Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

:biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  Dobre Boroś.

 

Ale żeby nie przerażać to uzupełnię o fakt, że na czwartkowe spoty podjeżdża cały przedział maszyn i nie zawsze wszyscy jadą zaplanowaną trasą.

Także można na miejscu uzgodnić kto gdzie i z kim jedzie i często słychać rzucone hasła "Jedziemy .... kto jedzie". Podczas takiego przelotu prowadzący organizuje z reguły przystanek "spowalniający" peleton aby reszta dogoniła grupę.

Choć ogólnie przyjęte jest że pierwsi ruszają "wolnobieżni", a za jakiś czas "odrzutowce" aby zbliżyć moment wspólnego dotarcia do celu i nie ograniczać swoich możliwości to na kilku spotach w których uczestniczyłem nie zaobserwowałem takiej organizacji, raczej po prostu prowadzący zwalnia czekając na resztę.

Dlatego należy zachować zasady i między innymi nie wyprzedzać prowadzącego, robić miejsce blokującym skrzyżowania (kiedy po przejeździe peletonu nadganiają wracając na przód grupy), a na końcu zamykający kontrolują czy nikt nie odpadł.    

 

Tyle ogólnej teorii  

Edytowane przez PIT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Was stojących na tym pierwszym zdjęciu - jechałem po przeciwnej stronie puszką do pracy! Ale Wam zazdrościłem! :smile:

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIT i jeszcze lataliście tak blisko mnie, nosz kurrde :biggrin: 

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PIT i jeszcze lataliście tak blisko mnie, nosz kurrde  

Ja z reguły latam blisko Ciebie bo wychowałem się na Polesiu i moja siostra mieszka w naszym rodzinnym mieszkaniu i na tej posesji trzymam moto.

Także jak ruszam to puszką na Polesie ale z Polesia już moto.

 

Ostatnio sobie taką "traskę" wydumałem Karolewska, Włókniarzy, Łagiewnicka, Inflancka, Śmigłego Rydza, Przybyszewskiego, Zakładowa, aleja Ofiar Terroryzmu, Tomaszowska, Kolumny, Rzgowska, Trasa Górna i Jana Pawła II z powrotem. Większość po ładnym asfalcie, trochę fajnych winkli na Łagiewnickiej i trasie Górna jest kilka kilometrów nie liczyłem ale blisko wkoło komina i na Della można w sezonie podjechać. Tylko ja z reguły jadę po 22:30-23 - mały ruch potem już światła wyłączają muza i fajnie się leci .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety pracuję dziś jeszcze w godz 20:00-24:00... zresztą jak pomyślę o ponownym czyszczeniu moto to aż mi się nie chce. Odpuszczam dziś zwłaszcza, że latałem wczoraj :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pod samolotem postałem i pojechałem. Wgl to smutłem nikt mnie nie upolował... Husqva odebrana poszalałem zawsze coś :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pod samolotem 18:15 goniłem z Ikei, ale nikogo już nie było nie mogłeś do MotorWings wpaść potem tam byłem jak pisałem wcześniej ?

Ale i tak twardziel z Ciebie bo nie było przyjemnie taka mżawka zaczęła siąpić, może następnym razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a to może i mnie się uda :smile: puchą co prawda, ale zawsze

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zadziała prawo Murphiego to powinienem już mieć moto po długiej rozłące i zamierzam cieszyć się nowymi zabawkami także planuję w czwartek się trochę pokręcić.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...