Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w Szadku nie wyjmujesz kuźwa kłaków z pizzy.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tak genialnie "wyprowadzil" ludzi z Szadku ?

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prowadziłem grupę cała drogę Sovteq zamykał .W Szadku w pizzerii pytałem wyraźnie kto leci dalej a kto zawija na Łódź (Suchy,Fazzero,Jorima,Carusek powiedzieli że spadają na Łódź reszta milczała).Z Szadku ruszyliśmy na Rossoszyce ( kto widział na forum mapkę ten wie jak jechać) jak wszyscy wskoczyli na maszyny prędkość wynosiła całe 90km/h więc jak można gonić grupę nie kumam cię arczix007.Sorry ja oczu  nie mam z tyłu głowy także nie wiedziałem że ktoś się zgubił ale jak wspomniałem po to jest mapka aby wiedzieć gdzie jechać zresztą w Rossoszycy był postój nawet po to że jak właśnie ktoś by się zgubił.

 

Więc nie mam pojęcia kto stworzył zamieszanie trasa była wyraźnie opisana co gdzie i jak .Mam tylko nadzieje że wyjazd się spodobał .

 

ps. Sovteq nie zjadł pierogów w Poddębicach lokal był zamknięty jest teraz mega wkur...ony :biggrin: i poszukuje osoby która powiedziała mu że będzie smacznie

Edytowane przez tomahouk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękuję za wspólny wypad grupie "alternatywnej": S8->Wadlew->Rusociny->Tuszyn->Młyn.

Nikt się nie zgubił, choć było ostro na dwupasmówce, popas też smacznie :smile:

Do następnego razu :smile:

Edytowane przez ro6ert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz prowadził, ja zamykałem. Na trasie S8 zgubiły się dwa moto (zielona kawa oraz druga maszyna z kufrem i pasażerką). Czekałem na trasie około 10 minut na nich, ale najwidoczniej zjechali na jednym z wcześniejszych zjazdów. Nastepnie wszyscy odliczyli się na BP w łasku, łącznie z małą. 

 

W szadku z pizzeri jak ruszaliśmy, zrobiły się dwie grupy, łódź i rososzyca. Ci co chcieli pojechali na łódź, reszta na rososzycię. Ja wyjechałem ostatni w rynku i widziałem jak niektóry pojechali na łódź a niektórzy na rososzycę, następnie dogoniłem grupę na rososzycę więc nikt nie miał prawa się zgubić.

 

A to, że byłem głodny i nie zjadłem pierogów to trudno. Odrobię następnym razem :smile:

Honda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prowadziłem grupę cała drogę Sovteq zamykał .W Szadku w pizzerii pytałem wyraźnie kto leci dalej a kto zawija na Łódź (Suchy,Fazzero,Jorima,Carusek powiedzieli że spadają na Łódź reszta milczała).Z Szadku ruszyliśmy na Rossoszyce ( kto widział na forum mapkę ten wie jak jechać) jak wszyscy wskoczyli na maszyny prędkość wynosiła całe 90km/h więc jak można gonić grupę nie kumam cię arczix007.Sorry ja oczu nie mam z tyłu głowy także nie wiedziałem że ktoś się zgubił ale jak wspomniałem po to jest mapka aby wiedzieć gdzie jechać zresztą w Rossoszycy był postój nawet po to że jak właśnie ktoś by się zgubił.

 

Więc nie mam pojęcia kto stworzył zamieszanie trasa była wyraźnie opisana co gdzie i jak .Mam tylko nadzieje że wyjazd się spodobał .

 

ps. Sovteq nie zjadł pierogów w Poddębicach lokal był zamknięty jest teraz mega wkur...ony i poszukuje osoby która powiedziała mu że będzie smacznie

Nie mam pretensji do nikogo bo i tak się fajnie polatało przy takiej grupie jednak nie trudno się pomylić no ale wszystko się dobrze skończyło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobało i jak to często bywa, że zostałam nagle jako jedyna dziewczyna :P a chłopaki są wyrozumiali i jeśli ja nadążyłam swoją 250 i się nie zgubiłam to dało się nadążyć ;)

 

Jaka traska na czwartek ?? Jakieś pomysły się pojawiły ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowana trasa na czwartek spotykamy się o godz. 19

 

 

Długość 138 km

 

https://goo.gl/maps/TGcKa

 

 

Miejscówka na jedzonko dla odchamienia organizmu :biggrin:

 

McDonald's

 

Piotrków Trybunalski

 

ul.Słowackiego 80
 

 

 

 

 PRZYPOMINAM O ZATANKOWANIU PRZED PRZYJAZDEM

Edytowane przez tomahouk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ to poniekąd moje rodzinne strony to mogę zaproponować małą zmianę - pojedźmy na tamę, ale na inną, nad zbiornikiem Cieszanowice, o którym Łodzianie rzadko wiedzą a szkoda ;)

 

Ta trasa nie wyklucza Sulejowskiego, ale wtedy całość sięgnęłaby 200 km. 

 

No i proponuję dużo lepsze żarełko niż McD (http://www.zniwnylan.pl), tylko muszę wcześniej właścicielkę uprzedzić, że będzie duży nalot burczybrzuchów ;)

 

Oczywiście trasę o której mówię możemy też zrobić innym razem, może weekendowo, gdzie nie będzie takiego pośpiechu (wyjazd o 19.30 spod hali oznacza, że połowa drogi jest już potem nocką).

 

Ostatecznie i tak wszystko zależy od pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się jak najbardziej pisze na taki pomysł jak kolega wyżej napisał  Ale     wyjazd  o 19:30 jest zbyt późny,    Szkoda że nadal nie ma   18 godziny spotkania, ja niestety na większość  przelotów nie mogę się pisać powód jeden bardzo ważny   wstaję   o 5  rano do pracy, gdzie powrót o 12 czy 1 w nocy jest kiepskim rozwiązaniem.   Chętnie bym  zrobbił tą trasę  gdy da się  wczesniej nas zebrać .  albo w Weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ to poniekąd moje rodzinne strony to mogę zaproponować małą zmianę - pojedźmy na tamę, ale na inną, nad zbiornikiem Cieszanowice, o którym Łodzianie rzadko wiedzą a szkoda ;)

 

Ta trasa nie wyklucza Sulejowskiego, ale wtedy całość sięgnęłaby 200 km. 

 

No i proponuję dużo lepsze żarełko niż McD (http://www.zniwnylan.pl), tylko muszę wcześniej właścicielkę uprzedzić, że będzie duży nalot burczybrzuchów ;)

 

Oczywiście trasę o której mówię możemy też zrobić innym razem, może weekendowo, gdzie nie będzie takiego pośpiechu (wyjazd o 19.30 spod hali oznacza, że połowa drogi jest już potem nocką).

 

Ostatecznie i tak wszystko zależy od pogody.

mozesz podrzucic mapke Twojego pomyslu w takim razie? :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...