Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Była chwila i dobre pogawędki:) pogoda nie specjalnie nas rospieściła,ale nie bylo najgorzej:)

Do nastepnego ,fajnie było sie wspolnie pośmiać:smile:

Edytowane przez sebol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze musialem puszkę z pod pracy przytargać i dla tego na spocie nią byłem.Moze gdybym motkiem poleciał to ny inaczej sprawy sie potoczyły,a tak przyjechalem na kwadrat i od razu zona dala mi zajęcie ech ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem Was tylko przez chwilę jak wchodziłem z zona na zakupy do Oszona... Smuteczek :sad2:(

 

all right partner, keep on rollin' baby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było przyjemnie posłuchać ciekawych rozmów i zobaczyć w realu ludzi których zna się tylko z nicków. Na pewno będę się czasami pokazywał do końca trwania czasu letniego (19:00).

 

Kurcze musialem puszkę z pod pracy przytargać i dla tego na spocie nią byłem. Może gdybym motkiem poleciał to ny inaczej sprawy się potoczyły,a tak przyjechałem na kwadrat i od razu zona dala mi zajęcie ech ;)

 

Mi "zajęcia" same wchodzą na kolana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto przewietrzone po dłuższej przerwie :smile: było miło KFC zaliczone   

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto przewietrzone po dłuższej przerwie :smile: było miło KFC zaliczone

Do KFC to nie trzeba nawet moto ze stopki zdejmować

 

all right partner, keep on rollin' baby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latania nie było, ale spotkać zacnych ludzi zawsze miło - wpadłem tylko na chwilkę od 18:55 do 20:38 :smile: jak zwykle było super. pozdrawiam wszystkich napotkanych :smile: mam nadzieję, że w przyszły czwartek to już jak Bóg przykazał przybędę na moto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że będę się powtarzał ale zapytam...

Czy jest szansa, że na miejsce czwartkowych spotkań powróci Central?

https://www.google.pl/maps/@51.7596805,19.458437,3a,75y,78.9h,93.58t/data=!3m6!1e1!3m4!1sa7CHl5KWyJMShzxfUQ_sqA!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1

Ostatnim razem jak poruszaliśmy ten temat była mowa o rozpoczynającej się budowie. Faktycznie już rozpoczęto jakieś prace przy budowie nowego hotelu który ma tam powstać. Jednakże plac budowy znajduje się z drugiej strony a dawne miejsce spotkań zostało wyłożone kostką i stoi puste i nic tam się nie dzieje.

 

 

Powracam do tego tematu ponieważ uważam że to miejsce miało(mam nadzieje że wciąż ma :biggrin:) swój klimat, dlatego cieszyłbym sie z możliwości jaką była by organizacja czwartkowych spotów w tamtym miejscu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o to pytałem kiedyś, i niby tam mieli remontować kostkę.

Ale miesiące mijają i nic się nie dzieje, więc nie wiem w czym problem by tam wrócić...

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam chyba jest mniej miejsca, mogloby byc ciezko sie pomiescic w srodku sezonu gdzie taka ilosc maszyn przyjezdza (moge sie mylic, sprostujcie jak cos :smile: )

 

Wysłane przez gołębia pocztowego

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć na czyją zgodę czekamy i czy wcześniej ją mieliśmy :smile:

 

Bo chyba na AUCHAN jakiejś oficjalnej zgody także nie mamy...

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo chyba na AUCHAN jakiejś oficjalnej zgody także nie mamy...

no i tu sie mylisz bo osobiście wysyłałem pismo do biura Auchan :P fakt jest taki że 6 lat temu już było ciasno pod centralem a teraz jest to praktycznie nie możliwe pomieścić wszystkich, co do zgody to chyba fajnie by bylo taką mieć od władz miasta skoro stajemy na świeżo wyremontowanej kostce i na miejscu do parkowania nie przeznaczonym prawda ? chyba że chcesz bulić co czwartek bo takie mają prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmaty, chyba nie byłeś tam jeszcze w tym roku, kostka nie była tam wymieniana (po budowie jest tak piękna jak)

i aktualnie na całym tym miejscu aż do piotrkowskiej stają auta.

 

A nawet jakby była wymieniona, to za co mielibyśmy płacić, o jakim konkretnie prawie piszesz ?

 

Lepiej powiedzcie o co chodzi a nie jakieś ściemy i podchody...

Edytowane przez Mario (wyświetl historię edycji)

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remont pod Centralem 2, Urzędem Marszałkowskim zacznie się realnie w połowie września. Obecnie rozpisany jest kolejny przetarg. Prace mają być wykonane do końca listopada. Projekt nie przewiduje tam żadnego placu. Ma być trawnik i dużo zieleni. Obecnie to też za bardzo nie ma tam jak wjechać - stoi przy Piotrkowskiej stacja roweru publicznego.

Edytowane przez Spons78 (wyświetl historię edycji)

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za konstruktywne wyjaśnienie :smile:

 

ps.

teraz od strony parkingu wszyscy wjeżdżają autami, nie ma potrzeby od Piotrkowskiej,

ale faktycznie na 2-3 miesiące to nie ma sensu, chyba że przetarg przeciągnie się... kilka lat ;)

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już kolejny przetarg. Następnego raczej nie bedzie. Kasa w budżecie na remont jest. Po remoncie bedzie tam naprawdę ładnie. Dużo zieleni, a pod samym Urzędem Marszałkowskim miejsca postojowe dla moto. Na spoty lepszy jest duży plac, z dobrym dojazdem. Mnie pod Auchan się podoba, ale jak koledzy znajdą lepsze miejsce - też super :smile:. Ważne, aby się wszystkim podobało.

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim i tak nie do godzisz. Oby tylko można było legalnie stanąć 😉

 

Wysłane z mojego RAINBOW JAM przy użyciu Tapatalka

 boroś

 ccm250.png LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak tam Koledzy? dziś przybywamy na naszych ognistych rumakach, czy jak tydzień temu w większości furami, co by nie zmoknąć? :smile:

 

mój telefon uparcie twierdzi, że wieczorem ma nie padać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...