Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

ja dzisiaj tez planowalem podjechac, ale wczesniej niz 19 nie dam rady. Napiszcze jakie plany dalszego latania zostaly ustalone to dolacze pozniej do was :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oczywiście od Czerwca spotkania będą odbywały się o 19:00. :smile:

 

Dobrze, że już ten czerwiec bliżej jak dalej.  

 

 

 

Jakieś konkretne plany co do Trasy ??

 

Członkowie się pewnie mocno głowią jak tu obrać trasę, aby wszystkich zadowolić ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi wypala oczy od tej temperatury, ale przynajmniej można do późnych godzin teraz latać, więc wycieczka udana  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad - Michał

Dziękuję bardzo za latanko :biggrin: Troszkę "na czuja" ale obiecuję zakupić etui na szybkę :biggrin: Do następnego, miłego zobaczenia!  :riding:

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj trzeba było się jednak zamienić na kaski... ;) bo ostatnio mam fazę na czarne :P hahaha

"Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz jaką można robić w ubraniu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że trafiłem na ognisko ale samemu lecieć jak pełno drogówki po drodze na Stryków ,Głowno to już smutna historia,jeszcze ciądnąć się za tirami i wybrać moment wyprzedzania :whistling::whip: ,gdy z nad przeciwka jedzie patrol na motocyklach to już trzeba mieć fart,ale odpuścili całe szczęście ,fajnie się leciało :riding:  :riding:  :riding:  i w młynie znów ciśnienie,ech bielizna koronkowa strasznie wpływa na bezsenność jest powalająca :drool: .cała ta sytuacja pachniała mi gumką :laugh2: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno Was nie widziałem i fajnie, że udało mi się spotkać ekipę.

Sebol - chyba się minęliśmy jak jechałeś na Rydwan? Drogówkę na szczęście już przeniesiono w inne miejsce jak z adamonem jechaliśmy na Kruszów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był malutki bałagan przy wyjeździe, jedni jechali na della inni na Rydwan przez co niektórzy się pogubili, nie wiem czy to możliwe ale spróbujmy na drugi raz kiedy są dwie duże ekipy lecące w dwa miejsca aby nie wyjeżdżać prawie równocześnie tylko tak może z 5 min po sobie. 

dziękuję za fajny wypad nad Rydwan i ognisko :smile: było jak zawsze dużo uśmiechu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no naprawdę w taką pogodę i jeszcze ognisko :smile:

 

przeskok temperatur naprawdę powalający zwłaszcza w pełnym słońcu pod halą :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i tylko Wam pozazdrościc spotkań..., Właśnie zdjąłem gips z ręki więc przy dobrych wiatrach i pogodzie odmelduje się w przyszłym tygodniu... Pozdrawiam

Edytowane przez malyanio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wam było tak gorąco. Ja tam normalnie wczoraj latałem od 13:30 cały czas na moto i nie ugotowałem się. No ale wypuściłem się w jeansach + protektory na kolanka, buty i kurtka. Oczywiście wentylacja an 100% otwarta. Źle nie było :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konradowi też wieczorem było gorąco i miał na 100% otwartą wentylację - musiał jeździć z otwartą (ciemną) szybką  :riding:  

... inaczej niewiele by zobaczył  ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad - Michał

Oj tam oj tam :biggrin: Dziś odwiedzę sklep po saszetkę na szybkę, wczoraj była dobra lekcja pokory :P

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konradowi też wieczorem było gorąco i miał na 100% otwartą wentylację - musiał jeździć z otwartą (ciemną) szybką  :riding:  

... inaczej niewiele by zobaczył  ;)  

zastanawia mnie jak Konrad to zrobił przy otwartej szybce ?,skoro ja miałem zamkniętą i za dużo nie widziałem tak byłem obklejony owadami a Kondziu zdjął kask i twarz czyściutka jakby dopiero z domu wyszedł :blink::biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas poniosło bliżej bo pełny skład był dopiero po 19 ale dzień udany, informuję że na parapet jeździ się już na własną odpowiedzialność, wczoraj posypały się pierwsze mandaty. Sebol Kondziu może i twarz miał czystą ale nie masz pojęcia jak się objadł walcząc o to by tak było :P

www.szpiegowskie.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy regulanie sie oblizywał? Partnerka będzie zadowolona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebol Kondziu może i twarz miał czystą ale nie masz pojęcia jak się objadł walcząc o to by tak było :P

aaaa no może tak ale w takim razie musiały się trafiać jakieś sychary bo w Młynie poprawił posiłkiem :biggrin: ,gdyby Konradowi się trafił taki jeden co trafił sobka to by nie musiał jeść cały tydzień :hihi:

Edytowane przez sebol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad - Michał

Hahaha koniec śmichów :biggrin: Zakupiłem w końcu torbę z miejscem na szybkę :biggrin: A we Młynie jadłem zupkę bo już bym dostał czkawki od suchych owadów :biggrin:

 

P.S. Wczoraj najbardziej podobało mi się, jak Was prosiłem "Tylko nie jedźcie szybko, bo mam otwartą szybkę". Po chwili jazdy spojrzałem na licznik... 170km/h...

Edytowane przez Konrad - Michał (wyświetl historię edycji)

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...