Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

2hywgu0.jpg

Dzięki za jazdę.

PS

Następnym razem powiedzcie, że nie chcecie żebym jechał a nie tak z cicha pęk skręcacie gdzieś :smile:

Dobrze, że jestem czujny jak ważka i przyłapałem Was na tym :biggrin:

Edytowane przez Jonek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna trafiłem sobie ekipę na litrach, sami gumiarze i mi uciekli.

Skrecilem na Andrespol, bo utknalem za sznurkiem aut i juz was nie bylo jak sie rozluznilo.

Dzieki za upalanie

 

 

Wysłane za pomocą kożucha z mleka :-D

Wybacz :smile: nastepnym razem bedzie lepiej :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Uniejów i powrót przez Łask i Kruszów, czyli wyjazd w którym przez znaczącą większość czasu nikt nie miał pojęcia dokąd i którędy jedziemy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna trafiłem sobie ekipę na litrach, sami gumiarze i mi uciekli.

Skrecilem na Andrespol, bo utknalem za sznurkiem aut i juz was nie bylo jak sie rozluznilo.

Dzieki za upalanie

Wysłane za pomocą kożucha z mleka :-D

Wybacz ze tak lipnie wyszło, myślałem ze jedziemy w miarę spokojnie ale okazało się ze mamy dogonić ekipę która już pojechała, następnym razem lecimy na spokojnie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wybacz nastepnym razem bedzie lepiej


Utknąłem na winku za autami i potem mając nawet 250 nie mogłem was znaleźć więc darowałem. 

 

Wybacz ze tak lipnie wyszło, myślałem ze jedziemy w miarę spokojnie ale okazało się ze mamy dogonić ekipę która już pojechała, następnym razem lecimy na spokojnie


Spoko spoko, utknąłem za puszkami i potem już nie dogoniłem jak piszę powyżej. 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

.niestety ale z litrami to przelotowki powyzej 2 paczek:) w innym przypadku bola nas nadgarstki:)))))


Ja przecież nie latam zawalidrogą :P 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypadzik na tamę do Smardzewidz :smile: . Zbiorniki wodne w taką temperaturę zawsze troszkę chłodzą.


W drodze powrotnej musiałem się niestety odłączyć w stronę domu, także przysmaki kuchni kruszowskiej skosztuje przy następnej okazji :smile: .


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za wypadzik na tamę do Smardzewidz :smile: . Zbiorniki wodne w taką temperaturę zawsze troszkę chłodzą.

W drodze powrotnej musiałem się niestety odłączyć w stronę domu, także przysmaki kuchni kruszowskiej skosztuje przy następnej okazji :smile: .

 

Również dzięki za wypadzik dla całej ekipy,a żarcie w Kruszowie jak zwykle dobre i tanie hehe :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a Ja myślałem że wy zartujecie z tym zachodem

Za wolni byliśmy, i przez to się nie załapaliśmy na zachód. Trzeba było poczekać na wschód

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Wybaczcie, ale jestem nowy. Z tego co się doczytałem, to spotkania "czwartkowe" są pod Oszołomem w pobliżu KFC. Tylko o której? Część z nas (w tym i ja) pracują do 19 - 20 i brak możliwości dołączenia zasmuca nas. Wrzucajcie proszę info gdzie jedziecie, a wtedy z przyjemnością dołączymy. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kiedy są z góry założone trasy, zazwyczaj na spontanie kilka grupek jedzie w różne miejsca, i się gdzieś podczepiasz, chyba że masz z kimś kontakt to wtedy dzwonisz i pytasz gdzie jedzie i żeby wstrzymał ekipę np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami to nawet sama grupa nie wie gdzie i którędy jedzie. Jak nie wierzysz to obejrzyj film sprzed kilku postów (nakręcony w ostatni czwartek).

 

Wysłane z telefonu przy pomocy ręki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko o której?

Madre mia.... !!!  <_<

 

http://motocykle-lodz.pl/topic/6076-czwartkowe-spotkania/page-1

Edytowane przez michal_lc4 (wyświetl historię edycji)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami to nawet sama grupa nie wie gdzie i którędy jedzie. Jak nie wierzysz to obejrzyj film sprzed kilku postów (nakręcony w ostatni czwartek).

 

Wysłane z telefonu przy pomocy ręki ;-)

Dobrze napisane :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panowie ;)) czy jutro będzie latane , dodam że jestem żółtodziobem ;). Pytam ponieważ jest mecz i nie wiem czy wszyscy kibice czy jest ktoś kto będzie latał ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...