Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

ostatni "zapuszkowani" odjechali z pod hali dopiero 19:45, także pogadane dzisiaj :biggrin:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie zauważyłem kiedy były zdjęcia robione :biggrin:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo tak sie   wetnę trochę w rozmowe, jestem tu w sumie nowy i zamierzam  uczestniczyć w życiu tego forum,   takrze moje zapytanie  kieruje do was. Rozumiem  ze  wyrobiliście sobie taką tradycję że  co Czwartek  organizujecie  spoty  zloty tak ?? Są one w   tym samym miejscu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo tak sie   wetnę trochę w rozmowe, jestem tu w sumie nowy i zamierzam  uczestniczyć w życiu tego forum,   takrze moje zapytanie  kieruje do was. Rozumiem  ze  wyrobiliście sobie taką tradycję że  co Czwartek  organizujecie  spoty  zloty tak ?? Są one w   tym samym miejscu ??

 

Jesteś w dobrym miejscu tylko na nieodpowiedniej stronie, przejdz na strone 1 (pierwszą) i tam wszystkiego się dowiesz. RIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co czwartek o 18 (w lato o 19) na politechniki pod halą (kiedyś tu stał samolot) się spotykamy.

 

Dzięki  na info  nie prościej   było by napisac  tak jak kolega ??   potem zauważyłem   i przeczytałem dokładnie   mam nadzieje że   z każdym tygodniem będzie nas coraz więcej.  Do zobaczenia LwG  

 

Pewnie nie raz podjadę   ale Raczej  autem bo   motor stoi jeszcze u  rodziców  w Strykowie.  Ale jak będzie już sezon to tylko  Motor :biggrin: :D 

Edytowane przez LeiTo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki  na info  nie prościej   było by napisac  tak jak kolega ??   potem zauważyłem   i przeczytałem dokładnie   mam nadzieje że   z każdym tygodniem będzie nas coraz więcej.  Do zobaczenia LwG  

 

Pewnie nie raz podjadę   ale Raczej  autem bo   motor stoi jeszcze u  rodziców  w Strykowie.  Ale jak będzie już sezon to tylko  Motor :biggrin: :biggrin:

 

Jeżeli uraziłem Cię tym co napisałem to przepraszam, po prostu przekierowałem Cie do źródła.

 

a 2oo możesz już zabierać bo odwołuje zime:)

Edytowane przez Hosel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeżeli uraziłem Cię tym co napisałem to przepraszam, po prostu przekierowałem Cie do źródła.

 

o matkobosko! ktoś przeprasza w internetach :biggrin: w dobie wredoty, krytykantów, buractwa, specjalistów od wszystkiego zobaczyłam post gdzie ktoś przeprasza drugą osobę  ^_^  aż sobie printscreena zrobię. przywracasz mi wiarę w ludzi Hosel  :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matkobosko! ktoś przeprasza w internetach :biggrin: w dobie wredoty, krytykantów, buractwa, specjalistów od wszystkiego zobaczyłam post gdzie ktoś przeprasza drugą osobę  ^_^  aż sobie printscreena zrobię. przywracasz mi wiarę w ludzi Hosel  :laugh2:

 

a dziekówka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...