Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś już nie wyjeżdżam z domu wracając z pracy gość jadący dostawczakiem mając otwarte okno nawet nie słyszał jak go wyprzedzalam nie mówiąc o zerknięciu w lusterko po pewnie tego nie zrobił a byłam równo z jego drzwiami jak gwałtownie zaczął wyprzedzać auto przed nim także uważajcie dziś na siebie

Edytowane przez AgaJaga (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś już nie wyjeżdżam z domu wracając z pracy gość jadący dostawczakiem mając otwarte okno nawet nie słyszał jak go wyprzedzalam nie mówiąc o zerknięciu w lusterko po pewnie tego nie zrobił a byłam równo z jego drzwiami jak gwałtownie zaczął wyprzedzać auto przed nim także uważajcie dziś na siebie

....ale nic Ci się nie stało mam nadzieję.....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie mogłem to dziś podjadę. :-)😀

 

LWG

 

SM-N910C - Tapatalka

172824.png

Zawsze bezpiecznie. Zawsze z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerni dawcy ;)

Na tory hołota a nie po mieście obywateli straszą :biggrin:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było zobaczyć tyle moturów w jednym miejscu, choć mało V2. Muszę jednak przyznać, że miło popatrzeć na łódzkie amazonki. Niestety mój motor jest 10 razy ładniejszy ode mnie, toteż do witania się nie wyrywam, bo jeszcze uciekną :P .

 

Max

 

PS. Czerwono-kremowa XVS 1300 "solo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie i zapowiada się, że za tydzień też nie dam rady, ale na tyle co czasem wpadnę to armatura jest również widoczna.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelatywałem tam koło 21 niestety do tak późna już brak 2oo

Ale miałem ciekawy przejazd włókniarzami w stronę EZG chyba najszybszy w mojej historii

Jakiś koleszka yamaszką MT-01 mnie motywował :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkanie z Policja bezcenne, moje drugie w przeciagu dwoch dni ehhh

Było lecieć dynamicznie a nie zamulac i ruch spowalniać :smile:

Rozumiem ze obyło się na połuczeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crazyy, bardzo miło spędziłem czas gadając z właścicielem pięknego XVS 1900. Potem skoczyliśmy na drugą stronę na bułkę z krową i fryturą :smile:. Tak więc, klamoty o większych pojemnościach też bywają. A co do "armatury" - ja nie mówię jogurty, plastiki czy szlifierki, tylko motocykle sportowe. Trochę kultury i poszanowania dla innych.

 

Max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tam jakieś duże klamoty tez zajeżdżają?

I to mi się właśnie podoba ;)

 

Dzisiaj na spocie dodatkowe atrakcje były

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cza będzie zajechać i się odnaleźć.

Ale mam pewien problem bo fani "armatury" mówią na mnie plastik fantastik.

Fani sportu z kolei, że armatura.

Sam nie wiem już co.

 

Policyjne coś się zaczęli interesować dziś też miałem kontrole rutynowa i już się dźwięk wydechu nie podobał mało mnie szlag nie trafił przecie mam oryginalne nie dłubane wydechy!!

"Coś ten pański motocykl głośno pracuje"

Chłopie idź się umyj jeśli to czytasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Policyjne coś się zaczęli interesować dziś też miałem kontrole rutynowa i już się dźwięk wydechu nie podobał mało mnie szlag nie trafił przecie mam oryginalne nie dłubane wydechy!! "Coś ten pański motocykl głośno pracuje" Chłopie idź się umyj jeśli to czytasz...

 

Trzeba było powiedzieć, że Vałki tak już mają. A zrobili coś, czy tylko pogadali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...