Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

a nie niebieski Thundercat ? z Politechniki w lewo w kierunku pasażu? :biggrin: bo stał ktoś na czarnym moto na światłach jak skręcałem w lewo, za mną kolega na białej Hondzie 125ccm skuterku jechał :P

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie niebieski Thundercat ? z Politechniki w lewo w kierunku pasażu? :biggrin: bo stał ktoś na czarnym moto na światłach jak skręcałem w lewo, za mną kolega na białej Hondzie 125ccm skuterku jechał :P

Na czarnym to pewnie ja (czarna Kawa bez naklejek z dwururką z tyłu)  ale w tamtej chwili to ja was nie widziałem jak wracałem to właśnie przy Radwańskiej kogoś spotkałem. Stałem na Politechniki na światłach przy Radwańskiej w stronę Mickiewicza. 

Dezorientacja w przestrzeni to chyba wynik hipotermi - zapomniałem o kominiarce i pewnie się procesor przymroził :P ale przysiągł bym, że w stronę Stefanowskiego ktoś pomykał z plecakiem (takim zwykłym na ramiona :biggrin: ).  

Edytowane przez PIT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to na pewno nie ja, ja z kufrem latam. :biggrin: za mną Hania biała skuter a jeszcze dalej pucha z Zonteyem i Glebą na pokładzie - jak to motocykliści... kierunek McDonald's ! :biggrin:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba go prawnie zastopować,przemoc nic nie da :whistling: (były milicjant)psycho :hihi: Kochamy się jak pies z kotem :laugh2: trzęsie się jak widzi moto ,więc chyba zbiórki czwartkowe przed podjechaniem pod halę muszę zaproponować u mnie przed blokiem hihihihi

Edytowane przez sebol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto nie ucierpi  hihi jedynie komin nagrzeje :hihi: najpierw Łuututtu a potem wp***dol gdyby chciał dotknąć którąś z maszyn :riding: . nie no żarcik t.j pisałem tylko prawnie :whip:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmaty, Ty to mnie przejechać chciałeś w czwartek !!  :decayed:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Ludziska! Jutro ponoć 3 stopnie na termomerach. Może z pod hali do Ikeły na jakąś zapiekane ma ktoś ochotę sie przejechać? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a ja jaz koze uspilem :sad2:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba go prawnie zastopować,przemoc nic nie da :whistling: (były milicjant)psycho :hihi: Kochamy się jak pies z kotem :laugh2: trzęsie się jak widzi moto ,więc chyba zbiórki czwartkowe przed podjechaniem pod halę muszę zaproponować u mnie przed blokiem hihihihi

ooo będzie można pohałasować! ale fajnie :biggrin:

Ludzie! Ludziska! Jutro ponoć 3 stopnie na termomerach. Może z pod hali do Ikeły na jakąś zapiekane ma ktoś ochotę sie przejechać? :P

Prawdopodobnie bym się zastanowiła nad zapiekanką.Pogadamy jak uda mi się odpalić moto bo od 48h stoi na dworzu zmarznięty  :whistling: (tylko rundkę po osiedlu zrobiłam w ciągu tych 2 dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prawdopodobnie bym się zastanowiła nad zapiekanką.Pogadamy jak uda mi się odpalić moto bo od 48h stoi na dworzu zmarznięty  :whistling: (tylko rundkę po osiedlu zrobiłam w ciągu tych 2 dni)

Zadzwoń to wezmę kable to się od kabli moto od moto odpali :P

 

 

18 czy wczesniej troche?

na 18

Edytowane przez Kazik96 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po robocie i w zasadzie jestem wolny by jeździć. Dajcie znać, w ciągu 30 min jestem w stanie się pojawić na miejscu :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...