Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz zameldowałem się na czwartkowym spodkaniu i pojechałem z wami polatać.

Napiszę krótko, było za....ście oby takich wypadów więcej. Następnym razem proponuje dłuższy wypad i trochę wcześniej.

A tak z ciekawostek: gadał do mnie wczoraj szlaban ;), coś że blokuje itp., i jak wracałem przed wjazdem na dąbrowskiego jakieś 20m przedemną przebiegła mała sarna.

 

Zawsze masz wybór przejechać przed nią lub za nią :smile: A z ciekawostek Ci powiem, że kiedyś mały jeleń uderzył mi w bok auta. I co w takim przypadku... Jak bym jechał szybciej, bym zdążył, jak wolniej walnął bym przodem.... Wiesz, wsiadając na 2 koła podejmujesz ryzyko a przeznaczenia nie oszukasz. 

Osobiście na moto miałem wypadek, jak jechałem wolno, wyjechał mi gość z parkingu. Od tego czasu nie popełniam już tego błędu, ale jak widzę kogoś z boku, zawsze zwalniam tak abym mógł się zatrzymać. 

 

p.s. Mam nadzieje, że rozwinie się dalej ciekawa dyskusja w tym temacie.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Widzę, że niema chętnych do zaproponowania trasy na dziś, to wrzucę coś od Siebie:

 

Łódź - Koluszki przez Justynów - Tomaszów - Kruszów przez Wolbórz

 

https://goo.gl/maps/eoTnX

 

post-2256-0-34682500-1410422265_thumb.png

 

Jedzonko proponuje w Tomaszowie Jest fajna Pizzeria z dużym zasobem ludzi i MC Donalds dla tych co wolą na szybko.

 

 

Jak są chętni mogę prowadzić pielgrzymkę.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edytowane przez easyR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa nie jest proponowana z uwagi na warunki pogodowe jakie maja być w godz popołudniowych (meto pokazuje deszcz) Jeżeli okaże się inaczej zawsze można  ustalić wszystko na miejscu wstępnie zostaje latanie w koło komina AMEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobiłbym jakąś traskę, latanie McDonalds->Dell->Parapet mam objeżdżone do porzygania :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cukru nie jestem, jak zmoknę to zmoknę... zresztą jeździłeś ze mną to wiesz jak jest :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA PODJADĘ CZEMU NIE NAWET JAK PADAĆ BĘDZIE TYLKO Z PARASOLKĄ :-P HEHE 

A TRASKA W DESZCZ TO ODPADA BO  LUDZI Z ROWU BĘDZIE TRZEBA ŚCIĄGAĆ :-P 

DO MIŁEGO ;_)

speed means freedom of your soul :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.  (sorki za lekki offtop)
Pisałem o tym w odpowiednim dziale, ale że w ostatniej chwili bo do końca nie było wszystko jasne to piszę też tutaj. Mieliśmy być dzisiaj na spocie i zagadać ale niestety musimy jechać do kościoła na podpisanie papierów. Będzie młodym i mnie bardzo miło jak się pojawicie. Motocyklowa obstawa to od kiedy śmiga moto było jego motocyklowe marzenie. Z góry wielkie dzięki, więcej info w temacie:http://motocykle-lodz.pl/topic/8027-obstawa-ślubu-daniela-i-gosi-12092014-łagiewniki/

 

LWG
 

Edytowane przez Sebas (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w deszcz też śmigałam spokojnie...w końcu do nieustraszonych należę:-p hehe 

ale większa przyjemność z jazdy jest wówczas jak pogoda dopisze :_)

a opony to fakt muszę zmienić, bo za twarde są...i słabo hamują...

na koniec sezonu kapcia się spali ;_)

speed means freedom of your soul :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na parapecie jest ostre trzepanko;p. Wiec nie polecam przez jakis czas tego miejsca.

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda dziś to jednak raczej na wyskoczenie na piwo do pubu niż na trasę :blush: może dziś taka forma spotkania?

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba od razu najlepiej ustalic miejsce i spotkac sie na miescie :smile: jacys chetni jeszcze?

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla tych, ktorym nie chcialo sie ruszyc na spot a maja ochote na piwo i bilarda to idziemy do Frame o 20:00 to jest na Brzeznej, zaraz przy Piotrkowskiej. Wszyscy mile widziani :smile:.

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybierałam się i nie dojechałam ... już pod silverem byłam i musiałam zrobić nawrotke ... ale następnym razem nadrobię zaległości ;_))

może w next czwarteczek będzie lepsza pogoda;_) 

pozdrowionka;_)

speed means freedom of your soul :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowana trasa na czwartek spotykamy się o godz. 19

 

Długość 94 km

 

https://goo.gl/maps/m5Q9q

 

flm_1410856291__mapka.jpg

 

 

Miejscówa na jedzonko

 

http://www.pizzeria-k2.pl/szadek

 

Szadek
Rynek 1

 

PRZYPOMINAM O ZATANKOWANIU PRZED PRZYJAZDEM

Edytowane przez tomahouk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzieś będę Was szukał bo ok 20 wyjdę dopiero z roboty:(

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...