Skocz do zawartości

Mikołaje Na Motocyklach 2013


Soltys

Rekomendowane odpowiedzi

Macie pomysły, gdzie co i jak? chodzi o prezenty, bo jeżeli maja to być zabawki to lepiej do hurtowni pojechać, wtedy bedzie taniej, a i prezenty będą fajniejsze. .

 

Spokojnie, też wiemy, że im taniej tym lepiej = więcej prezentów, ale mamy wszystko zaplanowane i najpierw czekamy do najbliższego wtorku na listę "wyczekiwanych" prezentów przez dzieci, potem będzie można oszacować wydatki i rozdysponować budżet po 30 listopada ;) Także mamy pomysły i wiemy gdzie, co i jak, ale każde wskazanie dobrej hurtowni będzie przydatną informacją.

Z racji tego, że otrzymałem kilka wiadomości w związku z problemem o nabywaniu strojów mikołaja informuję, iż 8 grudnia podczas spotkania na Placu Wolności, będzie można nabyć u mnie strój mikołajowy w dwóch wersjach:

 

16 PLN (czapka, broda, bluza, spodnie, pasek)

thumb_flm_1384680335__dsc09964.jpg

 

32 PLN - grubszy materiał, lepsza jakość wykonania (czapka, broda, bluza, spodnie, pasek)

thumb_flm_1384680617__dsc09969.jpg

 

Rozmiary kostiumów są uniwersalne, jeśli ktoś sobie życzy rezerwacji to proszę o PW.

 

Stroje będą odsprzedawane po cenie zakupu u naszego partnera karty członkowskiej - Hurtownia AGD "Sągary" s.c.

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy, przydałoby się trochę wcześniej. Te stroje są jak podejrzewam w jednym rozmiarze i żeby je założyć na ciuchy motocyklowe trza trochę wysiłku (chyba że komuś nie przeszkadza na przykład otwór wentylacyjny w kroku ;) Czasem wymaga on jakiś przeróbek (np. w zeszłym roku widziałem jak ktoś sprytnie rozciął mikołajską czapę i przykleił do kasku).

Bo taki hardcore jak przemiły kolega na armaturze który przyjechał w zeszłym roku w czapce ZAMIAST kasku jest nieakceptowalny.

 

pzdr,

braFF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Suchy, przydałoby się trochę wcześniej.

 

Żaden problem ;) 

Można pojdechać (od poniedziałku do piątku) i odebrać samemu na miejscu strój - Łódź, ul.Skrzywana 5/7

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

każde wskazanie dobrej hurtowni będzie przydatną informacją.

 

Ja robiłem zakupy w Interkobo, przy Brukowej. Są tam też 2 (Artyk, Dromader) inne, bardzo dobrze prosperujące w obrębie ulic Zbąszyńska-Brukowa-Pojezierska

CGLasNM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesu - Każdy kto się dorzuca  jest organizatorem ! dzięki za wpłaty

 

Kwaśna - miło to słyszeć/czytać, najchętniej sam bym wtedy z Wami się przejechał (to wtedy byłbym organizatorem pełną gębą hehe), ale na chwilę obecną to mało prawdopodobne, więc nie deklaruję się aż tak daleko :-)

 

Pozdrawiam!!!

Burek 400 K3:
icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj czytałem ten tekst, a dopiero po publikacji znalazłem malutkie błędy  :unsure:

 

Z okazji rozpoczęcia sezonu motocyklowego 2012 - zorganizowali dla dzieci grilla

 

powinno być 2013, poprawimy ;) 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja udostępniam regularnie wydarzenie na fb i wiem że kilku moich znajomych dołączyło do akcji, a w przyszłym tygodniu będzie też na portalu łodzianin.pl :-)

Edytowane przez kamakirionna (wyświetl historię edycji)

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm na forum jest 2561 Wszystkich użytkowników więc patrząc na tą liczbę i na listę osób które wpłaciły to mimo wszystko licho to wygląda... 

udostępniłam informację na paru stronach na facebooku więc jeśli choć jedna osoba wpłaci po przeczytaniu tej informacji to będzie dobrze (; 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udostępniłem już na początku tygodnia na FB, przesłałem także info internal mailem w mojej firmie. Jak na razie był tylko jeden zainteresowany, ale zobaczymy jak to z czasem...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak na prawdę ciężko będzie o jakiś zewnętrznych udziałowców z prostej przyczyny - ktoś kto nas nie zna uzna to albo za przekręt albo, że szkoda kasy etc..Możliwe jest również (w co jednak bardzo wątpię), że ktoś się obudzi i sam z siebie wpłaci coś na konto jakiejś fundacji ale myślę, że takich to by ze świecą szukali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...