Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba z odwiedzinami pod "widmo samolotem" muszę poczekać do przyszłego sezonu => plan kategorii A i większego Moto :smile: Bo 125 to bym się zgubił jak dziecko we mgle za Wami :smile:

ekowkuchni.pl - Już niedługo zjesz zdrowo i smacznie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypady takie jak dziś - czyli w miarę szybki wyjazd spod Pomnika Bez Samolotu i trasa szeroką, równą, S14/S8 tam i z powrotem na Della - to chyba jedyna alternatywa na obecne szybkie wieczory :smile:

Anyway - dla mnie wypad jak najbardziej udany, dziękuję pozostałym uczestnikom :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A EasyR jak jeszcze raz wyprzedzi z prawej to będzie wp***dol ;) Nie żartuje.

fakt jest taki że nie ogarnia jazdy w grupie, wy***rdala przed szereg, nie wie gdzie jechać, wpycha się na siłe, masakra, dla tego nie lubie jeździć z ludzmi tego pokroju bo nigdy nie wiesz co mu odjebie i czy nie wpakuje sie w ciebie, sovciu jak coś pomoge :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że trzeba ustalić zasady takich wyjazdów. Jeśli komuś nie będą pasowały to trudno niech jedzie sobie z przodu, albo nie jedzie w ogóle. Tu chodzi o bezpieczeństwo....

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A EasyR jak jeszcze raz wyprzedzi z prawej to będzie wp***dol ;) Nie żartuje.

Hahaha i pisze to ten, który zawsze musi być w pierwszej trójce :P:biggrin:

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta to ze ktoś musi być w pierwszej trójce nie oznacza ze ma jechać nieodpowiedzialnie. Wczoraj przy dużej prędkości na łuku easyR zmieścił się na centymetry miedzy mną a puszka obcierajac mnie prawie lokciem. Nie nalezalo to do bezpiecznych manewrow. Jak chce sobie sam ryzykować to spoko ale niech nie zabije innych.

Honda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EasyR jest taki straszny.... To teraz uwaga do mistrzów prostej, jak się pałuje to cały czas a nie ciągle wali po heblach przed każdym łukiem. Bo to jest dopiero niebezpieczne. A jak nie chcemy być wyprzedani z prawej to się jej trzymajmy. Dlaczego na torach nie używa się lusterek? Własnie po to, żeby się nie stresować, że ktoś Cię wyprzedza. I tym akcentem kończę swoją wypowiedź i z deka mam w nosie co dalej wysmarujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo co ja widze szaleniec Wam się trafił ;) tak jak piszecie albo dostosowuje się do grupy bądź jedzie sam.

ps. Ciekawi mnie czy @EasyR szlifował swoje umiejętności na torze? Jeżeli tak, to by potwierdziło moją teorię że nie wszyscy powinni tam zdobywać doświadczenie samodzielnie.

I wszystko jasne, to jest typowy przykład nie rozróżniania toru od ulicy.

 boroś

 ccm250.png LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sovteq Kosmaty jak coś jeden tel chętnie się rozgrzeje

 

Wstawię to jeszcze raz.

 

Czytać Czytać i jeszcze raz czytać

 

I po co ten tekst?

99,9% zna te zasady a cześć ma je głęboko w d*pie i wklejenie ich po raz 1597 nic w tej kwestii nie zmieni.

Jedyne co można zrobić to jeżdzić samemu (preferuje), poszukać grupy która zna i respektuje zasady jazdy w grupie albo zgodzić się na jazdę wg zasad "kupą mości panowie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EasyR jest taki straszny.... To teraz uwaga do mistrzów prostej, jak się pałuje to cały czas a nie ciągle wali po heblach przed każdym łukiem. Bo to jest dopiero niebezpieczne. A jak nie chcemy być wyprzedani z prawej to się jej trzymajmy. Dlaczego na torach nie używa się lusterek? Własnie po to, żeby się nie stresować, że ktoś Cię wyprzedza. I tym akcentem kończę swoją wypowiedź i z deka mam w nosie co dalej wysmarujecie.

 

Niestety ulica to nie tor. W nocy na ulicy sorki ale nie zejdę na kolano, nigdy nie wiesz co Cię czeka na takim łuku -piasek, wyprzedzające się tiry itd... - dlatego jest hebel przed łukiem. Lusterka na ulicy się przydają, bo nie jesteśmy jedynymi uczestnikami ruchu i niejednokrotnie zdarzają się puszki które nas wyprzedzają i trzeba im ustąpić miejsca a nie pałować do przodu i pokazywać kto jest szybszy.

 

Co do trzymania się prawej strony, to akurat wyprzedzałem inną puszkę więc siłą rzeczy musiałem jechać lewym pasem, a że był spory łuk, to jechałem środkiem tego lewego pasa a ty na siłę chciałeś pokazać, że potrafisz się złożyć swoim BMW 1200 bardziej na łuku i że potrafisz pojechać szybciej i się postanowiłeś na milimetry zmieścić między mnie a puszkę - nieodpowiedzialne zachowanie. Miałeś tyle okazji żeby mnie wyprzedzić z lewej strony na prostej - brak wyobraźni. Sorki, ale takie czwartkowe wypady to nie wyścigi, bardziej chodzi o czerpanie przyjemności z jazdy.

Honda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu każdy ma swój rozum i zna swoje możliwości!! chyba nie ma co takiej afery robić wielkiej. Kto miał już zrozumieć to zrozumiał i nie ma o czym gadać.


Poza tym każdy ma wybór z kim jeździ!

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Poza tym każdy ma wybór z kim jeździ!

ale skoro ktoś się podpina pod grupę to niech sie stosuje zasad albo jedzie godzine wcześniej sam, proste i skończmy już dyskusje


 

 

ak się pałuje to cały czas a nie ciągle wali po heblach przed każdym łukiem. Bo to jest dopiero niebezpieczne

mistrzu zakrętów i zapierdalania, a kto ci karze przy 200 siedzieć poprzedzającemu na d*pie żeby to bylo takie niebezpiecze? i niech kiedyś zobacze jak hamujesz przed zakrętem to chyba pierdolne ze smiechu "gigancie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowana trasa na czwartek spotykamy się o godz. 18

Krótka po głównych drogach z uwagi na zapadające ciemności

 

Długość 43km

 

https://goo.gl/maps/H7pOs

 

Miejscówa na jedzonko

 

http://www.czarnystaw.pl/

 

Aleksandrów Łódzki
Nowy Adamów 3

 

PRZYPOMINAM O ZATANKOWANIU PRZED PRZYJAZDEM

Edytowane przez tomahouk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta pizzeria jesteś pewny ?

Czy tylko moje gogle pokazuja pierdoly ?

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W Aleksie grupa >10 osób zabije każdy lokal.

 

Przyznaję tutaj rację. Pizza w K2 jest zarąbista, ale w sezonie letnim mieli problem z miejscem na dworze, to teraz sądzę że mogli pozwijać parasole nawet. W lokalu nie wejdzie nawet 8 motocyklistów ;)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...