Skocz do zawartości

Mikołaje Na Motocyklach 2013


Soltys

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory uzbieraliśmy zaledwie 120 PLN, porównując ubiegłoroczny wynik zebranych ponad 3000 PLN na koniec listopada 2012 wygląda to słabo.

Pamiętajcie, że każda złotówka się przyda :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w takich przypadkach powinna być lista kto wpłacić (bez ile oczywiście) i tyle... 

 

Będzie lista w każdy weekend tj.17,24 i 30 listopada. Nie ma sensu non-stop jej aktualizować

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marti, nie martw się, na innych zwracamy uwagę nie tylko raz w roku... Iwenty czy odwiedziny u dzieciaków są dość często ... Zaryzykuje stwierdzenie że DD2 dla niektórych, to już się zrobiła taka jakby przystań, gdzie sami nabierają sił i spokoju, pomagając innym...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pieniążki ode mnie poszły. ;)
Jeśli śniegu nie będzie, postaram się być. Chociaż 50km mam do Łodzi i najzimniej jest w dłonie ale dam radę jakoś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniążki poszły.

 

Nie żałować tylko dawać!

 

Jak nie wypalicie 2 paczek fajek czy nie wypijecie czteropaka to się nikomu nic nie stanie. Liczymy, że w tym roku pobijemy zeszłoroczną kwotę i zakupimy na prawdę odjazdowe prezenty! Ja wrzucam tez info na swojego facebooka, może ktoś z poza grona motocyklistów się zainteresuje i dorzuci.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy rzut mamy już za sobą, uzbierała się pokaźna sumka, ale miejmy nadzieję, że w ciągu 2 tygodni uzbiera się krotność aktualnego budżetu :smile:

 

Lista wpłat na dzień dzisiejszy wygląda tak:

1. Sadowski Krzysztof "KrzysztoFu"
2. Krzysztof Zduńczyk "Zdunek"
3. Kamila Wasielczak "kamakirionna"
4. Kasia Kwaśniak "Kwaśna"
5. Artur Jastrzębski "Jastrząb"
6. Joanna Namyślak "Jorima"
7. Jakub Czerwiński "Scyzer"
8. Adrian Dróżdż "master611"
9. Łukasz Jagucki "Luke"
10. Rafał Ulatowski "Elfeti"
11. Marcin Cieśliński "MarcinGSXR"
12. Krzysztof Sałaciński "Salat"
13. Sławek Michalczyk "Slawek89"
14. Damian Michalak 
15. Arkadiusz Jarecki "Żarek"
16. Sebastian Rynkiewicz "Sebol"
17. Łukasz Świerczyński "Swierszczu"
18. Martyna Kowalska "Marti"
19. Jacek Męcfal "Cekal"
20. Bartłomiej Knap "Bart"
21. Piotr Sikorski "Sikorr"
22. Piotr Węgier
23. Maciej Turek "Aidekk"
24. Marcin Wolski "Suchy-wolk"
 
ŁĄCZNIE: 905 PLN

----

Jeśli nie zweryfikowałem czyjegoś nicku, to proszę o PW, a dopiszę do odpowiedniej pozycji Imienia i Nazwiska  :pa:

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się dorzucę :smile: odnośnie ruska to mam takiego lecz poruszam się nim koło komina i nawet przeglądu nie robię ^_^ do łodzi jest ponad 100km w obydwie strony a dla niego to jakby razy 10 :decayed: po prostu bałbym sie nim wypuścic co by nic nie padło i ,,renifer"" by nie dojechał , dzieci było by szkoda :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

do kiedy dokładnie trwa zbiórka?

 

30 listopada, późniejsze wpłaty będzie trudno rozdysponować, a prezentów z dnia na dzień nie zdążymy kupić ;)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie pomysły, gdzie co i jak? chodzi o prezenty, bo jeżeli maja to być zabawki to lepiej do hurtowni pojechać, wtedy bedzie taniej, a i prezenty będą fajniejsze. .

CGLasNM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...