Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś ta ale weekend ma być do kitu niestety ;/ Trzeba jakąś porządną traskę jutro zrobić :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sprawdzam pogodę w necie to dzień po dniu się zmienia:d Może aura dopisze i w weekend. Jak nie da rady na moto, to podjadę puszką;) Trzeba się trochę w końcu zintegrować:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę przy kompie, pracuję i nie mogę patrzeć za okno bo krew mnie zalewa. Dziś obowiązkowo stawiam się zwarty i gotowy na wycieczkę :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę przy kompie, pracuję i nie mogę patrzeć za okno bo krew mnie zalewa. Dziś obowiązkowo stawiam się zwarty i gotowy na wycieczkę :biggrin:

Aidekk, do której robisz?:biggrin: by się polatało po pracy i o 18 pod samolot:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk, do której robisz?

Do 16:00, ale latanie w tych korkach o 16:00 to praktykuję tylko jak sprawy na mieście załatwiam i wiem, że wkurwiałbym się w aucie co nie miara. Poczekam raczej do 18:00, podjadę pod "samolot stealth" i może zrobimy jakaś traskę. Zaraz coś pomyślę :smile:

 

 

Planowana trasa na czwartek spotykamy się o godz. 18

Krótka po głównych drogach z uwagi na zapadające ciemności

 

Długość 62km

 

http://goo.gl/maps/Uilx0

 

Miejscówa na jedzonko

 

http://www.czarnystaw.pl/

 

Aleksandrów Łódzki

Nowy Adamów 3

 

PRZYPOMINAM O ZATANKOWANIU PRZED PRZYJAZDEM

JEŚLI POGODA NIE DOPISZE I NIE POJEDZIEMY BĘDZIE TO TRASKA NA NAST. CZWARTEK

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja muszę jechać w Góry... smuteczek :/

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie do domu wróciłem bo tak sie słabo czuje że masakra ;/ Mam nadzieje że sie polepszy do tej 18...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłodno póki co. Najwyżej się zarzuci kilka warstw na siebie:d

Ja nie czaje... ostatnio latałem w jeansach i kurtce letniej przewiewnej z podpinką bez rękawów :biggrin:

 

Ale dziś to się chyba wybiorę w tekstyliach  :smile:

 

Super traska

Krótka, ale to czwartek nie weekend więc czasu mało :smile:

 

Lekka modyfikacja mapki bo nie dodałem wcześniej Czarnego Stawu :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje około 70 km/h, jeszcze wieczory są chłodne i trzeba dłużej się rozgrzewać. Pół godziny jazdy 200 km/h i godzina przerwa na kawke. :smile:

Edytowane przez boroś (wyświetl historię edycji)

 boroś

 ccm250.png LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uważać na Aleksandrowskiej między Zgierzem a Aleksandrowem bo tam często misiaki stoją i jest tam takie miejsce do 50, a nawet ci ostrożni jadą na pewniaka 70 i Dzień dobry młodszy spirant. ..... Komendy Ruchu Drogowego, a czy pan wie, a czy pan widział, a gdzie się pan śpieszy  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trzeba uważać na Aleksandrowskiej między Zgierzem a Aleksandrowem bo tam często misiaki stoją i jest tam takie miejsce do 50

to już Zgierz, a miasta nie widać. Nie tylko misiaki się tam ustawiają, bardzo często przed samym hotelem straż wiejska ustawia swoją "skarbonkę" i czeka na datki od szybciej jeżdżących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkanie o 18, traska pewnie z 18.20 ? bo to pogadać, tu zapalić 

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...