Skocz do zawartości

Taka Sytuacja - Tor W Łodzi...


Rebel

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj jeździłem na "Torze Łódź". Fajny, techniczny, sporo zakrętów. Pętla to ok. 1300 m. Dwustronny. Brakuje jeszcze band, rifli i budynek jest wykańczany. Generalnie OK :smile:

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennika jako takiego nie ma, ale są firmy (ODTJ), które prowadzą na nim szkolenie. Informacje znalazłem na Facebook. Wkrotce ma byc cennik - rozmawiałem z Prezesem Toru. Będą różne opcje.

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie. Tor na własnym podwórku. Oby cenami nie uwalili tego :smile: 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem Wam napisać, że dzisiaj przejeżdżając widziałem jak stawiają ładna tabliczkę przy szosie z info o torze.

Teraz z daleka widać gdzie trzeba odbić na tor.

 

BTW dzisiaj jeździły jakieś Lamborghini itp. impreza z cyklu "Devil Cars" .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest zaplanowany pierwszy wjazd wolny dla moto 6.10.2016:
 
Track Day dla posiadaczy motocykli.

Maksymalna ilość zgłoszeń: 30 motocykli

Sesje 20 minutowe po 15 motocykli w każdej sesji (grupy wyjeżdżają na tor na przemian).

 

W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy: a.malecki@tor-lodz.pl
Godzina rozpoczęcia: 8:00
Godzina zakończenia: 13:00

 

Cena: 200 PLN

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek :mellow: 

Zobaczę kto się pisze i dam znać.
Jest/będzie jakaś lista starujących ?

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.lowiczanin.info/glowna/wydarzenia/-Jak-rozwiazac-problem-halasu-z-toru-w-Kielminie-/

 

"Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy – Tor Łódź jeszcze nie został oficjalnie otwarty, a już pojawiają się wokół niego wątpliwości. Burmistrz Andrzej Jankowski na ostatniej sesji poinformował radnych i sołtysów, że uskutecznił postępowanie wyjaśniające w związku z informacjami, jakie docierają do niego ze strony mieszkańców, na temat uciążliwości toru, który powstał w Kiełminie. Chodzi o hałas."

 

 

Wysłane za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chodzi o hałas.

No na ostatnim torowaniu były bagiety i mierzyli hałas decybelomierzem. Najlepsze jest to, że tam jeżdżą w koło toru chłopaki na crossowkach. Dodam od siebie, że mój wzrok nie sięgnął po horyzont zabudowań w okolicy toru.

Pewnie kury się nie niosą, bo upalajO motury :biggrin:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel toru powinien srogo pomyśleć co z tym zrobić... można posadzić drzewa, krzaki itd za ogrodzeniem, nasyp jakiś zrobić - cokolwiek ... bo jak już teraz trują d*pę to niestety ale ciężko to widzę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z artykułu:

"Posesje tych, którzy właściciele mieszkają najbliżej toru, osłania wzniesienie terenu. Na hałas uskarżają się natomiast osoby mieszkające na otwartym terenie, położonym nawet w odległości kilku kilometrów od toru."

 

Zawsze, jak widać, znajdą się tacy, co to im będzie przeszkadzać, nawet jak mieszkają kilka kilometrów dalej - taka gmina, panie, kury nie niosą, mleko kwaśnieje, stara nie daje ...

 

 

Właściciel toru powinien srogo pomyśleć co z tym zrobić... można posadzić drzewa, krzaki itd za ogrodzeniem, nasyp jakiś zrobić - cokolwiek ... bo jak już teraz trują d*pę to niestety ale ciężko to widzę ...

 

Jeżeli Własciciel wybudował tor zgodnie z Pozwoleniem na Budowę (a nie sądzę, by był inaczej) i dostał Pozwolenie na Użytkowanie (to pewnie będzie na dniach - planują oficjalne otwarcie pod koniec września), to nic więcej robić nie będzie musiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a osoby którym hałas przeszkadza będa zawsze, pewnie liczą na kasę.

 

Tor w Bydgoszczy przecie jest w samym mieście :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w tym miejscu powstała nowa świątynia z gumowym dzwonem to wszyscy byliby zadowoleni. A tak lipa. Ale jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeżeli Własciciel wybudował tor zgodnie z Pozwoleniem na Budowę (a nie sądzę, by był inaczej) i dostał Pozwolenie na Użytkowanie (to pewnie będzie na dniach - planują oficjalne otwarcie pod koniec września), to nic więcej robić nie będzie musiał.

 

 

coś mi się czuje że jednak będzie musiał jak zacznie ten ktoś dzwonić non stop. Tor w Lublinie też był wybudowany ze wszystkimi pozwoleniami na budowę i niestety już go nie ma ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zaplanowany pierwszy wjazd wolny dla moto 6.10.2016:

 

Track Day dla posiadaczy motocykli.

Maksymalna ilość zgłoszeń: 30 motocykli

Sesje 20 minutowe po 15 motocykli w każdej sesji (grupy wyjeżdżają na tor na przemian).

 

W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy: a.malecki@tor-lodz.pl

Godzina rozpoczęcia: 8:00

Godzina zakończenia: 13:00

 

Cena: 200 PLN

 

Jak dla mnie trochę lipa. Dla motocykla o tej porze roku w tych godzinach nie ma jazdy. W miarę normalna temperatura do jazdy to minimum 15 stopni. Czyli przy sprzyjających warunkach bedzie to godzina 10-11. Jak dla mnie 200 zeta za jazdę w niesprzyjających warunkach to sporo

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zapisałem się najpierw na 6-go, ale pogoda kiepska była, więc przepisałem się na 16-go. Pogoda bez zmian i w tym roku pewnie już nie pojadę. Cena 200,- zł. nie jest zła. Jak jadę na Radom to koszty mam podobne, tyle że ponad 100 km dalej a sam tor też o wiele ciekawszy niż radoming...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś bylo całe 6 osób :smile:

Warunki wymagajace, deszcz praktycznie non stop, ale można było sprawdzić, że nawet przy tej temperaturze przyczepność jest w miarę ok.

 

Cena za 5 godzin bardzo w porządku.

W przyszłym sezonie będą też krótsze wjazdy, za odpowiednio mniejszą kasę, także cen zaporowych nie ma.

 

A, warto dodać, że jeździliśmy dziś prze trochę w prawo - wrażenia ekstra, jakby zupełnie nowy obiekt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cena za 5 godzin bardzo w porządku.

W przyszłym sezonie będą też krótsze wjazdy, za odpowiednio mniejszą kasę, także cen zaporowych nie ma.

 

To fajna wiadomość.

Blisko i mozna po pracy np. wpaść na spontaniczne 1-2h torowania zamist np. na siłownię.

Jaram się!

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W przyszłym sezonie będą też krótsze wjazdy, za odpowiednio mniejszą kasę, także cen zaporowych nie ma.

 

Może to o tym mowa:

Track day

 

Motocyklowe (2h)
czas trwania: 2h
w tygodniu / w weekend: 89zł / 119zł
 
Motocyklowe (4h)
czas trwania: 4h
w tygodniu / w weekend: 139zł / 179zł 
 

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...