Skocz do zawartości

Taka Sytuacja - Tor W Łodzi...


Rebel

Rekomendowane odpowiedzi

A ktoś w sobotę jedzie na tor Łódź? Czy sam reprezentuję :biggrin:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podoba mi sie i bede tam czesto jezdzil.


Oby pogoda tylko się ogarnęła.. Puki co 3x miałem coś przesunięte na torze Łódź z powodu pogody. Not cool :/

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrazenia dobre ale nie cisnalem tam za mocno bo bylo zimno i bylo 6 upadkow innych. Asfalt dobry, kilka ciekawych zakretow. Podoba mi sie i bede tam czesto jezdzil.

Sporo wywrotek, to 20% uczestnikow. Powazne upadki, wszyscy cali?

Tak cisneli czy brak umiejetnosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psycha zawsze siada wiem po sobie :biggrin: 
z 1szego torowania mam najlepsze foty ...
na innym torowaniu po glebie jakoś średnio miałem ochotę się przejechać na nieco zniszczonym sprzęcie, ale przekonywali mnie że po glebie, warto zrobić kilka kołek bo później będzie tylko gorzej i mieli rację, kilka kólek i człowiek odrazu poczuł się lepiej. 

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam ale pogoda mnie lekko zniechęca :sad2:

Ma być 18°C

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytasz w moich myślach... miałem taką sytuację, gość przestrzelił zakręt i nagle pojawił się na mojej drodze w pozycji "na czołóweczkę". Także bariery jak najbardziej.

 

Dokładnie o tym pisałem i nikt mi nie powie, że tor jest za wolny czy są jakieś pułapki z piasku czy trawa która złapie motocykl przed wjazdem na inną nitkę...

Ty miałeś szczęście ale czołówka motocyklowa najczęściej kończy się tak samo jak czołówka samochodowa ... Dla mnie osobiście ten tor na tą chwile nadaje się tylko do szkoleń a nie na jazdy wolne (czyli szybkie) - chyba, że ktoś ma w d*pie swoje i czyjeś zdrowie o maszynie nie wspomnę bo to rzecz nabyta - ale też będzie jej szkoda jak ktoś ją ślizgiem zgruzuje :/ a takie sytuację będą się zdarzać - tylko ciekawe kto wtedy za to odpowie? Podpisujecie jakiś papier przed wjazdem na tor - ala regulamin ? 

 

Co do gleb to Panowie - trzeba się powoli przyzwyczajać, błąd w końcu każdy zrobi, ponieważ każdy chce być coraz szybszy... z własnego doświadczenia powiem, że gleba sprzętu ulicznego boli najbardziej ten pierwszy raz - potem da się przyzwyczaić ;) Powiem to już któryś raz, jak chcecie na torze latać to serio, inwestycja w torówkę szybko się zwróci - kupić poczciwą r6 na gaźniku i wtedy dopiero zacznie się zabawa jak w głowie hamulce puszczą  :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na torze warunki sa znacznie lepsze niz gorach, tor nie tylko sluzy do scigania sie. Nie trzeba rywalizowac zeby jezdzic sprawnie i tylko na 60% mozliwosci i przy tym dublowac podczas sesji 90% uczestnikow. Masz racje ze torowka bylaby super ale z drugiej strony jak mam isc w torowke to juz na powaznie zaczalbym sie scigac z wyrobieniem licencji itp. A tak jezdze sobie na 60-70% mozliwosci tempem troche agresywniejszym niz w gorach. Wiadomo ze moze sie zdarzyc szlif bo nie zawsze jest pelna koncentracja, dochodzi zmeczenie i rozne inne kwestie. Chodzi glownie o to zeby caly dzien na torze i z tysiac pokonanych winkli przygotowal mnie np do jazdy po Korsyce albo Toscani a nawet naszych polskich gorach. Scigac sie nie musze.

 

Ja to rozumiem ale śmigając swoim i nie ma co ukrywać fajnym moto godzisz się na to, że ktoś inny będzie się chciał ścigać i popełni błąd niszcząc Twoje moto... i tutaj zacznie się dopiero problem :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do gleb to Panowie - trzeba się powoli przyzwyczajać,

 

dokładnie :biggrin: 
człowiek nie nadąża za wymianą plastików, więc zostawia takie jakie są :biggrin:  :riding:  :riding:  :riding:  :riding:  :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matthews to dlaczego nie zdecydujesz się na tą torówkę :P ? Sam biję się z myślami o motocyklu na tor ,ale niestety możliwości czasowe mnie ograniczają i wyjazdy na weekend dalej niż tor lodz, max radom dość problemowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Też tak myślałem, ale to nieuzasadniony zakup. Na tor wpadnę jak dobrze pójdzie z 10 razy w roku. Dlatego też na chwilę obecną nie widzę sensu pakowania przynajmniej 10k w moto, które będzie potrzebowało dodatkowo lawety i kocy grzewczych a to dopiero początek.
Na razie traktuję to jako odstresowywacz, miejsce do spędzenia wspólnie czasu z hołotą.
Polatam tym co mam.

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 razy na torze w sezonie jak na PL to sporo - patrząc ile rund liczy np. WMMP.... Zakładając ,że gleba jest nieunikniona to koszt ew. naprawy sprzętu dziennego wyniesie tyle co połowa torówki albo cała torówka ,której przy glebie nie szkoda ,bo zakładasz nowe laminaty najwyżej kierownice i drobne klamoty ,albo wychodzisz bez szwanku finansowego :P  ,ale takie jest moje zdanie. Co do licencji zawodniczej to na start aż tak pożądane ? 

Co do filmiku ze sktuerem to nic dziwnego: mały , lekki , zwinny i o sporej mocy - to tak samo jakby wjechał tam 125 ... Co do samego skuterka to seria to też nie jest ,a graty wsadzone w takim skuterku nie jednokrotnie przewyższają wartość torówki :smile: 

Edytowane przez fuckout2 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licencje zawodniczą może zrobić każdy bo to jest śmiech na sali ale nie każdy ma tyle kasy albo sponsora aby utrzymać się w zawodach i treningach... Bo tutaj kasy już się nie liczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć głowę na karku w każdym przypadku i odpowiednie priorytety. Ja tam się wpadam na tor pobawić, podszkolić, a nie pościągać. Nie mam w głowie czasów okrążeń.

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę na 8:30. Ktoś jeszcze?

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę na 8:30. Ktoś jeszcze?

Jak jedziesz i o której ? Rano ocenię sytuację myślę, że z 17 osób do 30 nie dobiją więc będzie możliwość płatności na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedziesz i o której ? Rano ocenię sytuację myślę, że z 17 osób do 30 nie dobiją więc będzie możliwość płatności na miejscu.

Mieszkam na radogoszczu wiec mam 12km do toru przez Zgierz lub Łagiewniki do wyboru. Jak chcesz to możemy się ustawić na parkingu pod Castoramą przy skrzyżowaniu Zgierskiej z Sikorskiego.

8:10 mogę tam postać chwilę i polecimy razem. Daj znać :smile:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...