Skocz do zawartości

Suzuki Sv 1000 S


matttm1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich po dłuższej przerwie :smile: nic sie nie działo w temacie sezon się można powiedzieć zaczął to i ja zaczne:) Suzi została ze mną dobrze że się jej nie pozbyłem w tym roku już albo dopiero 500 km przejechane a jeżdziłem 2 dni :smile: Sv dostała nowe craspady made in Lasooch za***iste :smile: kierunki z białym szkiełkiem, wyszkiełkowana górna półka, sety i obwódka wlewu paliwa oraz dzwignia zmiany biegów i dźwignia tylnego hamulca :smile: nie wiem jak to sie fachowo nazywa :smile: przednie zaciski poszły do czyszczenia troszeczke syfu było :smile: kilka fotek jak moto się prezentuje w garażu

27ba806e1ea66fc6med.jpg
da311404f699dc3bmed.jpg
de1920754d685505med.jpg
5d6b067a2ada1413med.jpg
011af10f05c3f500med.jpg
Standardowo wymieniony olej filtr, filtr powietrza :smile: napędu nawet nie trzeba było ruszać oponki spokojnie sezon wytrzymaja w przyszłym zastanawiam się nad 190 aby wsadzić zobaczymy co to wyjdzie acha i oczywiście przewody w oplot :smile:

Edytowane przez matttm1
link (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jaki kolor polecacie przewodów hamulcowych ?

 

Zależy od gustu. Brałbym czarne lub ala carbon.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj na te crashpady od lasoocha. Też takie mam i jak miałem ślizg to crashpad przyjął na siebie uderzenie i wgiął mi ramę (zrobił się dołek na ramie, crashpad ustawił się pod kątem 45st w stosunku do ramy), ale pewnie dlatego nie miałem nogi złamanej ;) 

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam dziś okazję zobaczyć twoje moto na żywo :biggrin:

 

za***isty jest ten dźwięk V, słychać Cię z daleka :smile:

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam dziś okazję zobaczyć twoje moto na żywo :biggrin:

 

za***isty jest ten dźwięk V, słychać Cię z daleka :smile:

He a gdzie powiedz mi byłem na moment w Łodzi :smile: ale gdzie mnie tak słychać było :smile:??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He a gdzie powiedz mi byłem na moment w Łodzi :smile: ale gdzie mnie tak słychać było :smile:??

 

Nie w Łodzi tylko w Spale, grzecznie przejeżdżałeś koło fotoradaru :P ( ten odcinkowy to już działa? )

 

i polecam temacik:

 

http://motocykle-lodz.pl/topic/307-upolowany-upolowana/page-140

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w Łodzi tylko w Spale, grzecznie przejeżdżałeś koło fotoradaru :P ( ten odcinkowy to już działa? )

 

i polecam temacik:

 

http://motocykle-lodz.pl/topic/307-upolowany-upolowana/page-140

Aaaa no byłem w Spale :smile: wracałem z łodzi :smile: a odcinkowy nie wiem czy działa ale to widziałąś mnie jak juz leciałe w str Tomaszowa od Opoczna

Edytowane przez matttm1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa no byłem w Spale :smile: wracałem z łodzi :smile: a odcinkowy nie wiem czy działa ale to widziałąś mnie jak juz leciałe w str Tomaszowa od Opoczna

 

tak jest :smile: jechałeś w stronę Tomaszowa

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie montuj opony innego rozmiaru niż zaleca fabryka,bo to gówno daje...

A no własnie a chciałbym mieć szerszego buta ale pewnie felga jest węższa od tych co maja fabryke 190 i żle się naciągnie i nie będzie widać różnicy

tak jest :smile: jechałeś w stronę Tomaszowa

A Ty byłaś moto ? bo jakieś czerwone coś stało widziałem :smile: Trzeba było mnie zatrzymać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A Ty byłaś moto ? bo jakieś czerwone coś stało widziałem :smile: Trzeba było mnie zatrzymać :smile:

tak, czerwone coś to był mój fazer :biggrin:

zatrzymać Cię? aż tak wolno to nie jechałeś :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda trudno innym razem napisalem posta w spotkaniach może jutro się uda polatać jak będą chętni :smile: na razie tu musze suzi przeczyścić bo jest w owadach cała :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zino, dnia 29 Marz 2014 - 08:01, napisał: Nie montuj opony innego rozmiaru niż zaleca fabryka,bo to gówno daje... A no własnie a chciałbym mieć szerszego buta ale pewnie felga jest węższa od tych co maja fabryke 190 i żle się naciągnie i nie będzie widać różnicy

 

"cytując z instrukcji"

Zalecane ogumienie do motocykla Suzuki SV1000S
Przód Rozmiar
120/70 ZR17 M/C(58W)
Tył Rozmiar
190/50 ZR17 M/C(73W)
Typ
MICHELIN PILOT SPORT E
MICHELIN PILOT SPORT L
 
Kilka stron wcześniej pisałeś o szybie, co sadzisz o tej, 70zł na allegro :P
1ujq.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...