Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Pogada na ta chwila jest w miarę ok więc zapodaje plan traski.Jak się uda skorzystamy jeżeli nie przejdzie to na następne spotkanie czwartkowe


 


Planowana trasa na czwartek spotykamy się o godz. 19


 


 


Długość 102 km


 


https://goo.gl/maps/GjdCX


 


Miejscówka na jedzonko


 


http://www.pizzeria-k2.pl/leczyca


 


Łęczyca ul. al. Jana Pawła II 7b


 


 


 PRZYPOMINAM O ZATANKOWANIU PRZED PRZYJAZDEM


Edytowane przez tomahouk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byli, byli, choć ja się urwałem jak inni czekali na pizze :smile:

Pozdro dla ekipy i dla prowadzącego  :moto:

nie zai wolno, nie za szybko, ale super płynnie ;)

(tylko ekipa którą spotkaliśmy po drodze supermoto trochę zamieszania wprowadziła)

dobrze że nie było malkontentów bo znów by się dyskusja /w innym wątku prowadzona/ rozpętała  :whistling:

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że nie było malkontentów bo znów by się dyskusja /w innym wątku prowadzona/ rozpętała  :whistling:

(tylko ekipa którą spotkaliśmy po drodze supermoto trochę zamieszania wprowadziła)

Chyba jeden jednak był  :hihi: 

Wybacz nie mogłem się opanować pozdrawiam  :cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super ,równe tempo .Jako zamykający wielkie G ..widziałem co się z przodu dzieje ,ale ekipę na super mociakach było słychać pięknie i wyraźnie :biggrin: .Jedzonko pyszne .Jak mundurowy88 wspomniał ,gdybyśmy wcześniej zajechali to i na zamek by się wlazło :biggrin: .A i ten skuterzysta co mnie i  Kazikowi zajechał drogę to chyba w oczach to miał muchy bo szybki brak i jechał tak jak chciał skuter ,a nie prowadzący go gościu .Ale my grzeczni motocykliści pozdrowiliśmy go :whip: klaksonem i strzałem z tłumika :hihi: .Ogólnie było fajnie i miło ,oraz co najważniejsze dobry humor i śmiech :riding: :riding: :moto::riding::moto::riding::biggrin:

Edytowane przez sebol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było osobiście poznać choć część ludzi, ale do kojarzenia osób jeszcze trochę czasu potrzebuje ;) Niemniej jednak wczorajszy spot jak i ekipa na Łęczycę jak najbardziej na plus :smile: Razem to dopiero się super jeździ i to zainteresowanie ludzi jak i kierowców (o misiakach nie wspominając) :biggrin:

No i pogoda fajnie dopisała :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe  szczęście że ta sarna  nam nie wyskoczyła  a  tylko grzecznie stała na poboczu :biggrin: :biggrin:   Było za***iście  szkoda że  tak późno wyruszyliśmy.

 

Na następne wypady też sie pisze 

 

Ma  ktoś jakieś  zdjęcia może ?? 

Edytowane przez LeiTo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... nie wrzucajcie tutaj tematów niezwiązanych z czwartkowym spotem. Pisanie "z innej beczki" nic tu nie wnosi i robicie moderatorom dodatkową robotę. Istnieje taki uniwersalny temat, w którym możecie pierdzielić farmazony - http://motocykle-lodz.pl/topic/23-co-%C5%9Blina-naniesie-d/  -_- 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze bylo

Po drugie tak jak pisal Suchy

Proszę nie robic burdlu.

Sa do tego odpowiednie dzialy

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest prośba od stowarzyszenia aby zebrały się jutro grupki które skoczyłyby do kilku okolicznych miasteczek z plakatami zapraszającymi na urodziny FŁM, w gre wchodzi łask, zduńska wola, zgierz, ozorków, pabianice, gdzies by trzeba było rozkleić pare plakatów, czy są jacyś chętni??? niestety my mamy już full na głowie w związku z imprezą dla tego nie damy rady wszystkiego ogarnąć. Plakaty taśmy i wszystko co niezbędne dostarczymy jutro pod samolot.

Edytowane przez kosmaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jestem w stanie przybyć dziś pod halę i poprowadzić niewielką grupę np do Łowicza czy Łęczycy i wywiesić plakaty. Na 100% dam znać koło 16:00.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest prośba od stowarzyszenia aby zebrały się jutro grupki które skoczyłyby do kilku okolicznych miasteczek z plakatami zapraszającymi na urodziny FŁM, w gre wchodzi łask, zduńska wola, zgierz, ozorków, pabianice, gdzies by trzeba było rozkleić pare plakatów, czy są jacyś chętni??? niestety my mamy już full na głowie w związku z imprezą dla tego nie damy rady wszystkiego ogarnąć. Plakaty taśmy i wszystko co niezbędne dostarczymy jutro pod samolot.

No i już małe traski ustalone ;) można też zrobić taką objazdówkę większą grupą dzięki czemu bardziej ludzie zwrócą uwagę ;)

Osobiście chętnie pomogę :smile:

Edytowane przez arczix007 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...