Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzajmy, nie będziemy ponad godzinę stać pod halą. Jak dla mnie wyjazd najpóźniej 18:30, szkoda pogody.

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad - Michał nie wypowiadam się za wszystkich, organizatorem też nie jestem, ale zwykle jak zbiórka była 18.00 przyjeżdżałem po halę min 18.20 to i tak sporo musiałem poczekać. Też mi pasuje wyjechać wcześniej, ale obstawiam że o 18.30 to jeszcze będą się ludzie zjeżdżać ;)

Edytowane przez floyd (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to zapewne wynikało z nierozpieszczającej pogody oraz krótkich tras. Jeżeli mamy jechać 150km zamiast ~50km to zdecydowanie proponuję start nieco wcześniej. Ja w każdym razie na pewno przy takiej pogodzie nie będę sterczał godzinę pod halą, bo po prostu szkoda czasu i słońca. Zawsze można podzielić się na 2 grupy i spotkać w miejscu docelowym ;)

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal_szwankowski

Mam tylko nadzieję że predkosc przelotowa nie będzie jakaś wygorowana bo zapewne będzie więcej 125tek być może jakieś skutery? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pogoda ładna więc trza się wstawić

Przyjedziesz wstawiony ? Może lepiej nie  ;)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kobiety co przywożą na pierwsze spotkanie pod halą dla Prezesa? Też czerwone róże?  :riding:

W zasadzie Juśka, to powinno być tak, że kobiety odjeżdżają ze spotkania z czerwonymi różami, ale ja tam dokładnie nie wiem, bo rzadko bywam w czwartki, bo na ogół wtedy pracuję :biggrin:

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W zasadzie Juśka, to powinno być tak, że kobiety odjeżdżają ze spotkania z czerwonymi różami

to jeśli zdążę jutro podjechać i się przywitać to powiem Ci jak jest w praktyce ;) Niemniej mam nadzieje, że istnieje również ewentualna możliwość transportu bukietu z róż do domu, bo wieczorem lecę na trening i nie będę miała jak się zabrać :P  :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale jedno rozwalone,drugie serwis, trzeci sprzedany więc no odpadam w ten czwartek.... ;(

Miłej jazdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety praca 16:00-24:00 skutecznie wyklucza mnie z udziału w czwartkowym spocie. A może ktoś też nie ma czasu popołudniu i chciałby polatać teraz?

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie już ktoś może przez 18 ? Bo chciałbym się przywitać a parę min po 18 muszę już spadać (kumplowi urodziło się dziecko wiecie co jest:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dziś idę oddać krew.... jazdę dziś odpuszczam

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo, wlasnie jestem w rckik.

 

Poza tym moto do mechanika zaraz jedzie

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję ekipie, która została ze mną przy restauracji "Skorpion". Na szczęście wróciłem już do domu :smile: Co prawda na chopperku Taty w kombi z garbem i sliderami, więc wyglądałem jak debil :biggrin: Ale ważne, że już w domku :smile: Raz jeszcze bardzo dziękuję za okazaną pomoc i współczucie ;) LwG!!! :smile:

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję ekipie, która została ze mną przy restauracji "Skorpion". Na szczęście wróciłem już do domu :smile: Co prawda na chopperku Taty w kombi z garbem i sliderami, więc wyglądałem jak debil :biggrin: Ale ważne, że już w domku :smile: Raz jeszcze bardzo dziękuję za okazaną pomoc i współczucie ;) LwG!!! :smile:

To co się stało Kondziu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...