Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

My już jeździmy od dłuższego czasu :smile:

Ciepło się ubrać, zamontować podgrzewane manetki i zimno nie straszne.

 

to ja lepiej bo ja nigdy nie przestałem jeździć tylko po śniegu cięzko na koło :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem motor z grzanymi manetkami ale słabo czułem ciepło przez moje  rękawice. Najgorsze   w chłodniejsze dni jest    ze sie nie da   tak  dosłownie ciepło ubrać,  bynajmniej w moim przypadku  za ciasny kombinezon.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem kto by pomyślał że Sezon w tym roku się skończył :biggrin: Bo ja tam latałem cały czas :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciepło się ubrać, zamontować podgrzewane manetki i zimno nie straszne

a w razie gdyby było jednak zimno zawsze można się wbić do największej puszki która przyjechała na spotkanie  :dance: , tak tylko podrzucam pomysł  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek to nam nawet kibel podstawili  :decayed:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już jeździmy od dłuższego czasu :smile:

Ciepło się ubrać, zamontować podgrzewane manetki i zimno nie straszne.

To teraz powiem jak ze strony plecaka to wygląda :biggrin:

No tak że tego łapy po kieszeniach w letnich rękawicach pochowane,ale jak się ciepło ubrać to i wiatr nie straszny, w nowym kasku aerodynamika świetna,cóż więcej? Ubierać się ciepło i grubo i się cieszyć lataniem :smile: 

Ewentualnie na postoju grzać ręce o manetki albo o dym z wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dellu stawimy w tym roku kebaba :-) i dystrybutor z pb95

Na  delu teraz będzie tramwaj   to i    kebab  by się przydał :biggrin: :biggrin: :biggrin:  Gorzej bo już na czerwonym sie nie  przeleci   

 

 

 

 

Ale z tym grillem nie jest głupi pomysł  ,  zebrać ekipę skoczyć gdzieś za miasto na pomarzyć kiełbę  zawsze jestem chętny :biggrin: :D 

Edytowane przez LeiTo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ognicho potrzebne było by  dobre miejsce   a grilla w sumie można zrobić wszędzie    Ja sie pisze  jak  będzie potrzebna pomoc w  ogarnięciu  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ognicho potrzebne było by  dobre miejsce   a grilla w sumie można zrobić wszędzie    Ja sie pisze  jak  będzie potrzebna pomoc w  ogarnięciu  

Super jakoś w następujących tygodniach coś się ogarnie. :smile: Zgadamy się na Priv i ustalimy co i jak :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na pierwszym foto widać tył " BMW " ;-)

no baaaa nawet sie załapała dzida :biggrin: porządna fura :biggrin:

 

 

P.S podeslij mi linki o ktorych rozmawialismy jak mozesz :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Od Skawy się jaram na pomysł ogniska

 

'ognisko' i 'jaranie się' to akurat nienajlepiej wyglądające obok siebie słowa :biggrin: ale pomysł jest dobry, możnaby coś pokombinwać w większym "czwartkowym" gronie :smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartkowy grill lub ognisko... brzmi ciekawie. Możecie mnie dopisać do listy. Jeżeli będę w Łodzi, to z przyjemnością wpadnę.

echo '[q]sa[ln0=aln256%Pln256/snlbx]sb2928435025443411snlbxq'|dc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jak sie uda  to  na spokojnie  ekipką  skoczyć gdzieś na obrzeża miasta   rozpalić grila  zjeść po kiełbie   i    bzium do domku :biggrin: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...