Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za wspólne latanko i przepraszam za ostatnie wybryki ale już nie wytrzymałem :blush:  :whistling:  Zacne grono :P  Czekam na następny czwartek :cheers:    :riding:  :moto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starałem się jechać tak żeby spowolnić przednią grupe i zawsze blokowałem żebyś szybko wjechał :biggrin: Więc tragedii nie było :biggrin: Tylko następnym razem weź CBR :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie też wielkie dzięki za spotkanie. Myślałem że GS nie ogarnie, ale tragedii chyba nie było? ^_^ 
Świetni ludzie. Najpewniej jeszcze nie raz się wybiorę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super było, dzięki !

 

najtwardsi dojechali jeszcze na Della :biggrin:

 

thumb_flm_1426193751__dell.jpg

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm to ja myslalem ze juz sie rozjezdzamy a Wy jeszcze na della!


A wkład do mojej narciarskiej rękawiczki po który się wróciłem jak wyjeżdżaliśmy z czarnego stawu, znalazł się w kasku na mojej głowie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przy dellu zwinąłem, bo już rzut beretem do chaty był:biggrin:

przepraszam za ostatnie wybryki ale już nie wytrzymałem

 

Trzeba świrować żeby nie zwariować:biggrin:

Dzięki za latanko:d zacna ekipa się uzbierała:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki od 22 razem z wami tylko wrócę do lodzi :P

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przyłączam się do podziękowań za udany wieczór było  :cool: .

Nico wariacie następnym razem muszę Cię trochę  bliżej "pokamerować"  :biggrin:  ale faktycznie Kiling the Streets to jeszcze nie teraz.

Przejrzałem na szybko nagrywkę z kamery i audio z dyktafonu - będzie coś z tego tylko trzeba trochę rejestracje poczyścić i prędkościomierz :whistling:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zontey też poczuł wiosnę i myśli że już teraz mamy Killing the Streets, a potem mi wmawia że to niechcący...bo nie słyszy,nie czuje że akurat w tym momencie maszyna się rwie na koło..no wcale..omg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przyjęcie spowalniającego grupę chinola :smile: Niezmiernie miło było poznać wszystkich, których nie znałem :smile:

 

Dałeś radę junakiem ? To może za tydzień podjadę moim chinolkiem i jak Mnie grupa nie zgubi to bym się wybrał w trasę :smile: Dziś wyciągnąłem i obudziłem go z snu zimowego :smile:

ekowkuchni.pl - Już niedługo zjesz zdrowo i smacznie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dałeś radę junakiem ? To może za tydzień podjadę moim chinolkiem i jak Mnie grupa nie zgubi to bym się wybrał w trasę

No problemo wszystko da się zorganizować jak byłoby kilka wolniejszych maszyn to po porostu musicie znać dobrze trasę i ruszacie trochę wcześniej reszta was dogania jedziemy trochę razem potem czekamy na was już blisko docelowego miejsca i wjeżdżamy razem. W ten sposób każdy może cieszyć się możliwościami swojej maszyny i wspólną jazdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pit następnym razem też wezme kamerke i sie pobawimy w ujęcia i można coś sklejać z tych wyjazdów czwartkowych :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zontey też poczuł wiosnę i myśli że już teraz mamy Killing the Streets, a potem mi wmawia że to niechcący...bo nie słyszy,nie czuje że akurat w tym momencie maszyna się rwie na koło..no wcale..omg

Jak się próbuje gonić resztę, to ciężko wyczuć moment gdy motocykl lekko unosi koło (w szczególności gdy jedziesz z pasażerem) - gdy tak się dzieje odejmuję gazu, nie mogę gwałtownie nacisnąć hamulca bo przód jeb*** o ziemie :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dałeś radę junakiem ? To może za tydzień podjadę moim chinolkiem i jak Mnie grupa nie zgubi to bym się wybrał w trasę

Czy dałem radę to trudno powiedzieć, raczej to grupa właśnie nie pozwoliła mi się zgubić :smile:

Jak będziesz za tydzień chinolem to i ja będę miał argument przewietrzyć Junaka ponownie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem jechac z wami ale skrzynia do konca odmowila wspolpracy i zawinalem prosto na umowione spotkanie z mechanikie. Di odebrania za 2 tygodnie. Ciekawe co z tego bedzie. Oddawal juz ktos skrzynie na regeneracje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro nowe opony :3 <3 Jeszcze nie gumowane xD

Ciekawe ile wytrzymają:biggrin: obecnej nawet nie zdążysz porządnie upalić przed zakończeniem jej żywota:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...