Skocz do zawartości

Aukcje Wośp 2014 Od Forum Łódzkich Motocyklistów !


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie siedzialem za kobieta jadac na motocyklu, a podobno wszystkiego trzeba w zyciu sprobowac :P

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie kogoś przewiozę aby uzbierać troszkę dla Jureczka, ale z gonią to i tak bym się przejjjechał... !

Honda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się dołączę aby wspomóc akcje ,bardzo chętnie przewiozę chętnych jak się tacy znajdą?,bo gonia bedzie miała niezły ruch u siebie :smile:

Edytowane przez sebol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam z niecierpliwoscia na aukcje plecaczkowe...

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy wstawiaj te aukcje z jazdą na plecaczku będzie nie zła kasa z tego co widze Gonia ma nie złe zainteresowanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś ja i Pirat??? przecież wiesz że jeżdżę bezpiecznie- przepisowo szczególnie z plecaczkiem koleżanka Asia  może potwierdzić ;) ostrzegam jedyny wymóg nie wsiadamy przez stopkę-mam małe problemy z utrzymaniem równowagi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEJAŻDŻKA MOTOCYKLEM JAKO PASAŻER/KA - ŁÓDŹ!

 

Przesyłajcie aukcje znajomym, chyba warto?! :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suchy zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie z tego co sie orientuje chetnych do przejazdzki z pasazerem jest przynajmniej 10, czemu jest tylko jedna aukcja, zwyziezca bedzie wybieral sobie motonga czy z kazdym jezdzil po te 15-20 min ? Nie mozna bylo zrobic aukcji wieloprzedmiotowej ?

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście przyłączam się do akcji

Mogę kogoś przewieźć Yamaha TDM 850 4TX :smile: - może nie mam 200kw ale też jest nieźle ;)

 

PS: tak sobie pomyślałem że chyba najfajniej było by gdyby tych którzy wygrają na tej aukcji przewieźć w jakiejś ala paradzie po łodzi - było by najfajniej bo ludziska mogli by sobie pooglądać motocykle posłuchać jak "chodzą" jak wyglądają itd .. a i tak co czwartek się spotykamy :smile:

 

pozdro

Edytowane przez ziotal24 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za tym, żeby wystawić przynajmniej z 10 takich aukcji

 

 

Myślę, że dobrym pomysłem byłoby wystawienie kilku aukcji typu jeden dzień spędzony z ludźmi z FŁM. Np. w ustalonym terminie zabieramy na plecaki wygranych aukcji i jedziemy gdzieś za miasto ok 80-100km w obie strony.

Edytowane przez Sobek (wyświetl historię edycji)

Serwis sprzętu ogrodowego i leśnego. Wypożyczalnia sprzętu ogrodowego

 

Łódź, Traktorowa 79, 516-91-81-81. www.Naprawa-Kosiarek.pl

Naprawiam m.in. - kosy, pilarki, kosiarki, aeratory, odśnieżarki, wertykulatory, glebogryzarki, traktorki ogrodowe, przecinarki do betonu, agregaty prądotwórcze, itp...

!!! Dla ludzi z forum zniżki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pelni sie z zgadzam z Sobkiem. Czekamy na opinie prezesa

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Serwis rowerów

Łódź ul. Helska 60

Tel. 530 679 839, 501 529 991

 

Dla posiadaczy kart członkowskich RABATY !!!!!

Czynne pn - pt 9-17
Sob 9- 13

 

 

YAMAHA FJ 1200     icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suchy zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie z tego co sie orientuje chetnych do przejazdzki z pasazerem jest przynajmniej 10, czemu jest tylko jedna aukcja, zwyziezca bedzie wybieral sobie motonga czy z kazdym jezdzil po te 15-20 min ? Nie mozna bylo zrobic aukcji wieloprzedmiotowej ?

Wyjątkowość ma polegać na tym, aby nie było 10 aukcji, a jedna konkretna. Zaraz przemyślę to czy nie sklonować aukcji ;)

 

PS: tak sobie pomyślałem że chyba najfajniej było by gdyby tych którzy wygrają na tej aukcji przewieźć w jakiejś ala paradzie po łodzi - było by najfajniej bo ludziska mogli by sobie pooglądać motocykle posłuchać jak "chodzą" jak wyglądają itd .. a i tak co czwartek się spotykamy

Zwycięzca aukcji otrzyma listę motongów, którymi może się przejechać oraz kilka propozycji - zlot, podróż, zwykła przejażdżka do McDonald's etc. nie każdy od razu chce spędzać na motocyklu pół dnia, więc to zależy wszystko od wyboru tego człowieka.

 

Myślę, że dobrym pomysłem byłoby wystawienie kilku aukcji typu jeden dzień spędzony z ludźmi z FŁM. Np. w ustalonym terminie zabieramy na plecaki wygranych aukcji i jedziemy gdzieś za miasto ok 80-100km w obie strony.

Weźcie pod uwagę, że wy jesteście prawie niewinni podczas jakiegokolwiek zdarzenia drogowego (odpukać - wypadku) tylko ja ponoszę winę jako organizator, jestem odpowiedzialny za osobę, która bierze plecak na swój motocykl. Konstruuję powoli dokument, który zwycięzca aukcji będzie musiał podpisać przed przejażdżką, w połowie zwalniając mnie z odpowiedzialności karnej, ale to nie przelewki. 10 takich aukcji to przesada, bo z 10 chętnych motocykli do jazdy, połowa nie da rady, bo praca, bo gil w nosie itd. Trzy jestem w stanie zorganizować przejażdżki, dlatego powstały nowe aukcje:

 

PRZEJAŻDŻKA MOTOCYKLEM JAKO PASAŻER/KA - ŁÓDŹ! nr 1

PRZEJAŻDŻKA MOTOCYKLEM Z KOBIETĄ - ŁÓDŹ! nr 2

PRZEJAŻDŻKA MOTOCYKLEM JAKO PASAŻER/KA - ŁÓDŹ! nr 3

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy może oznacz jakoś jedną licytację że to jest właśnie ta z Gonią to jest szansa że pójdzie drożej, bo zdaje się że popyt będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..sorki ale czy tylko Gonia robi :riding:  :moto: ..A inne kobiety ? ;)  tyle było motokobiet na zdjęciu ..pokazać się w seksi bieliźnie to tak ale dla Orkiestry poświęcić 30 minut.czy godzinke..hmm? :smile:  Samą Gonie zostawicie..? :biggrin:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel brak ci adrenaliny w życiu? Jako plecak do kobiety chcesz? :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

achmed666, dnia 07 Sty 2014 - 01:38, napisał:

 

    suchy zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie z tego co sie orientuje chetnych do przejazdzki z pasazerem jest przynajmniej 10, czemu jest tylko jedna aukcja, zwyziezca bedzie wybieral sobie motonga czy z kazdym jezdzil po te 15-20 min ? Nie mozna bylo zrobic aukcji wieloprzedmiotowej ?

 

Wyjątkowość ma polegać na tym, aby nie było 10 aukcji, a jedna konkretna. Zaraz przemyślę to czy nie sklonować aukcji ;)

 

Aukcja jest jedna i około 10ciu chętnych , można przecież  licytować do wyczerpania motocykli ( tak myślę ) , tylko osoby które zgłosiły chęć muszą być pewne na 1000% , tak jak wspomniał Suchy by nie było praca , chora Babcia ( do Babci nic nie mam :smile: ) itp

Ja do tej akcji jestem na 1000% dyspozycyjny

You don' t know the power of the dark side

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...