Skocz do zawartości

Taka Sytuacja - Tor W Łodzi...


Rebel

Rekomendowane odpowiedzi

Pojechał bym ale pracuję do 15h :biggrin:

Jak ja 2maja :P

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

z 17 osób do 30 nie dobiją więc będzie możliwość płatności na miejscu.

 

też bym skoczył... ale właśnie na Bałutach pada... pytanie ile będzie padać i czy wyschnie do 9...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jest brzydko. Chodnik pod blokiem jest przeschnięty.. Jadę

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor na pierwszej sesji wilgotny. Na drugiej juz ogień. Ciepło się robi.

Na mokrym 3 gleby były.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie do ktorej? tez myslalem podleciec popatrzec

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mam i uchwyt też kupilem do telefonu na moto.

 

Fajnie jednak jakbym mógł porównać swoje.czasy z czasami reszty uczestników. To bardziej mialem na myśli, bo co z tego, że znam swoje czasy jak nie mam punktu odniesienia.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła Motocyklowa Turbo

Piure

 

Do 11 trwa.
Chłopaki na kocach startują torowkami i muszą mnie przepuszczać, bo zamulaja trochę. :smile:
Tego mi brakowało do odstresowania się.Mega gorąca i duszno się zrobiło pod koniec. Szybka parowala po bokach. Dobrze, ze pojechałem. Pierwsza sesja na wilgotnym, potem sucho i coraz cieplej i cieplej. Wyszalalem się, nie było tłoku, chlopaki ładnie puszczali. Pod koniec już zacząłem przeginac na hamowaniach, bo tył mi tańczył. Asfaltu rewelacyjnie trzymał, na wyjściach można było sobie pozwalać na lekkie pływanie tyłu. Szkoda, że czasów nie mierzą. Byłoby jakieś porównanie.

Z tego co piszesz wnioskuje że to jakieś cieniasy na tych tirówkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś tak rekreacyjnie latali mam wrażenie. Dorośli faceci, bawili się cisnieniem w kołach, koce, pełne kombinezony, ale pod koniec sesji doganialem ich grupę zawsze. Jeszcze ze 2 kółka i cała grupa by dostała dubla.

Raz się podczepilem zobaczyć jak jadą technicznie to światełko stop w zakręcie się zaswiecalo, linia w zakrecie na pięćdziesiąt pensow brytyjskich - kanciasta.

Nie mniej jednak kultura i bez chamstwa.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fajnie jednak jakbym mógł porównać swoje.czasy z czasami reszty uczestników. To bardziej mialem na myśli, bo co z tego, że znam swoje czasy jak nie mam punktu odniesienia.

 

No to każdy instaluje i potem robimy forumową ligę  :riding:

 

Bo przecież my się na torze nie ścigamy, my jeździmy doskonalić jazdę w zakrętach  :decayed:  :decayed:  :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe

I maja być screenshoty z czasów, żeby nie było ;)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mam i uchwyt też kupilem do telefonu na moto.

 

Fajnie jednak jakbym mógł porównać swoje.czasy z czasami reszty uczestników. To bardziej mialem na myśli, bo co z tego, że znam swoje czasy jak nie mam punktu odniesienia.

Łukasz w jaki uchwyt poszedłeś ? Pytam bo właśnie szukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u Tomka Kosmatego w BlackJack. Wystawiał w dziale sprzedam. Już nie pamietam co to, ale zwykły chinol z podpieciem do klemy. Podobno trzyma nawet przy 300, ale ja tego nie mam jak sprawdzić w 600ccm ;)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś tak rekreacyjnie latali mam wrażenie. Dorośli faceci, bawili się cisnieniem w kołach, koce, pełne kombinezony, ale pod koniec sesji doganialem ich grupę zawsze. Jeszcze ze 2 kółka i cała grupa by dostała dubla.

Raz się podczepilem zobaczyć jak jadą technicznie to światełko stop w zakręcie się zaswiecalo, linia w zakrecie na pięćdziesiąt pensow brytyjskich - kanciasta.

Nie mniej jednak kultura i bez chamstwa.

to ty normalnie Rossi jesteś :-P

Live slow!!!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej,

szybkie pytanko, jaki strój musi być na torze łódź, jazdy wolne,

oczywiście motocyklowy z ochraniaczami ale czy góra musi być spięta z dołem?

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła Motocyklowa Turbo

Lepiej jak jest spięta gora z dołem bo jak zaliczysz przelot na bobsleistę to pleców nie odsłonisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak opłacić rezerwację? Wpisałem wszystkie dane i wyskoczyło, że 

 

Opłać rezerwację  
 
Rezerwacja będzie uwzględniona dopiero po dokonaniu opłaty.
Link do płatności aktywny jest przez 1h.
 
Opłaty możesz dokonać wyłącznie przez PayU.

 

 

Ale wszystkie linki prowadzą do strony głównej. To samo przyszło na maila, nie ma żadnego odnośnika do płatności :-/

 

 

EDIT:

 

Dobra, coś musiało się popsuć, zapisałem się jeszcze raz i tym razem linki prowadziły do PayU i dało się opłacić. Jadę w sobotę zobaczyć ten nasz tor.

Edytowane przez kabzior (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj również udało mi się dotrzeć na wolne jazdy i ośrodek ma bardzo duży potencjał, więc jeśli tylko dysponujecie czasem i wolnym funduszem w tygodniu to brać w ciemno! Brakuje miejsca na przyczepki, ale już trwa budowa nowego parkingu więc będzie lepiej :smile: Sądzę, że @Arkadiusz Małecki będzie tu coraz częściej zaglądał i brał wszelkie sugestie pod uwagę przy dalszych działaniach. 

 

Może denerwować fakt, że miejsca w kalendarzu błyskawicznie się zapełniają, ale wczorajsze jazdy były w większości opanowane przez motocyklistów spoza Łodzi i okolic, więc zainteresowanie jest ogromne w regionie  B)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A robisz z kompa czy telefonu bo kolega z telefonu miał problemy

 

 

Z kompa, za pierwszym razem coś się musiało źle wygenerować. Ale co się naszukałem gdzie ten link do płatności to moje :/

 

 

Może denerwować fakt, że miejsca w kalendarzu błyskawicznie się zapełniają, ale wczorajsze jazdy były w większości opanowane przez motocyklistów spoza Łodzi i okolic, więc zainteresowanie jest ogromne w regionie  B)

 

Szkoda że nie ma jak w Radomiu, 3x dziennie sesje dla moto 5 dni w tygodniu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj byłem na wolnych jazdach. 2,5 h. Wjazd na 3 sesje po 15 min. Generalnie super :smile: 

 

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...