Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Moze i ja sie dzis dolacze jak uda mi sie na czas dobic skoro z chorwacji wyszly nici. Lusia moja przelotowosc tez jest ponizej 200 takze sama nie zostaniesz jakby co ;)

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się dołączę do wycieczki :smile: nie ważne gdzie byle by na motocyklu :smile: 

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

NIE ZOSTAWIAMY NIKOGO Z TYŁU .. jak MARINES ;-)

 

Uhm... tylko jak z tarasu wracaliśmy to w Tuszynie nas było o jednego mniej :P po chwili konsternacji i liczenia dojechał ułan :P

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ktorej wyjazd? Bo na 19 nie dam rady, chyba, ze Was zlapie na luk oilu na strykowskiej nieco pozniej. W sumie tak by bylo najlepiej tylko o ktorej.

„Choćbym pędził ciemną doliną, zła się nie ulęknę – bo halogen w motórze mym tkwi”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil Tanie gadaj tylko przyjeżdżaj

zobaczymy kto będzie pierwszy :biggrin:

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja drugi....

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz przyznać się, kto sprowadził kaskaderów na 50-kach? ;)

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre wiadro nie jest złe ;)

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi było się wczoraj na chwilkę z Wami zobaczyć i poczuć "motocyklową" atmosferę (pozdrawiam zwłaszcza tych, co mnie wzięli za "misiaka" w srebrnej puszce :biggrin: ). Byłem "zapuszkowany" i z kierowcą, bo z gipsem na klacie cięzko się jeździ na motocyklu.

@Kyngabandit - to ja to rzekłem, po mojej niedawnej glebie. Choć tekst nie mój ("pożyczyłem" go od Kobieli z "Wojny domowej") i tyczył się co prawda jazdy na nartach, ale i w naszą pasję wpisuje się chyba bez większych problemów - co prawda nie wiem, czy się już nauczyłem... :decayed:

Pozdrawiam wszystkich wczoraj obecnych i nieobecnych i do zobaczenia na drodze jak mnie z tej zbroi uwolnią!

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst slyszalam tez od kogos :smile: najpierw mi jeden kolega to powiedzial (przepraszam, ale nie pamietam imienia) a chwile potem byla gleba :biggrin:

Edytowane przez KyngaBandit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Lusia  następnym razem trzeba wybrać tor z mniejszą ilością prostych :riding: Kinga ale się udało, jak podjechaliśmy to bandzior już stał. Spokojnie jeszcze kilka razy  i podnoszenie  będzie opanowane do perfekcji. Ja już swojego kilka razy podnosiłem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...