Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

No szkoda, że nie wiało w plecy bo ten boczny troche mi stracha narobił, tym bardziej, że przy ~200 "automatycznie" składają mi się lusterka i nie widziałem co się dzieje za mną podczas, gdy motocyklem miotał sztan, byłem raz na prawej raz na lewej stronie pasa ; D Jedzonko pyszne, ekipa świetna, a i atrakcji nie zabrakło ^^ 

 

Morał z wycieczki wyniosłem jeden: 

bez względu na wszystko - trzeba założyć gumę  :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,tworas tu masz rację guma to podstawa hi hi hi hi :hihi: tylko teraz ciekawy jestem jak Gleba sama ją NACIĄGNIE :whistling:   :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też było miło z wami przelocik zrobić chociaż na tej XJce bez owiewek to faktycznie bujało jak na statku przy tym wietrze. 

Wreszcie zaliczyłem kilka sztandarowych miejsc spotowych.

 

 Szkoda, że Tmahouk'a nie widziałem bo chciałem się do 636 przymierzyć, może przy kolejnej okazji.

 

Gleba w końcu poleciała bez gumy, spoko jak będzie choć połowa chętnych co do ściągania się garneli to da radę i naciągnąć  :biggrin:

 

Pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez PIT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Gleba woli bez gumy :hihi:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleba wolała by żeby wszystkie części Kawy wróciły na swoje miejsce..Znów zapewne będzie potrzeba 12-stu chłopa do zakładania gumy lub wymiany żarówki :smile:-ale to przy następnym spotkaniu na Dellu

Dziękuje wszystkim pomagierom i mechanikom- mimo wszystko- zaczeło troszke działać :biggrin:

I dziękuje że daliście mi fory i mogłam nadążyć za tymi pierwszymi z Della na parapet. Poczułam się zaopiekowana :smile: miło było wspólnie polatać :biggrin:

Edytowane przez Gleba (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też było miło z wami przelocik zrobić chociaż na tej XJce bez owiewek to faktycznie bujało jak na statku przy tym wietrze. 

Wreszcie zaliczyłem kilka sztandarowych miejsc spotowych.

 

 Szkoda, że Tmahouk'a nie widziałem bo chciałem się do 636 przymierzyć, może przy kolejnej okazji.

 

Gleba w końcu poleciała bez gumy, spoko jak będzie choć połowa chętnych co do ściągania się garneli to da radę i naciągnąć  :biggrin:

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Niestety nie wyrobiłem się aby wpaść zawsze jak coś daj znać podjedziesz do mnie i możesz się przymierzać do maszyny jak ci się spodoba ten model to może ci sprzedam hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niestety nie wyrobiłem się aby wpaść zawsze jak coś daj znać podjedziesz do mnie i możesz się przymierzać do maszyny jak ci się spodoba ten model to może ci sprzedam hehehe

 

Ok dzięki jak znajdę chwilę będę się wbijał.

Nie mówię że nie ale ten zielony mi nie podchodzi :biggrin: (jakąś czarnulką bym się zaopiekował). Po wakacjach, będę coś konkretniej szukał ale powoli chcę sprecyzować model. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raq'u ostatnio fajną traskę wykombinował wjechaliśmy na ekspresówkę przy Ikea podgoniliśmy (no dobra oni podgonili  :biggrin: ) dalej w kierunku Dobronia i potem na S8 długa. Zjechaliśmy w okolicach Rzgowa/Kruszowa i mieliśmy podjechać nad wodę gdzieś w Czarnocinie ale tu jakoś wody nie było na horyzoncie długo widać, a zaczęła z góry padać więc zawróciliśmy pod Młyn na żarełko. Potem to już tradycyjnie Dell->Parapet i ja się zawinąłem. 

 

Pogoda sprzyja więc może nad jakąś wodę może do tego Czarnocina uda się dotrzeć  :biggrin: .

Nie głosuje za bardzo bo raczej nie będę mógł się przyłączyć może na chwilę podjadę puszką na sam spot.

 

Sorry Raq wiem, że już masz dosyć prowadzenia ale fajnie się za Tobą śmiga. (no i masz nawi  :hihi: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kiedyś polecimy na tamę ale we Włocławku?byłem raz ale puszką i naje***y :whistling:  więc nie za dużo pamiętam,a ponoć sympatycznie jest :biggrin:    (nie ja prowadziłem tą puszeczkę ) :biggrin:

Edytowane przez sebol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

można sie przyłączyć?

rozumiem ze start o 19?

zawsze można się przyłączyć :smile:

taaak :biggrin:

to ja byłbym za tym Włocławkiem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Włocławka nie autostradą tylko przez Piątek i Kutno :smile:

 

byliśmy w poniedziałek wielkanocny i polecam bo drogi tam mają świetne, ładna nawierzchnia i  fajne łuki :smile:

 

powrót można autostradą :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...