Skocz do zawartości

Gdzie jest najlepsza i najgorsza droga w Łódzkim ?


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Ile to jest od łodzi;>?

z Łodzi do Łasku 30 km i dalej do Widawy to już tylko sama przyjemność :smile:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Wkoncu zamkneli lagiewnicka mieszkalem na Julianowskiej jakies 25lat i pamietam kazda metamorfoze Zgierskiej Julianowskiej ale ani razu nikt nie dotknal Lagiewnickiej no masakra. Tam mi roweru sszkoda bylo. Inflancka tez kupa straszana. Krakowska taka se gowniana, ale skrzyzowanie Rydzowej i Traktorowej tak mnie wk.........wia ze szkok. Codziennie tam jezdze i jak ruszam ze skrzyzowania to lewym pasem wycinam bo prawy jest ch.......... Na maksa i przy lanowej dwa kratery bo to nie dziury. Ogrodowa wielka kupa az mi kiedys gaznik z krucca spadl. Az szkoda gadac i denerwowac sie. W tej lodzi nawet wiosla ukradli. Nie wspomne ze nie wie gdzie plynie.No! Wkoncu zamkneli lagiewnicka mieszkalem na Julianowskiej jakies 25lat i pamietam kazda metamorfoze Zgierskiej Julianowskiej ale ani razu nikt nie dotknal Lagiewnickiej no masakra. Tam mi roweru sszkoda bylo. Inflancka tez kupa straszana. Krakowska taka se gowniana, ale skrzyzowanie Rydzowej i Traktorowej tak mnie wk.........wia ze szkok. Codziennie tam jezdze i jak ruszam ze skrzyzowania to lewym pasem wycinam bo prawy jest ch.......... Na maksa i przy lanowej dwa kratery bo to nie dziury. Ogrodowa wielka kupa az mi kiedys gaznik z krucca spadl. Az szkoda gadac i denerwowac sie. W tej lodzi nawet wiosla ukradli. Nie wspomne ze nie wie gdzie plynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ciekawe tylko czy ci wszyscy którzy teraz się żalą, pozgłaszali te beznadziejne kawałki dróg do 15 marca, by nasi "kochani" drogowcywpadli na pomysł by je w tym roku naprawić.Patrząc na popularność wątku o zgłaszaniu dziur to znów wychodzi, że głownie potrafimy się żalić i nic więcej.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarcinGraczykLDZ

Sporo czasu przebywam w Łęczycy - tam pracuje, polecam droge z Łęczycy, dokładnie z Topoli Królewskiej do Kutna, ciekawe winkle. Jak przygotuje moto do sezonu to zorganizuje wycieczke w tamte strony :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem czekamy ;)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba czekać do 2014, ja już jeździłem na odcinku Dobroń-Pabianice da się tam już wjechać (oczywiście nielegalnie) Jazda super tylko troszkę piasku w niektórych miejscach. Nie sądzę żeby była oddana na 2014 rok, koło mojego domu ma być s8 miało być przejezdne w 2011, a dopiero drzewa wyrywają. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zrobiłem sobie z kolegami wycieczkę do Spały .Wyjechaliśmy z Koluszek w stronę Rawy Mazowieckiej w Rawie skierowaliśmy się na Opoczno tylko teraz objazdem bo remontują w Rawie drogi ,ale to małe utrudnienie i osobiście mi nie przeszkadzało.Po wyskoczeniu z miasta droga na Opoczno w zasadzie należała do nas prawie zero samochodów przez kilkadziesiąt kilometrów naliczyłem gdzieś z 20 puszek i to prawie wszystkie z przeciwka . Przez kilkanaście kilometrów można nacieszyć się łukami i zakrętasami z którymi przy znacznej prędkości poradzi sobie nawet i początkujący motocyklista.W spale przerwa na gofra z wiśniowym dżemem i powrót do Koluszek przez Tomaszów Mazowiecki.Trasa malownicza i najważniejsze asfalcik bajka (równy jak stół),polecam tą trasę bo warto się nią przelecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W łódzkim najlepszy jest pas startowy w Rossoszycy długi prosty odcinek drogi w lesie ogrodzony gdzie nie gdzie głębokie rowy oddzielające asfalt od lasu,na początku i końcu pasa wielkie parkingi 100m na 50m. W sumie jest dobry do przetestowania prędkości maksymalnej.http://wikimapia.org/4455821/pl/DOL-Rossoszyca-drogowy-odcinek-lotniskowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W łódzkim najlepszy jest pas startowy w Rossoszycy długi prosty odcinek drogi w lesie ogrodzony gdzie nie gdzie głębokie rowy oddzielające asfalt od lasu,na początku i końcu pasa wielkie parkingi 100m na 50m. W sumie jest dobry do przetestowania prędkości maksymalnej.DOL Rossoszyca - drogowy odcinek lotniskowy

