Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Byłoby dobrze, bo PIT'y do rozliczenia to byś pomógł  :decayed: hahah ;)

Edytowane przez Konrad - Michał (wyświetl historię edycji)

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rooland , Sebol może liczy na to, że ktoś mu pomoże albo za niego to zrobi :smile:. Ja bym mu pomógł ale fajerą muszę kręcić na 91.

napęd wymieniony tylko co idę odebrać moto to muszę wracać taxi , :drunk::burp:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napęd wymieniony tylko co idę odebrać moto to muszę wracać taxi , :drunk::burp:

 

Sebol dobrze masz , a  ja nie mogę się nawet napić bo cały czas rano  do roboty na 3.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebol dobrze masz , a  ja nie mogę się nawet napić bo cały czas rano  do roboty na 3.00

o ?to się wymieniamy ,bo o 03:00 to ja wracam z :gitara: i idę :sleep3:. a dziś znów pogoda barowa więc idę na :gitara::dance::burp::dance:   :gitara::drunk:

Edytowane przez sebol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ?to się wymieniamy ,bo o 03:00 to ja wracam z :gitara: i idę :sleep3:. a dziś znów pogoda barowa więc idę na :gitara::dance::burp::dance:   :gitara::drunk:

 

Dobrze Sebol , że twoja wątroba to wytrzymuje o Oli nie wspomnę :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam czy szef wszystkich szefów zatwierdza 19 tą ?

Szefu pewnie da znać, moim zdaniem jest już wystarczająco ciepło by latać wieczorami. Jeśli nie wierzyć słuchom w ochłodzenie od świąt to będzie można spotykać się już normalnie o 19:00 więc większość zdążyłaby ogarnąć się po robocie.

 

Mnie w najbliższy czwartek może nie być, ale to jeszcze dam znać!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to byłoby świetnie na 19:00 :biggrin: Dziś kupuję olej, paliwo, zwiększam głośność tłumików, a wieczorem zrobię osłonę na tylny amortyzator :biggrin: Tylko brak przeglądu, ale może się upiecze ;)

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie bardzo proszę o oficjalne ustalenie godziny, żebyśmy później nie dzielili się na 2 grupy :P

"Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce, dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeturlałem moto kolegi na uszczelnienie i wymianę oleju w lagach, nie jest tak źle w sumie nie leje tylko taki kapuśniaczek, ale zapowiadają słonecznie w czwartek. Już trochę jaśniej jakby się robiło  :biggrin:

 

Może zróbmy spot od 18:00 aby tak 18:30-18:45 wyjechać.

 

Żeby jeszcze była szansa polatać przy świetle dziennym.

 

 

Dobry pomysł większość się łatwiej wyrobi i kawałek przejedziemy w stronę słońca  :biggrin: .

Choć pożyczany przez mnie rumak wygląda lepiej w nocy, kolega musi jeszcze kilka spraw upiększyć po szlifie  :wink: ale mimo niedoskonałości miło będzie z wami się przejechać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy pytanka : 

 

O której jutro jest zbiórka 17 18 19  ?

 

Czy jutro jest jakaś trasa w planach ?

 

Czy ktoś zamówił pogodę ? 

...bo już dziś miało się rozpogadzać podobno.

 

jak zwykle dociskają mnie zleceniami i muszę bardzo efektywnie gospodarować czasem  :biggrin:  :smile:  :unsure:  :wacko:  :ohmy2:  :angry:  :sad2:  :sleep3:

a mimo wszystko mam niepohamowaną ochotę polatać z wami  :moto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proooszę o 18stej :biggrin: Prooszę :biggrin:

 

Albo chociaż o 17:30 ;)

Edytowane przez s2nter (wyświetl historię edycji)

Kiedy wsiadam na motocykl, budzę się ze snu i zaczynam prawdziwie żyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...