KM

https://www.youtube.com/user/nicram82b YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A czy Ja mogę poprosić o nierobienie mi zdjęć? Mróweczce Tak, ale mnie NIE .  Dziękuje  

Juśka problem w tym, że to mnóstwo roboty żeby wyciąć kogoś z filmu i jeszcze zostawić sam motocykl także albo nauczysz mróweczkę jeździć bez Ciebie albo się uśmiechaj ładnie i nie marudź.  :P

 

Ale tak poważnie to bez spiny jak będziecie chcieli to cykniemy jakieś foty, a jak ktoś jest poszukiwany :ph34r:  to może stanąć z boku i nikt nie będzie zadawał trudnych pytań.

Natomiast jeśli kręcimy z jazdy czy na spocie to trudno jest wszystkich pytać więc jeśli ktoś nie chce być na zdj. czy YT to faktycznie dajcie znać i się te urywki wytnie.

Ewentualnie jak coś upublicznimy to szybko info że się nie podoba bo nie ten profil, cz byłam nie uczesana, czy coś i będziemy ciąć :biggrin: . Ale też nie przesadzajcie to tylko jakieś fotki, których na spotach wszyscy robią mnóstwo, a nie film pełnometrażowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nadal spotykamy się w czwartki pod hala???

 

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Będę pod Auchan ok 18 30 kawa z750

 

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie można powiedzieć, że na Jana Pawła II tylko, że po drugiej stronie krawężnika :smile:

 

precyzuję, bo w tamtym tygodniu sam szukałem, na szczęście poszukiwania zakończyły się sukcesem.

 

Mam nadzieję, że pogoda się nie zepsuje. Nie po to marznę cały dzień na moto, żeby czwartku nie zaliczyć. zwłaszcza, że żona tak jakby się zgodziła - powiedziała, albo spot albo sex, ale wiedziałem, że z tym sexem to i tak blef, więc wybrałem spot i mam nadzieję, że pogoda i koledzy mnie dziś nie wydymają i się ktoś pojawi :smile:

Poprawiles mi humor do końca dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...