Skocz do zawartości

Mój Wierny Osiołek [Bmw F650Gs]


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszyscy, to wszyscy. Przedstawiam Wam mojego osiołka, motocykl, który zabiera mnie tam, gdzie tylko sobie zapragnę i nie marudzi, że mu za grząsko, za wąsko, czy za zimno. :smile:

 

20130711_161547.jpg

 

IMG_3898.jpg

 

gs_spala.jpg

 

vlcsnap-2013-09-29-18h50m57s9.jpg

 

IMG_20130814_183612.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no no jeszcze tego nie widziałem w Tomaszowie fajny motocykl :smile: Gratki

 

Bo to motocykl dalekobieżny jest, po mieście nie jeździ. ;) A jak była okazja obstawić wspólnie wesele Eweliny i Tomka, to mi zdjęcia kazali robić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto prezentuje się wyśmienicie :smile: a mam takie pytanko nie latałeś wcześniej crosem? 

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a mam takie pytanko nie latałeś wcześniej crosem? 

 

Latałem, ale to były jeszcze czasy Orlen Team'u z Jarkiem A. :biggrin: Ty wtedy ujeżdżałeś Bandytę, jeżeli dobrze kminię. ;) Ale potem go zepsułeś. A taki ładny był - amerykański. ;)  :cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo BMW gie-es :smile:

miałam plan nabyć to moto w poprzednim sezonie… ale zdecydowałam inaczej poprowadzić scieżynkę motocyklowej pasji. Ale, ale... za jakiś czas muszę choć trochę pojeździć tą maszyną  :smile: eehh...

 

Super motocykl, piękne zdjęcia :smile: gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latałem, ale to były jeszcze czasy Orlen Team'u z Jarkiem A. :biggrin: Ty wtedy ujeżdżałeś Bandytę, jeżeli dobrze kminię. ;) Ale potem go zepsułeś. A taki ładny był - amerykański. ;)  :cheers:

No no widziałem foty z wypadów z Orlen Team'u ;) ano miało się Bandytę, ale niestety pan z cinquecento nie pozwolił mi się cieszyć motorkiem :/ i tak to się zakończyła przygoda z Bandytą... Pozdro i musisz pokazać mi swoje BMW :smile:  :cheers:

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne zdjęcia i motocykl, którym chętnie zapewne wjeżdżać poza asfalt :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się zdięcie jak to się jeździ obok mostu ;D

 

Zdjęcie robione chyba gdzieś pod Skarżyskiem, musiałbym spojrzeć w GPS'a i można ogarnąć w jakiś weekend. :biggrin:

 

 

Fajne BeEmWe :smile: Tu nie ma stracha, o cycki, jak w bokserach :smile: Nie boisz się, że ten centralny kufer zostawisz w terenie?

Z tyłu mitas 07?

 

Cycków nie ma, ale też jest za**ście. ;) Między płytę a kufer wkładam w okolicy zamka kawałek dętki rowerowej. Przy wpinaniu jest taki huk, że całe błoto z dnia poprzedniego spada na ziemię. Jak się nie urwie razem z płytą, to sam się nie wypnie. ;) Z oponkami masz rację. To Mitas 07. Między 80-100km/h jest huk jak w ciężarówce. Plusem jest cena i to, że po 16 tys. km w tym sezonie, została ich jeszcze połowa. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To Mitas 07. Między 80-100km/h jest huk jak w ciężarówce. Plusem jest cena i to, że po 16 tys. km w tym sezonie, została ich jeszcze połowa. :biggrin:

 

Spróbuj się kiedy przejechać na mitasie C02. 07 to jak bzyczenie komara, za to c02 to huk eskadry szerszeni :laugh2:  Uszy puchną, łeb odlatuje :laugh2:

Fakt,  07 wytrzymała to  jest, ale kosztem przyczepności.

Zdrowia! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak kiedyś zrobić jakiś wspólny wypad enduro-turystyków z Łódzkiego Forum?? :smile:

 

C-02 trzyma jak wściekła w terenie, ale schodzi w oczach i jazda tym na mokrym asfalcie to samobójstwo. E-07 są fajne ale do max 3 lat, jeśli przez tyle jej nie zjeździsz to zrobi się drewniana, nie wiem czy na każdej motocyklowej gumie tak to się odczuwa, ale na tej wyjątkowo :smile:

Tylko Honda -> XL600V + XR400R = :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

E-07 są fajne ale do max 3 lat, jeśli przez tyle jej nie zjeździsz to zrobi się drewniana

 

Tak długo to ja jeszcze opony nie miałem.  :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak długo to ja jeszcze opony nie miałem. :riding:

 

JAk nie będziesz palił gumy, to ciężko będzie Ci zajechać tego majtasa w te kilkanaście miesięcy :P

A mięsa tam jeszcze sporo chyba :P

Ps. A ta pierwsza fotka to co to za miejscówka???

Edytowane przez Dawid Xrv (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, moja ma jakieś 20 tyś lekko, już patrzeć na nią nie mogę :biggrin:

Piotrek, wystaw na allegro jako lekko używaną :laugh2:

Albo, stań przed bramkami na najbliższym moto-bazarze, z ofertą "oddam oponę za bilet i chleb ze smalcem" :laugh2:

Edytowane przez Dawid Xrv (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ps. A ta pierwsza fotka to co to za miejscówka???

 

Kopalnia w Inowłodzu. :smile: Zakończyłem sezon 30 grudnia, a rozpocząłem wczoraj, więc w wolnej chwili zapraszam na objazd. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...