Skocz do zawartości

Taka Sytuacja - Tor W Łodzi...


Rebel

Rekomendowane odpowiedzi

To nie żart. Dla pewności sprawdziłem NIP jaki podali na stronie, w Głównym Urzędzie Statystycznym i faktycznie taka firma istnieje. Zainteresowanie i ilośc zapytań do nich na FB wskazują ze chyba ktoś zrobi dobry interes...

Łódź - Miasto przyjazne motocyklistą :smile:

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to to jest albo prima aprilis, albo ktoś robi darmowe badania rynkowe. Żeby sprawdzić ile byłoby chętnych i przygotować plan biznesowy do banku. Także lipiec 2016 to można raczej między bajki wsadzić.

To że teren wyrównany, to nic nie znaczy. Bo może być pod motocross zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś tam byłem i na pewno nie jest to tor pod motocross ;) ,bo kto by równał teren i robił takie łuki ;) ? Widać już nawet fundamenty od zabudowy. Już nie mogę się doczekać , oby wszystko szło zgodnie z planem.W sumie asfalt wylać to nie jest długi okres czasu jak i wybudować 1 budynek , prędzej będzie więcej czekania na papierkowe sprawy aniżeli stricte techniczne. Nic tylko czekać :smile:

Edytowane przez fuckout2 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zwietrzył dobry deal ze względu na zmianę przepisów na PJ. Deal tym lepszy, że państwowa instytucja pod tytułem WORD nie wybuduje swojego obiektu, a będzie komercyjnie płacić za korzystanie z takowego przez następne XX lat. I pewnie nie tylko Łódzkiego WORDu to dotyczy, a wszelkich okolicznych w województwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik nie działa :smile: 

 

 

EDIT:

dobra teraz działa :smile: coś u mnie musiało być nie tak :smile:

Edytowane przez Kovalchuck (wyświetl historię edycji)

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry termin oddania, niewiele po zakończeniu mojej kolejnej (mam nadzieję, że ostatniej) rehabilitacji.

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie i Panie,

 

Tor Łódź to nie żaden żart prima aprilisowyOto mój filmik nagrany wczoraj na miejscu - to się dzieje na prawdę! Trasa jest wyznaczona i wykopana oraz częściowo wyłożona tłuczniem. Z ziemi tego nie widać ale jest rozmach :smile: W lipcu będzie już jeżdzone!

Super.

Fajnie, że udało Ci się to sfilmować!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

 

Tor Łódź to nie żaden żart prima aprilisowy :P Oto mój filmik nagrany wczoraj na miejscu - to się dzieje na prawdę! Trasa jest wyznaczona i wykopana oraz częściowo wyłożona tłuczniem. Z ziemi tego nie widać ale jest rozmach :smile: W lipcu będzie już jeżdzone!

 

Wygląda super, nadal nie dowierzam.

 

kieminia_by_dzart3-d9xt3e0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry termin oddania, niewiele po zakończeniu mojej kolejnej (mam nadzieję, że ostatniej) rehabilitacji.

 

termin wynika z tego, że od 01.2016 po 4 miesiącach każdy świeży kierowca musi się udać na kurs doszkalający. Na chwilę obecną bez ODTJ w okolicy, Łódź ma podróżować na obiekt Zasady.

Wstrzymałbym entuzjazm, nie wierzę też w "atrakcyjne ceny" bo to obiekt prywatny, powstaje ze względu na zmiany w przepisach PJ, także reszta czyli pojeżdżawki dla entuzjastów to będzie margines działalności.  

Nie potrafię zrozumieć, jak to się stało, że nic nie buduje WORD jak było to zapowiadane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termin wynika z tego, że od 01.2016 po 4 miesiącach każdy świeży kierowca musi się udać na kurs doszkalający. Na chwilę obecną bez ODTJ w okolicy, Łódź ma podróżować na obiekt Zasady.

Wstrzymałbym entuzjazm, nie wierzę też w "atrakcyjne ceny" bo to obiekt prywatny, powstaje ze względu na zmiany w przepisach PJ, także reszta czyli pojeżdżawki dla entuzjastów to będzie margines działalności.  

Nie potrafię zrozumieć, jak to się stało, że nic nie buduje WORD jak było to zapowiadane.

To przecież proste jak schemat cepa:

Po co mają budiować jak kto inny buduje? Po cholere mają się użerać z ludzmi, ponosić koszty...

I tak do nich przyjdziesz - bo musisz...

Ich wali że kto iinnny buduje - nie oni poniosą koszty twojego dodatkowgo szkolenia tylko Ty.

A jeśłi oni coś będą tam organizować - idę o zakład że do wynegocjowanych na torze cen dorzucą ze 25-30%.

I tak nic nie robiąc - zarabiają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termin wynika z tego, że od 01.2016 po 4 miesiącach każdy świeży kierowca musi się udać na kurs doszkalający. Na chwilę obecną bez ODTJ w okolicy, Łódź ma podróżować na obiekt Zasady.

Wstrzymałbym entuzjazm, nie wierzę też w "atrakcyjne ceny" bo to obiekt prywatny, powstaje ze względu na zmiany w przepisach PJ, także reszta czyli pojeżdżawki dla entuzjastów to będzie margines działalności.  

Nie potrafię zrozumieć, jak to się stało, że nic nie buduje WORD jak było to zapowiadane. 

Mała poprawka , nowe przepisy mówiące o obowiązkowym odbyciu kursu doszkalającego po zdaniu prawa jazdy wchodzą dopiero w 2017r. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mur76, chyba masz rację. Po prostu uważam, że WORD zbudowałby lepszy/wszechstronniejszy obiekt - vel Trójmiasto - i taniej dostepny - nie musiałby zarabiać, a jedynie nie przynosić strat. Lepszy rydz niż nic, ale z tego powodu jest mi zwyczajnie szkoda zaprzepaszczonej szansy.

 

 

Czyli jest jeszcze rynek na drugi tor :smile:

 

Na forach pewnie tak :smile:, realnie to się nie ma szansy zwrócić komercyjnie.

 

 

 

Mała poprawka

 

Mea culpa, faktycznie zmienili... aż tak nie śledzę tych dynamicznych rozgrywek nowelizacyjnych... Czy tam jakieś premie sobie wypłacają od częstotliwości zmian przepisów PJ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj podjechałem sprawdzić jak się sprawy mają. Budujo. Budynek warsztatowy ma już ściany, część nitki toru jest zagęszczona kruszywem. Ogólnie sporo sprzętu i ludzi się uwija.

 

13000089_224492941254196_845939252079693

 

12993590_224492934587530_567478503573609

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...