za***isty pas - szczególnie do spotkania z sarną - koleś stamtąd dojeżdża do pracy - raz sarna nad autem mu przeskoczyła a drugi raz pierdolną sarnę aż mu do środka wpadła- za***ista trasa, polecam dla samobójców

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic. Po ostanim remoncie, po lewej stronie zamontowali barierki z linami.Dla motonity sa jak szatkownica (jajcarnia z Kingsajzu)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może nie jest idealny bo to nie tor wyścigowy ale sarna może wszędzie wyskoczyć, po to jest to ogrodzenie i głębokie rowy żeby nie wyskakiwała ja osobiśce tam nigdy nie miałem doczynienia z sarnami a mieszkam nie daleko tego pasa i jestem tam często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

ja uwielbiam znowu trase z Konstantynowa do Pabianic przez Porszewice. Super nawierzchnia, dużo fajnych winkli i na koncu mozna zjechac na obwodnice i podzidowac :smile:

 

Najgorsza, pod wzgledem nawierzchni niedawno Rudzka ale juz ja zrobili wiec zostaje Traktorowa na czesci fabrycznej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo czasu przebywam w Łęczycy - tam pracuje, polecam droge z Łęczycy, dokładnie z Topoli Królewskiej do Kutna, ciekawe winkle. Jak przygotuje moto do sezonu to zorganizuje wycieczke w tamte strony :riding:

też polecam te strony gdyż zdarza mi się tamtędy przejeżdżać w kierunku Witoni :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też polecam te strony gdyż zdarza mi się tamtędy przejeżdżać w kierunku Witoni :biggrin:

Od Topoli do Witoni nuda, bo 10 km. prostej, nie poleam tam odkręcać, bo tam trefny odcinek jest, okolice Gawrony - Romartów, tam co rok jakiś śmiertelny wypadek jest. We wrześniu na tym odcinku zepchnął mnie na 2oo gość puszką na pobocze [dziurę omijał chyba] ledwie utrzymałem się w siodle wtedy, he he. Zabawa zazyna się dopiero od przejazdu kolejowego w Lesznie w stronę Kutna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samej Łodzi zdecydowanie nie polecam:

* Zielona (na odcinku od Strzelców Kaniowskich do Piotrkowskiej) Jedna wielka dziura, torowisko tramwajowe + urwane fragmenty asfaltu + kostka.

* Chocianowicka - jazda jak na rodeo... asfalt nierówny i pofałdowany do tego niemało dziur

* Kilińskiego (na odcinku od Tymienieckiego do Piłsudskiego)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam św. Teresy od Włókniaży w stronę Brukowej przed Urzędem Celnym jest taka dziura, że jak ktoś chce naprawić zawieszenie na koszt UM to zapraszam... jest chyba większa niż mój brodzik pod prysznicem :P

 

Zapomniałem dodać, że wczoraj jeden "naprawiał" mazdę i przypadkiem pp koło miał w diurze a lustrzankę przypadkiem w schowku samochodowym :P

Edytowane przez elfeti (wyświetl historię edycji)
motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...