Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam Prezes lubi najbardziej czerwone roze :biggrin: bez kwiatkow nie ma sie co pokazywac

Panowie - nie obrażajmy Prezesa - chłopu kwiaty? Gender na Was padł? :smile:  Flaszka, to jest gift na wejście! :P

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na ten teren normalnie się wjeżdża czy ten Pan w kanciapie przyjmuje opłaty ?

 

Już dziś prawie zdążyłem podjechać ale ... nie zdążyłem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowali raz wyciągnąć od nas opłatę za wjazd :biggrin: argumentując, że za każdy wjazd powinniśmy płacić, bo ktośtam jest właścicielem tego terenu i wjeżdzamy nielegalnie, skoro nie płącimy :biggrin:

 

nie nie, spot odbył się tak czy siak bez płacenia :P

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest prawda że ten teraz przed halą jest własnością osoby prywatnej. Ale z tego co wiem Może on pobierać opłaty gdy są organizowane imprezy w hali lub podczas targów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i polatane wczoraj - 190km nawinięte, średnia prędkość (wg komputera pokladowego) 80km/h, okolice Kamieńska i rozgrzewka w Młynie :smile:

Grupa konkretna i szybka, podziekować :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11780435_10203242639545406_1937811528_n.A my  sie  tradycyjnie przegrupowaliśmy,  nasza grupa poleciała i dojechała do Jelenia oglądać  opuszczony bunkier. Aidekk  trochę niektórym w  bunkrze ciśnienie podniósł.  Trochę nas  wywiało na powrocie bo jednak  12 stopni dało się odczuć  ogólnie wypad bardzo udany :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez LeiTo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11780435_10203242639545406_1937811528_n.A my  sie  tradycyjnie przegrupowaliśmy,  nasza grupa poleciała i dojechała do Jelenia oglądać  opuszczony bunkier. Aidekk  trochę niektórym w  bunkrze ciśnienie podniósł.  Trochę nas  wywiało na powrocie bo jednak  12 stopni dało się odczuć  ogólnie wypad bardzo udany :biggrin: :biggrin:

Rozumiem, żę to ten bunkier o którym mówiłeś :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było za***iście, fajna wycieczka i fajni ludzie. Bunkier okrążony po nocy, darmowe straszenie bojaźliwych (co nie Krzysiek? :P). Atrakcji co nie miara. Tylko nie spodziewałem się, że temperatura tak spadnie... lecenie 160 i wyżej w jeansach i letniej skórze z przewiewną wszywką jest dość hardcore'owe :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem że będzie zimno?;p;p haha 

Aidekk straszenie udane ale sam zacząłem i się złapałem;xD

Dzięki za jazdę i do następnego strasznego miejsca;p

post-4900-0-21490200-1438430724_thumb.jpg

post-4900-0-26374900-1438430754_thumb.jpg

post-4900-0-73208400-1438430979_thumb.jpg

Edytowane przez Krzysiek0187 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowana trasa na czwartek spotykamy się o godz. 19


 


 


Z uwagi na panująca wysoką temperature proponuje moczenie zapoconych cześci ciała na Rydwanie


 


 


Długość 111 km


 


 


https://goo.gl/maps/iC41i


 


 


Miejscówka na jedzonko


 


 


Plac Wolności


 


 


PRZYPOMINAM O ZATANKOWANIU PRZED PRZYJAZDEM


Edytowane przez tomahouk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartkowo polatane.

Rydwan przez Brzeziny i Łyszkowice zaliczony, niektóry przekąpani, niektórzy nowe numery telefonów zapoznanych panien dopisali do swojej już długiej listy wpisów ;)

Powrót nieco późny, więc na popas czasu nie starczyło.

A końcówka z przygodą na rozlanym oleju i ze służbami miejskimi  :busted_cop:

Szczęściem nic nikomu się nie stało :pa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, przelot bardzo fajny ale do czasu, niestety olej na zakręcie popsuł mi fajne popołudnie wróciłem do domu przed 4, ale rzeczywiście dobrze się skończyło to najważniejsze ;)

Panowie pokłony dla wszystkich do zostali na miejscu i poświęcili tyle czasu, dzięki wielkie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było przewietrzyć maszyny :smile: .

 

 

 

Powrót nieco późny, więc na popas czasu nie starczyło.

 

Szkoda jedynie, że od strony Strykowa nie ma żadnej knajpki pokroju Kruszowa czynnego po 22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...