Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w "polubionych" przeciez ale zaden post mi sie nie pokazal stad zaskoczenie :smile:

 

Wysłane przez gołębia pocztowego

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego iż i tak większość przyjeżdża wcześniej i wcześniej robi się ciemno oficjalnie mogę ogłosić że spoty przenosimy na godzinę 18-tą :-D

 

Widzę, że zrobił się burdel po tym wpisie Agnieszki. Spoty się winny odbywać o 19:00 do połowy września, patrząc na ubiegłoroczne spotkania, więc oficjalnie to od 15.09 przesuniemy godzinę wstecz na 18:00, ale tak jak Aga pisała i tak przyjeżdżacie wcześniej, więc można i od 17stej stać z popcornem i colą  B)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba za stary jestem na te gierki słowne,sorry miłego latania,no comments.

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba za stary jestem na te gierki słowne,sorry miłego latania,no comments.

 

Zdzisiu nie pitol, tylko wsiadaj na motocykl i dawaj na spot, a nie mi tu będziesz łzy wycierał o klawiaturę i hejtował  :decayed:   :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze i źle :blink: dobrze bo widno a gorzej bo pracuje do 17-ej i do tego z kolegą się umówiłem że na 19-ą. dla niego to pierwsze spotkanie czwartkowe. Trudno spóźnimy się  :wacko: .

Nie dyskutuj z debilem bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem zabije doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ten odgłos kilku jadących motocykli to Wy, to późno żeście przyjechali :biggrin:

 

ja już po krótkim pływanku wychodziłem z wody :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...