Skocz do zawartości

Mooojaaa Kaaasiaa! Zx7-R ! Nareszcie!:):)


dominkzxr

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszie udalo sie zdobyc od szwagra moja wymarzona siodemke!! :smile: takze na wiosne latam z wami:)

kolektory Racowe:)

wydech Carbonowy przelotowy Akrapovic

manetki rowniez zmienione :smile:

zmienione klamki na mniejsze zielone :P

opony michelin pilot power3 2013r kleja sie niesamowicie :smile:

hmm zdj niedlugo wsadze :smile:

pozdrawiam i na wiosne sie widzimy na trasie:-)

post-2617-0-03467500-1384170705_thumb.jpg

post-2617-0-14851400-1384515739_thumb.jpg

post-2617-0-12940400-1394187811_thumb.jpg

post-2617-0-50251100-1398376202_thumb.jpeg

Edytowane przez dominkzxr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zastanawiam się by na sezon wrzucić nowego tylniego laczka i myślę nad ta dwu składnikową pilotką którą masz, możesz ją śmiało polecić? Moto fajne, nie oklepane. Jak bardziej się z nim zapoznasz to napisz wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się by na sezon wrzucić nowego tylniego laczka i myślę nad ta dwu składnikową pilotką którą masz, możesz ją śmiało polecić? Moto fajne, nie oklepane. Jak bardziej się z nim zapoznasz to napisz wiecej.

Chcesz super przyczepnosc? metzelery sportec-i M5 ale schodza po okolo 6tysiach. 2 CT slyszalem ze super przebiegi ale z przyczepnoscia slabo, ale nie jezdzilem na nich wiec to tylko opinia innych. A co do sportecow to mega klejaca sie oponka i na mokrym nic do zarzucenia. Szybko sie nagrzewa.

 

Co do moto to prawdziwy supersport z lat 90tych. Byly po porstu za***iste. Twoj widac ze zadbany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...